Ajurvédske čaje a výrobky na prípravu nápojov

Objavte rôzne ajurvédske čaje a nápoje. Vybrané bylinky a koreniny pre ajurvédske učenie 6 chutí.

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Čaje a nápoje: 1 - 30 z 176 produktov

Pukka Bio bylinkový čaj Love

Pukka Bio bylinkový čaj Love, 24 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 207,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Peace

Pukka Bio bylinkový čaj Peace, 30 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 166,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Bio čaj Vata

Maharishi Ayurveda Bio čaj Vata, 15 vrecúšok

  • pre duševné výzvy
  • ideálny na chladné obdobie
  • obsahuje škoricu
€ 6,09 (€ 270,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kvetinová voda

Cosmoveda Bio kvetinová voda, voda z ružových lístkov (250 ml)

  • ružová voda
€ 6,19 (€ 24,76 / l)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Night Time

Pukka Bio bylinkový čaj Night Time, 20 čajových vrecúšok (20 g)

  • levanduľová aróma
  • ideálny na večer
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 249,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Raja´s Cup

Maharishi Ayurveda Raja´s Cup, 228 g

  • 100 % bez kofeínu
€ 21,99 (€ 96,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Or Tea? BIO Queen Berry

Or Tea? BIO Queen Berry, balenie 10 ks čajových vrecúšok

  • bez kofeínu
  • obsahuje šípky a kúsky jahôd
  • sladká ovocná chuť
€ 4,99 (€ 0,50 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Bio čaj Pitta

Maharishi Ayurveda Bio čaj Pitta, 15 vrecúšok

  • lahodná chuť
  • ľahký a osviežujúci
€ 6,09 (€ 338,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Večerný čaj

Yogi Tea Večerný čaj, 1 balenie (30,60 g)

  • na odpočinok pred spaním
  • sladká chuť feniklu a harmančeka
  • mierne trpká aróma valeriány
€ 4,39 (€ 143,46 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Cleanse

Pukka Bio bylinkový čaj Cleanse, 36 g

  • najjemnejšia zmes
  • osviežuje a ochladzuje
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 138,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio ovocný čaj Night Time Berry

Pukka Bio ovocný čaj Night Time Berry, 20 čajových vrecúšok (32 g)

  • ideálny na večer
  • zahrieva zvnútra
  • upokojuje telo i myseľ
€ 5,39 (€ 168,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio Finest Selection

Yogi Tea Bio Finest Selection, 34,60 g

  • 9 rôznych druhov čaju
€ 4,89 (€ 141,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Bio čaj Kapha

Maharishi Ayurveda Bio čaj Kapha, 15 vrecúšok

  • najmä v chladnom období
€ 6,09 (€ 338,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio Schoko Chai

Yogi Tea Bio Schoko Chai, 90 g

  • na prípravu teplých nápojov
  • so škoricou
€ 4,99 (€ 55,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder Chanca Piedra

Dr. Wunder Chanca Piedra, 100 g

  • voľne rastúca v Peru
  • bez pesticídov
  • 100 % prírodná
€ 20,49 (€ 204,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio čaj „Ženská rovnováha"

Yogi Tea Bio čaj „Ženská rovnováha", 30,60 g

  • pôžitok z aromatického čaju
  • najmä pre potreby žien
  • s malinovými listami, citrónovou verbenou, tymianom a oreganom
€ 4,39 (€ 143,46 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio kurkumový chai

Yogi Tea Bio kurkumový chai, 34 g

  • kombinácia chai korenia
  • plný a silný vo vôni
€ 4,39 (€ 129,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio matcha prášok

Terra Elements Bio matcha prášok, 60 g

  • do smoothies
  • jemne mletý
€ 19,49 (€ 324,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio čaj „Balzam na dušu"

Yogi Tea Bio čaj „Balzam na dušu", 32,30 g

  • hrejivá, plná chuť
  • ovocná pomarančová vôňa
€ 4,39 (€ 135,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio Schoko

Yogi Tea Bio Schoko, 37,40 g

  • obľúbený u detí a všetkých, ktorí majú chuť na sladké
  • z ekologického poľnohospodárstva
€ 4,39 (€ 117,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio čaj na hrdlo

Yogi Tea Bio čaj na hrdlo, 1 balenie (30,60 g)

  • mierna sladká chuť
€ 3,99 (€ 130,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio bylinkový čaj Chamomile, Vanilla & Manuka Honey

Pukka Bio bylinkový čaj Chamomile, Vanilla & Manuka Honey, 32 g

  • jemná zmes
  • lahodne sladká nôta
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 155,94 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio čaj „Po jedle"

Yogi Tea Bio čaj „Po jedle", 1 balenie (30,60 g)

  • príjemná sladkosť feniklu
  • pre pokojné chvíle
€ 4,39 (€ 143,46 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čaj fenikel-koriander

Cosmoveda Bio čaj fenikel-​koriander, 20 čajových vrecúšok (25 vrecúšok)

  • najlepšia kvalita
  • nahrubo nasekané ingrediencie
  • šetrný k životnému prostrediu
€ 6,49 (€ 144,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio korenený čaj Cacao Chai

Pukka Bio korenený čaj Cacao Chai, 40 g

  • zahreje a posilní
  • jemne sladká nôta
  • exotická chuť
€ 4,99 (€ 124,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čaj Relax 5

Cosmoveda Bio čaj Relax 5, 25 vrecúšok

  • upokojujúca bylinná zmes
  • inšpirovaný duchom ajurvédy
  • prémiová kvalita
€ 7,21 € 7,59 (€ 160,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Or Tea? BIO Duke's Blues

Or Tea? BIO Duke's Blues, 10 ks čajových vrecúšok

  • klasika s jemnou citrusovou arómou
  • má osviežujúci účinok
  • potešte zmysly
€ 4,99 (€ 0,50 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio Classic

Yogi Tea Bio Classic, 17 g

  • najznámejší ajurvédsky korenistý čaj
  • s ovocnou šťavou alebo mliekom a medom
  • magická vôňa
€ 4,39 (€ 258,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Yogi Tea Bio čaj Happy Nature

Yogi Tea Bio čaj Happy Nature, 32,30 g

  • s mangom, mandarínkou a vanilkou
  • obsahuje sladké drievko
€ 4,39 (€ 135,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Zmes bio čajov Selection

Pukka Zmes bio čajov Selection, 29 g

  • 4 príchute po 5 vrecúšok
  • ideálne na ochutnanie
  • skvelá ako darček
€ 5,12 € 5,39 (€ 176,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra