Výživové doplnky pre športovcov od spoločnosti Peeroton

Top produkty pre vrcholových športovcov

Rakúska spoločnosť Peeroton pôsobí v športe od roku 1994 a v súčasnosti je jedným z najznámejších poskytovateľov doplnkovej výživy pre športovcov. Rôzne produkty z rozsiahleho sortimentu sú vyvíjané podľa najnovších vedeckých poznatkov a spĺňajú najvyššie štandardy kvality, takže dokonca spĺňajú nároky vrcholových športovcov.

Filtrovať a zoradiť

Cena Forma Cieľ tréningu Vlastnosti Určené na
Filter

Peeroton: 14 produktov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

  • ako teplý a studený nápoj
  • veľmi bohatý
  • na uhasenie smädu počas tréningu
€ 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton MAGNESIUM Professional

Peeroton MAGNESIUM Professional, ríbezľa (20 vrecúšok)

  • bez nutnosti vody
  • priamo na jazyk
  • horčík s citrátovým komplexom
€ 11,27 € 14,09 (€ 112,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, čokoláda (500 g)

  • sójový proteín, med a jogurt
  • obsahuje vitamíny a minerály
  • jednoduchá aplikácia
€ 25,64 € 28,49 (€ 51,28 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Energizer ULTRA Gel

Peeroton Energizer ULTRA Gel, cola (40 g)

  • lhodné chuťové variácie
  • praktické vreckové balenie
€ 2,51 € 2,79 (€ 62,75 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Isotonic Ultra Drink

Peeroton Isotonic Ultra Drink, brusnica (300 g)

  • izotonický vysoko výkonný nápoj
  • zásobuje všetky dôležité elektrolyty koenzýmom Q10
  • sacharidy bohaté na minerály a vitamíny
€ 24,29 € 26,99 (€ 80,97 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Energy Bar

Peeroton Energy Bar, banán (50 g)

  • sizomaltulózou pre dlhotrvajúcu energiu
  • chutí lahodne
€ 2,33 € 2,59 (€ 46,60 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton ISO Active-Sport Drink

Peeroton ISO Active-​Sport Drink, čierna ríbezľa (300 g)

  • na tréning, súťaž
  • a outdoorové športové aktivity
  • efektívne, vysokokvalitné sacharidy
€ 28,34 € 31,49 (€ 94,47 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Power Pack Bar

Peeroton Power Pack Bar, Chocolate Split (70 g)

  • s nízkym glykemickým indexom
  • bez priemyselného cukru
€ 2,87 € 3,19 (€ 41,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Hydro Gel

Peeroton Hydro Gel, Cola-​Lemon (60 ml)

  • extra tekutá konzistencia
  • s izomaltulózou a BCAA
  • bez kofeínu
€ 2,69 € 2,99 (€ 44,83 / l)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Amino 2300

Peeroton Amino 2300, 190 kapsúl

  • s 18 aminokyselinami
  • obsahuje vitamín B6
  • 190 kapsúl
€ 59,19 € 73,99 (€ 473,52 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Peeroton CARBO+

Peeroton CARBO+, 600 g

  • rýche dodanie dlhotrvajúcej energie
  • s komplexnými a ľahko stráviteľnými sacharidmi
€ 21,99 € 27,49 (€ 36,65 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Recovery Shake Professional

Peeroton Recovery Shake Professional, banán (600 g)

  • s mnohými dôležitými aminokyselinami
  • súčasťou sú aj vitamíny a minerály
  • ideálny po súťažiach a tréningoch
€ 35,09 € 38,99 (€ 58,48 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Ultrapower Bar

Peeroton Ultrapower Bar, 70 g

  • bez priemyselného cukru
  • ručne pečené
  • pred a/alebo počas tréningu
€ 2,78 € 3,09 (€ 39,71 / kg)

Doručenie do 08. októbra

HI-END Endurance Energy Drink Professional Peach

Peeroton HI-​END Endurance Energy Drink Professional Peach, 600 g

  • vysokokvalitná sacharidová zmes
  • na 10 náplní do fľaše na pitie
  • s BCAA
€ 34,19 € 37,99 (€ 56,98 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Podpora všetkých, ktorí chcú dosiahnuť svoje osobné výkonnostné ciele zdravým a inteligentným spôsobom - s týmto cieľom založil prof. Wolfgang Peer v roku 1994 spoločnosť Peeroton. Dnes je Peeroton rakúskou značkou číslo 1 v oblasti športovej výživy, ktorej dôverujú odborníci na športovú výživu i špičkoví športovci.

Úspech značky Peeroton je založený na niekoľkých pilieroch:

  • Holistický koncept pre maximálny efekt.
  • Interdisciplinárna spolupráca s odborníkmi z rôznych oblastí.
  • S prihliadnutím na najnovšie vedecké poznatky.
  • Použitie surovín najvyššej kvality.
  • Súlad s najprísnejšími normami kvality.

Spoločnosti Peeroton sa tak darí vyrábať výživové doplnky pre najvyššie nároky, ktorým dôverujú aj vrcholoví športovci. Výrobky tohto výrobcu boli dlho považované za zasvätený tip, ale dnes ich mnohí uvádzajú ako jeden z dôvodov úspechu. Rakúska lyžiarska asociácia sa spolieha na výrobky značky Peeroton, ktorá je od roku 2002 ich oficiálnym dodávateľom. Na Peeroton sa navyše spolieha aj olympijský tím Rakúska a množstvo národných a medzinárodných špičkových športovcov.

Premyslený systém pre súťaživých športovcov

Peeroton kombinuje všetky oblasti, ktoré sú dôležité pre hobby a súťažných športovcov, na sebe nadväzujúcich, do premysleného systému, ktorý je spojený s výrobkami pre každú oblasť použitia. Pri tom Peeroton vždy berie do úvahy rôzne výkonnostné ciele jednotlivých športovcov, ktoré sa samozrejme líšia individuálne. Týmto spôsobom je možné, aby spoločnosť Peeroton splnila rôzne potreby a ponúkla svojim zákazníkom rôzne produktové riešenia.

Bielkoviny, uhľohydráty a aminokyseliny sú základnými stavebnými kameňmi, na ktorých je založená rada produktov Peeroton. Tie ponúka Peeroton v unikátnych receptúrach a v absolútnej špičkovej kvalite, čo potvrdzujú početné certifikáty.

Najvyššia kvalita pre väčší úspech!

Vynikajúca kvalita je predpokladom dosiahnutia špičkového výkonu.

  • Pôvod všetkých surovín je možné dokázať certifikátmi.
  • Suroviny sú spracované výlučne podľa najvyšších možných štandardov kvality (ISO * a ISF *).
  • Všetky produkty sú priebežne analyzované, testované a zdokumentované v kolínskom zozname v Centre pre preventívny dopingový výskum - Nemecká športová univerzita v Kolíne nad Rýnom.
  • Všetky produkty sú zaručene bez hormónov.
  • Na výrobu kapsúl sa používajú iba kapsuly z rastlinných vlákien bez obsahu želatíny (V-Caps).

Úzka spolupráca s odborníkmi z rôznych špecializovaných oblastí umožňuje neustálu optimalizáciu a prispôsobovanie produktov rastúcim požiadavkám vrcholových športovcov. Vďaka ponuke v našom online obchode sú tieto znalosti a táto jedinečná kvalita teraz k dispozícii aj vám.