Všetko k téme „ajurvédsky životný štýl“

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Typ pleti Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Ajurvéda: 1 - 30 z 410 produktov

Govinda Bio konopné semienka

Govinda Bio konopné semienka, 150 g

  • s nenasýtenými mastnými kyselinami
  • ako prísada do pečiva a cestovín
  • oriešková aróma
€ 5,39 (€ 35,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio konopné semienka lúpané

Alnatura Bio konopné semienka lúpané, 200 g

  • jemná oriešková chuť
  • do müsli, polievok a šalátov
  • žiadny opojný účinok
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio šachorový krém

Govinda Bio šachorový krém, 250 g

  • pre celú rodinu
  • bez pridaného cukru
  • roztierateľný
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio hnedé proso mleté

Govinda Bio hnedé proso mleté, 1.000 g

  • bio a vegan
  • raw kvalita
  • jemná oriešková chuť
€ 8,69 (€ 8,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Love

Pukka Bio bylinkový čaj Love, 24 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 207,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža hnedá

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža hnedá, 500 g

  • hnedá ryža Basmati
  • z Indie z horských údolí Himalájí
€ 5,69 (€ 11,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio tamarindová pasta

Cosmoveda Bio tamarindová pasta, 250 g

  • grilované ryby, mäso - hydina
  • so sladko-kyslou chuťou
€ 10,79 (€ 43,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Peace

Pukka Bio bylinkový čaj Peace, 30 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 166,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie, 210 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 4,39 (€ 20,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio churna Vata Balance

Cosmoveda Bio churna Vata Balance, 90 g

  • na dochucovanie jedál z ryže a kari
€ 10,89 (€ 121,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosové ghí

Cosmoveda Bio kokosové ghí, 900 g

  • kombinuje ghí a kokosový tuk
  • na dusenie a varenie
€ 31,49 (€ 34,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré

Govinda Bio mangové pyré, 975 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 16,09 (€ 16,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO asafoetida

Cosmoveda BIO asafoetida, 10 g

  • s mletou senovkou gréckou
  • na varenie
  • zvýrazňuje chuť jedla
€ 4,19 (€ 419,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus)

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus), 230 g

  • má všetkých 6 príchutí
  • špeciálna zmes bylín
  • tradične vyrobený
€ 24,99 (€ 108,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kvetinová voda

Cosmoveda Bio kvetinová voda, voda z ružových lístkov (250 ml)

  • ružová voda
€ 6,19 (€ 24,76 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čisté ghí

Cosmoveda Bio čisté ghí, 500 g

  • ajurvédsky maslový tuk
  • všestranný
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio banánová múka

Govinda Bio banánová múka, 350 g

  • všestranne použiteľná
  • na varenie, pečenie a zahusťovanie
  • chuťovo neutrálna
€ 6,69 (€ 19,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio zlaté proso, lúpané

BioKing Bio zlaté proso, lúpané, 1.000 g

  • vhodné do sladkých aj slaných jedál
  • bezlepkové
  • krajina pôvodu: Rakúsko
€ 5,99 (€ 5,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio chia semienka

Raab Vitalfood Bio chia semienka, 500 g

  • vláknina a bielkoviny
  • vysokokvalitné vitamíny a minerály
  • obsahuje mastné kyseliny omega 3 a 6
€ 9,79 (€ 19,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery, 400 g

  • chuť podobná karamelu
  • do tpelých či studených nápojov
  • do dezertov a indických jedál
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kari pasty

Cosmoveda Bio kari pasty, Mild Curry Paste (175 g)

  • na ázijské a indické jedlá
€ 4,39 (€ 25,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO zázvor mletý

Cosmoveda BIO zázvor mletý, 10 g

  • posilňuje Agni
€ 1,60 € 1,69 (€ 160,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kardamón zelený mletý

Cosmoveda Bio kardamón zelený mletý, 22 g

  • z Indie
€ 6,29 (€ 285,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Cleanse

Pukka Bio bylinkový čaj Cleanse, 36 g

  • najjemnejšia zmes
  • osviežuje a ochladzuje
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 138,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio ovocný čaj Night Time Berry

Pukka Bio ovocný čaj Night Time Berry, 20 čajových vrecúšok (32 g)

  • ideálny na večer
  • zahrieva zvnútra
  • upokojuje telo i myseľ
€ 5,39 (€ 168,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade)

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade), 400 g

  • karamelová chuť
  • do intenzívnych čajov
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio fenikel mletý

Cosmoveda Bio fenikel mletý, 80 g

  • posilňuje Agni
  • jemne mletý fenikel
€ 8,69 (€ 108,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Trikatu Churna

Cosmoveda BIO Trikatu Churna, 90 g

  • so zázvorom, dlhým a čiernym korením
  • jemné spracovanie
  • pikantná
€ 12,89 (€ 143,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra