Optima Naturals

Optima Naturals je výrobca, ktorý vybudoval celosvetovú predajnú sieť vo viac ako 30 krajinách. Výrobca ťaží zo svojich dlhoročných skúseností v oblasti bylinnej medicíny.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Vlastnosti Produktové rady
Filter

Optima Naturals: 1 - 30 z 83 produktov

Optima Naturals Echinacea šumivé tablety

Optima Naturals Echinacea šumivé tablety, 20 šumivých tabliet

  • s vitamínom C
  • so zinkom
€ 17,89 (€ 223,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Brusnice

Optima Naturals Brusnice, 60 tabliet

  • so 40 % brusnicových proanthokyanidínov
€ 19,11 € 22,49 (€ 318,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Extrakt z echinacey Junior (bez alkoholu)

Optima Naturals Extrakt z echinacey Junior (bez alkoholu), 50 ml

  • bez cukru
  • aj pre deti
  • s bobuľovou príchuťou
€ 15,89 (€ 317,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Glukozamínový gél

Optima Naturals Glukozamínový gél, 125 ml

  • s glukozamínom, MSM a aloe vera
  • okamžite sa vstrebáva bez zanechania mastného filmu
  • zloženie bez tuku - rýchlo sa vstrebáva
€ 19,46 € 20,49 (€ 155,68 / l)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Spirulina Maxima

Optima Naturals Spirulina Maxima, 120 tabliet

  • riasa Spirulina
  • z modrozelených mikrorias
€ 34,99

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Zelený čaj EGCG

Optima Naturals Zelený čaj EGCG, 60 kapsúl

  • so 45 % EGCG
  • zo zeleného čaju
€ 22,79 € 23,99 (€ 688,52 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Šumivé tablety C Manuka Benefit

Optima Naturals Šumivé tablety C Manuka Benefit, 20 šumivých tabliet

  • s propolisom
  • so šípkou
€ 16,42 € 17,29

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Kyselina listová

Optima Naturals Kyselina listová, 120 tabliet

  • vhodná pre tehotné ženy
  • 400 mcg kyseliny listovej na tabletu
€ 13,59 (€ 503,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tabliet

  • s acerolou (vitamín C)
  • so zinkom
  • so sibírskym ženšenom
€ 18,99

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Echinacea

Optima Naturals Echinacea, 30 kapsúl

  • najvyššia kvalita
  • pochádza z celých rastlín a koreňov
€ 15,85 € 16,69 (€ 1.056,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Ginkgo Biloba Plus 1000 mg

Optima Naturals Ginkgo Biloba Plus 1000 mg, 60 tabliet

  • s polyfenolmi a flavonoidmi
  • obsahuje 60 tabliet
€ 29,49 (€ 491,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Acidophilus-Bifido komplex

Optima Naturals Acidophilus-​Bifido komplex, 60 kapsúl

  • so zinkom a inulínom
  • vegan
€ 23,49 (€ 783,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Pokožka-vlasy-nechty

Optima Naturals Pokožka-​vlasy-​nechty, 60 tabliet

  • vegánsky
  • s glukonátom zinočnatým
  • 60 tabliet
€ 27,99 (€ 466,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Roztok Echinacea Tus

Optima Naturals Roztok Echinacea Tus, 200 ml

  • sladený gaštanovým medom
  • s fruktózou
€ 17,89 (€ 89,45 / l)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Vitamín C Plus

Optima Naturals Vitamín C Plus, 60 kapsúl

  • vegan
€ 18,04 € 18,99 (€ 415,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Citrát horečnatý

Optima Naturals Citrát horečnatý, 60 tabliet

  • citrát horečnatý (organický)
  • vegan
  • 1000 mg citrátu horečnatého v jednej tablete
€ 21,49 (€ 298,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Glukozamínové tablety

Optima Naturals Glukozamínové tablety, 60 tabliet

  • s výťažkom z Harpagophytum
  • kondroitín, MSM a mangostan
  • dostatočné množstvo na 30 - 60 dní
€ 42,99 (€ 551,15 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Optima Naturals Pre ľahké nohy Triple Action

Optima Naturals Pre ľahké nohy Triple Action, 30 veg. kapsúl

  • komplexná, synergická receptúra
  • s 5 špeciálnymi rastlinnými extraktmi
  • rastlinný obal kapsuly
€ 23,49

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Provida Regular LAX

Optima Naturals Provida Regular LAX, citrón (150 g)

  • obohatený o Bacillus coagulans
  • vegan, bez lepku a laktózy
  • čistý alebo ochutený
€ 18,04 € 18,99 (€ 120,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Echinacea Angustifolia-Purpurea

Optima Naturals Echinacea Angustifolia-​Purpurea, 60 kapsúl

  • výťažky z Echinacea Angustifolia a Purpurea
  • obsahuje prírodné polyfenoly, kyselinu čakankovú a echinakozid
  • 60 kapsúl
€ 23,99 (€ 799,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Echinacea Fast

Optima Naturals Echinacea Fast, 20 tabliet

  • s vitamínom C
  • s acerolou
€ 17,29 (€ 1.080,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Kyselina hyalurónová plus

Optima Naturals Kyselina hyalurónová plus, 60 tabliet

  • s meďou
  • s vitamínom C
€ 31,99 (€ 533,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Vitamín B komplex

Optima Naturals Vitamín B komplex, 60 tabliet

  • rozsiahly doplnok stravy
  • vo forme tabliet
€ 18,99 (€ 316,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Provida Lacto Support

Optima Naturals Provida Lacto Support, 40 kapsúl

  • vegetariánsky doplnok stravy
  • neobsahuje žiadne umelé farbivá
€ 35,49

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Šťava z granátového jablka s Oxy4

Optima Naturals Šťava z granátového jablka s Oxy4, 500 ml

  • s červeným hroznom, čučoriedkami a kvercetínom
  • ideálna na dávkovanie vo forme džúsu
  • bez lepku a laktózy
€ 24,49

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Éterický manuka olej

Optima Naturals Éterický manuka olej, 5 ml

  • hydratuje pokožku
  • na vonkajšie použitie
€ 15,19 € 18,99 (€ 3.038,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Vitamín C 500

Optima Naturals Vitamín C 500, 120 veg. kapsúl

  • skoro pH neutrálny
  • silný antioxidant
  • rastlinný obal kapsuly
€ 20,49

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Calcium Plus

Optima Naturals Calcium Plus, 60 tabliet

  • s vitamínom K1 a D3
€ 17,89 (€ 248,47 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Zinok 15

Optima Naturals Zinok 15, 120 tabliet

  • esenciálny stopový prvok
  • vysokokvalitný výrobok
  • na vlasy, nechty a pokožku
€ 18,99

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Glukozamín Joint Flex Plus

Optima Naturals Glukozamín Joint Flex Plus, 60 tabliet

  • s kondroitínom a MSM
  • Harpagofyt extrakt
  • s vitamínom C
€ 40,84 € 42,99

Doručenie do 07. októbra