Ajurvédske potraviny

V ajurvédskom učení je výživa popri spánku a sexualite jedným z „3 pilierov života“. Zmysel pre chuť slúži ako základ pre optimálny príjem a zloženie potravy.

V ajurvédskej tradícii existuje 6 rôznych príchutí: kyslá, sladká, ostrá, slaná, horká a trpká.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Typ pleti Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Potraviny: 1 - 30 z 234 produktov

Govinda Bio konopné semienka

Govinda Bio konopné semienka, 150 g

  • s nenasýtenými mastnými kyselinami
  • ako prísada do pečiva a cestovín
  • oriešková aróma
€ 5,39 (€ 35,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio celozrnný prášok z hnedého prosa

BioKing Bio celozrnný prášok z hnedého prosa, 500 g bal.

  • zo šupiek a klíčkov
  • šetrný výrobný proces
  • sušenie pri teplote pod 30 °C
€ 5,12 € 5,39 (€ 10,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio ajurvédske ghí

Govinda Bio ajurvédske ghí, 420 g

  • s orieškovou chuťou
  • považuje sa za jednu z 3 najdôležitejších rasayana
€ 18,39 (€ 43,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Original Ayurveda Bio Ghee

Maharishi Ayurveda Original Ayurveda Bio Ghee, 800 g

  • chuť po orieškoch
  • odoláva extrémne vysokým teplotám
€ 39,49 (€ 49,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ľanové semienka

Alnatura Bio ľanové semienka, 500 g

  • vysoká schopnosť napučiavania
  • aromatická oriešková chuť
  • z ekologického poľnohospodárstva.
€ 2,59 (€ 5,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Psyllium mleté

Life Light Psyllium mleté, 500 g

  • šupky semien skorocelu indického (Plantago ovata/Psyllium)
  • 80 % rastlinnej vlákniny
  • bez prísad
€ 17,39 (€ 34,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio konopné semienka lúpané

Alnatura Bio konopné semienka lúpané, 200 g

  • jemná oriešková chuť
  • do müsli, polievok a šalátov
  • žiadny opojný účinok
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ľanové semienka zlaté

Alnatura Bio ľanové semienka zlaté, 500 g

  • mierna chuť
  • vysoká napučiavacia schopnosť
  • nie sú určené na surovú spotrebu
€ 3,39 (€ 6,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio šachorový krém

Govinda Bio šachorový krém, 250 g

  • pre celú rodinu
  • bez pridaného cukru
  • roztierateľný
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio hnedé proso mleté

Govinda Bio hnedé proso mleté, 1.000 g

  • bio a vegan
  • raw kvalita
  • jemná oriešková chuť
€ 8,69 (€ 8,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža hnedá

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža hnedá, 500 g

  • hnedá ryža Basmati
  • z Indie z horských údolí Himalájí
€ 5,69 (€ 11,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio tamarindová pasta

Cosmoveda Bio tamarindová pasta, 250 g

  • grilované ryby, mäso - hydina
  • so sladko-kyslou chuťou
€ 10,79 (€ 43,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Psyllium nemleté

Life Light Psyllium nemleté, 500 g

  • 80% obsah vlákniny
  • bez prísad
  • bez GMO
€ 16,19 (€ 32,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio chia semienka

FutuNatura Bio chia semienka, 1.000 g

  • superpotravina
  • zdroj bielkovín
  • chuťovo neutrálne
€ 12,29 (€ 12,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie, 210 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 4,39 (€ 20,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio churna Vata Balance

Cosmoveda Bio churna Vata Balance, 90 g

  • na dochucovanie jedál z ryže a kari
€ 10,89 (€ 121,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosové ghí

Cosmoveda Bio kokosové ghí, 900 g

  • kombinuje ghí a kokosový tuk
  • na dusenie a varenie
€ 31,49 (€ 34,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré

Govinda Bio mangové pyré, 975 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 16,09 (€ 16,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čierny sezam

Govinda Bio čierny sezam, 200 g

  • vegánsky produkt
  • oriešková chuť
  • na dochutenie jedál
€ 4,49 (€ 22,45 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Cosmoveda BIO asafoetida

Cosmoveda BIO asafoetida, 10 g

  • s mletou senovkou gréckou
  • na varenie
  • zvýrazňuje chuť jedla
€ 4,19 (€ 419,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus)

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus), 230 g

  • má všetkých 6 príchutí
  • špeciálna zmes bylín
  • tradične vyrobený
€ 24,99 (€ 108,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čisté ghí

Cosmoveda Bio čisté ghí, 500 g

  • ajurvédsky maslový tuk
  • všestranný
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kardamón čierny celý

Cosmoveda Bio kardamón čierny celý, 60 g

  • kyslá, zemitá chuť
€ 21,99 (€ 366,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio 100 % naklíčené hnedé proso

BioKing Bio 100 % naklíčené hnedé proso, 1.000 g

  • zo šupiek a klíčkov
  • päťkrát jemnejší ako múka
  • šetrný výrobný proces
€ 16,09 (€ 16,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio banánová múka

Govinda Bio banánová múka, 350 g

  • všestranne použiteľná
  • na varenie, pečenie a zahusťovanie
  • chuťovo neutrálna
€ 6,69 (€ 19,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio zlaté proso, lúpané

BioKing Bio zlaté proso, lúpané, 1.000 g

  • vhodné do sladkých aj slaných jedál
  • bezlepkové
  • krajina pôvodu: Rakúsko
€ 5,99 (€ 5,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio chia semienka

Raab Vitalfood Bio chia semienka, 500 g

  • vláknina a bielkoviny
  • vysokokvalitné vitamíny a minerály
  • obsahuje mastné kyseliny omega 3 a 6
€ 9,79 (€ 19,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio zmes orieškov do šalátu

Alnatura Bio zmes orieškov do šalátu, 100 g

  • do šalátov
  • mix orieškov
  • znovu uzatvárateľné vrecko
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra