Rastlinné múky do kuchyne

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Múka: 1 - 30 z 124 produktov

Kandisin Classic - tablety

Kandisin Classic -​ tablety, 90 g

  • žiadne kalórie
  • ideálne na sladenie kávy a čaju
  • na báze sacharínu a cyklamátu
€ 6,49 (€ 72,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio gaštanová múka

Bioenergie Bio gaštanová múka, 450 g

  • obsahuje draslík a horčík
  • ideálna na pečenie aj ako surovina
  • sladká oriešková chuť
€ 11,49 (€ 25,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Stévia tabs

Raab Vitalfood Stévia tabs, 300 tabliet

  • 1 tableta zodpovedá 1 kocke cukru
  • neutrálna chuť
  • jednoduché použitie
€ 5,99 (€ 332,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny, 500 g

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • aj na pečenie
  • všestranne použiteľné
€ 15,09 (€ 30,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Biodynamický jačmeň Tsampa

Maharishi Ayurveda Biodynamický jačmeň Tsampa, 250 g

  • plné chuti
  • rôzne možné použitia
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium, 50 g

  • alternatívne stolové sladidlo
  • biely kryštalický extrakt
  • 1 g zodpovedá 66 kockám cukru
€ 18,29 (€ 365,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio celozrnná špaldová múka

Alnatura Bio celozrnná špaldová múka, 1 kg

  • 100 % celozrnná špalda
  • na pečenie a varenie
  • poľnohospodárstvo Bioland
€ 3,19 (€ 3,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio pšeničná múka T 1050

Alnatura Bio pšeničná múka T 1050, 1 kg

  • 100 % pšenica z pestovania Demeter
  • vysoký obsah celozrnnej zložky
  • vynikajúce vlastnosti pri pečení
€ 2,19 (€ 2,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio pohánková múka

Alnatura Bio pohánková múka, 500 g

  • typická aromatická chuť
  • do sladkej a slanej kuchyne
  • 100 % bez lepku a s vysokým obsahom vlákniny
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio kakaové bôby

Purasana Bio kakaové bôby, 200 g

  • bohaté na vlákninu
  • bohaté na živiny
  • bohaté na fytochemikálie
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio gaštanový med

HOYER Bio gaštanový med, 500 g

  • z toskánskych horských oblastí
  • silná chuť
  • z nektáru a medovice
€ 10,49 (€ 20,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio manuka med

HOYER Bio manuka med, MGO 100+ (250 g)

  • originál z Nového Zélandu
  • korenistá chuť
  • aj na vonkajšie použitie
€ 15,47 € 16,29 (€ 61,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Včelia materská kašička v bio mede

HOYER Včelia materská kašička v bio mede, 250 g

  • kvetinový med
  • čistý prírodný produkt
  • dôležité vitamíny a aminokyseliny
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Propolis v bio mede

HOYER Propolis v bio mede, 250 g

  • s bio kvetovým medom
  • výrazná chuť
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio cícerová múka

Alnatura Bio cícerová múka, 400 g

  • vegan
  • bez lepku
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok, 300 g

  • jemné lisovanie za studena
  • možno zmiešať s inou múkou
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio akáciový med s jarnými kvetmi

HOYER Bio akáciový med s jarnými kvetmi, 1 kg

  • nádherná aróma
  • hodí sa k čaju
  • zostáva tekutý po dlhú dobu
€ 19,09 (€ 19,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio múka z hroznových jadierok

Ölmühle Solling Bio múka z hroznových jadierok, 500 g

  • na výrobu chleba či pečiva
  • opätovne uzatvárateľné balenie
  • aj na pečenie
€ 6,69 (€ 13,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio trstinový cukor

BioKing Bio trstinový cukor, 1.000 g

  • karamelovo sladová chuť
  • na sladenie a pečenie
€ 8,89 (€ 8,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio lesný med

HOYER Bio lesný med, 250 g

  • jemne horkastá, živicová vôňa
  • zo zmiešaných lesov
  • pôvodom z Piemontu
€ 5,29 (€ 21,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio orechová múka

Ölmühle Solling Bio orechová múka, 500 g

  • jemne mletá
  • na pečenie a varenie
€ 6,69 (€ 13,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z jedle bielej

HOYER Bio med z jedle bielej, 250 g

  • z oblasti Schwarzwald
  • silný a korenistý
  • z kvapiek medovice
€ 9,59 (€ 38,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio lupinová múka

Rapunzel Bio lupinová múka, 250 g

  • jemná oriešková chuť
  • proteíny, vláknina a stopové prvky
  • ideálna pre vegánov, športovcov a aktívnych ľudí
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio múka z tekvicových semienok

Ölmühle Solling Bio múka z tekvicových semienok, 500 g

  • nenápadná chuť
  • jemne mletá
  • na pečenie a zapekanie
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio banánová múka

Govinda Bio banánová múka, 350 g

  • všestranne použiteľná
  • na varenie, pečenie a zahusťovanie
  • chuťovo neutrálna
€ 6,69 (€ 19,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z divokých kvetov

HOYER Bio med z divokých kvetov, 500 g

  • ovocná vôňa
  • z letných kvetov
  • pôvod: Kuba a Mexiko
€ 7,19 (€ 14,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • jemná oriešková chuť
  • bez lepku a vegan
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kukuričná múka

Alnatura Bio kukuričná múka, 500 g

  • bez lepku
  • na pečenie a varenie
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio ľanová múka

Ölmühle Solling Bio ľanová múka, 500 g

  • dobrá a rýchla napučiavacia schopnosť
  • ideálna pre nízkosacharidovú kuchyňu
€ 4,49 (€ 8,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio celozrnná múka

Alnatura Bio celozrnná múka, 1 kg

  • na pečenie a varenie
  • mletá z celého zrna
€ 2,29 (€ 2,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra