Obilniny a obilninové výrobky

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Obilniny: 1 - 30 z 44 produktov

SOJALL Bio hnedé proso

SOJALL Bio hnedé proso, 250 g

  • naklíčené a fermentované
  • s cennou acerolou
  • prírodný vitamín C a kremík
€ 26,99 (€ 107,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio celozrnný prášok z hnedého prosa

BioKing Bio celozrnný prášok z hnedého prosa, 500 g bal.

  • zo šupiek a klíčkov
  • šetrný výrobný proces
  • sušenie pri teplote pod 30 °C
€ 5,12 € 5,39 (€ 10,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Biodynamický jačmeň Tsampa

Maharishi Ayurveda Biodynamický jačmeň Tsampa, 250 g

  • plné chuti
  • rôzne možné použitia
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio pohánka, celé zrná

BioKing Bio pohánka, celé zrná, 500 g

  • všestranné využitie
  • pre sladké a slané recepty
  • krajina pôvodu: Nemecko
€ 4,69 (€ 9,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ovsené vločky jemné (Demeter)

Alnatura Bio ovsené vločky jemné (Demeter), 1 kg

  • mimoriadne jemná kvalita
  • na kaše, müsli, placky a iné
  • vysoký obsah živín a vlákniny
€ 3,29 (€ 3,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ovos

Alnatura Bio ovos, 500 g

  • jemná, oriešková chuť
  • na varenie a pečenie
  • 100 % pestovanie Demeter
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio hnedé proso mleté

Govinda Bio hnedé proso mleté, 1.000 g

  • bio a vegan
  • raw kvalita
  • jemná oriešková chuť
€ 8,69 (€ 8,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža hnedá

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža hnedá, 500 g

  • hnedá ryža Basmati
  • z Indie z horských údolí Himalájí
€ 5,69 (€ 11,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio KAMUT®, obilnina faraónov

BioKing Bio KAMUT®, obilnina faraónov, 1.000 g

  • vysoké štandardy kvality
  • zaručená čistota odrody
  • vynikajúce vlastnosti pri pečení
€ 7,09 (€ 7,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ovsené vločky extra jemné

Alnatura Bio ovsené vločky extra jemné, 400 g

  • vysoký obsah vlákniny
  • vegan
€ 1,49 (€ 3,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio ovos, celé zrná

BioKing Bio ovos, celé zrná, 1.000 g

  • ideálne do polievok
  • pôvod: Rakúsko
€ 3,79 (€ 3,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ovsené vločky hrubé

Alnatura Bio ovsené vločky hrubé, 500 g

  • kultivácia Bioland
  • z celého zrna ovsa
€ 1,69 (€ 3,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čierny sezam

Govinda Bio čierny sezam, 200 g

  • vegánsky produkt
  • oriešková chuť
  • na dochutenie jedál
€ 4,49 (€ 22,45 / kg)

Doručenie do 21. októbra

BioKing Bio 100 % naklíčené hnedé proso

BioKing Bio 100 % naklíčené hnedé proso, 1.000 g

  • zo šupiek a klíčkov
  • päťkrát jemnejší ako múka
  • šetrný výrobný proces
€ 16,09 (€ 16,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio quinoa

BioKing Bio quinoa, 500 g

  • jemne oriešková chuť
  • rýchla a jednoduchá príprava
  • pre korenisté a sladké recepty
€ 7,49 (€ 14,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio zlaté proso, lúpané

BioKing Bio zlaté proso, lúpané, 1.000 g

  • vhodné do sladkých aj slaných jedál
  • bezlepkové
  • krajina pôvodu: Rakúsko
€ 5,99 (€ 5,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio špalda, celé zrná

BioKing Bio špalda, celé zrná, 1.000 g

  • cenná obilnina
  • jemná oriešková chuť
  • všestranné využitie
€ 4,39 (€ 4,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio pšeničné klíčky

BioKing Bio pšeničné klíčky, 250 g

  • 100 % prírodné
  • vysoká koncentrácia živín
  • jemne oriešková a sladká chuť
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio ovsené vločky

Govinda Bio ovsené vločky, 250 g

  • vegánske
  • bio výrobok
  • vysoká kvalita
€ 5,39 (€ 21,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio kuskus

BioKing Bio kuskus, 500 g

  • nie predvarený
  • krátky čas prípravy
  • všestranné použitie
€ 3,29 (€ 6,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio červená šošovica Masoor Dal Dhuli, lúpaná a polená

Cosmoveda Bio červená šošovica Masoor Dal Dhuli, lúpaná a polená, 1 kg

  • rýchlo uvarená
  • s vysokým obsahom bielkovín
€ 8,19 (€ 8,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čierna ajurvédska ryža

Cosmoveda Bio čierna ajurvédska ryža, 1 kg

  • ajurvédska ryža z Indie
  • oriešková chuť
  • silná celozrnná ryža
€ 13,69 (€ 13,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio červená ajurvédska ryža Navara

Cosmoveda Bio červená ajurvédska ryža Navara, 1 kg

  • červená ryža Navara z Indie
  • s červeno-hnedým sfarbením
€ 11,39 (€ 11,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Punjabi Basmati ryža biela

Cosmoveda Bio Punjabi Basmati ryža biela, 1 kg

  • z Indie
  • skutočná špecialita
  • veľmi jemná, oriešková vôňa
€ 9,69 (€ 9,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža biela

Cosmoveda Bio Basmati kašmírska ryža biela, 1 kg

  • dlhé, ľahké a lahodne voňavé zrná
  • po uvarení ponúka obzvlášť lahodnú orieškovú vôňu
  • z Indie (horské údolia Himalájí)
€ 10,19 (€ 10,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio kukuričná krupica

BioKing Bio kukuričná krupica, 750 g

  • pestovaná v ideálnych klimatických podmienkach
  • najmä neskorý zber
  • na korenisté a sladké jedlá
€ 3,41 € 3,59 (€ 4,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Darmil Bio

SOJALL Darmil Bio, 240 g

  • naklíčený a fermentovaný
  • prírodný vitamín B12
  • riboflavín a biotín
€ 34,99 (€ 145,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Schalk Mühle Bio kukurica na popcorn

Schalk Mühle Bio kukurica na popcorn, 300 g

  • 100 % z Rakúska
  • jednoduchá príprava
  • chutné občerstvenie
€ 4,79 (€ 15,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cícer celý Kabuli Chana

Cosmoveda Bio cícer celý Kabuli Chana, 500 g

  • bohatý na bielkoviny
  • pre vegánov a vegetariánov
€ 5,88 € 6,19 (€ 11,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio amarant

BioKing Bio amarant, 500 g

  • všestranné použitie
  • bezlepkový
€ 3,99 (€ 7,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra