Rôzne ovocné tyčinky a keksy

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Ovocné tyčinky a keksy: 26 produktov

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio mandľami

Govinda Ovocné guličky s bio mandľami, 100 g

  • ovocno-orechová chuť
  • z vlastnej manufaktúry
  • vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou, 100 g

  • ovocno-čokoládová chuť
  • ideálne na maškrtenie
  • čisto rastlinné
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čokoládové guličky Delight

Govinda Bio čokoládové guličky Delight, 120 g

  • starostlivo vybrané ingrediencie
  • s jemnými mandľami
  • v raw food kvalite
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky Energy

Govinda Ovocné guličky Energy, 120 g

  • bez pridaného cukru
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio guličky s ďatlami a kokosom

Govinda Bio guličky s ďatlami a kokosom, 120 g

  • fair trade
  • vysoký obsah vlákniny
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio jablkovo-datľová cukrovinka so škoricou

BioKing Bio jablkovo-​datľová cukrovinka so škoricou, 200 g

  • obalená strúhaným kokosom
  • úplne prírodné zloženie
  • ručne spracovaná
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio gaštanová cukrovinka

Govinda Bio gaštanová cukrovinka, 100 g

  • škorica a vanilka
  • bečené gaštany
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio sezamové Laddu

Govinda Bio sezamové Laddu, 120 g

  • ajurvédska cícerová cukrovinka
  • viac než len lahodná chuť
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio cukrovinka Paradiso

Govinda Bio cukrovinka Paradiso, 100 g

  • sladená agávovým sirupom
  • kvalitné ingrediencie
  • ručná práca
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné kocky s bio mangom

Govinda Ovocné kocky s bio mangom, 100 g

  • ovocná chuť
  • z vlastnej manufaktúry
  • ideálne ako maškrta počas dňa
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio datľovo-brusnicová cukrovinka

BioKing Bio datľovo-​brusnicová cukrovinka, 125 g

  • s malinami
  • z datlí "Deglet nour"
  • ručne vyrobené
€ 5,59 (€ 44,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio datľová cukrovinka s kokosom

BioKing Bio datľová cukrovinka s kokosom, 250 g

  • úplne prírodné zloženie
  • nebesky sladká chuť
  • z datlí "Deglet nour"
€ 5,19 (€ 20,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio figová cukrovinka s pomarančom

BioKing Bio figová cukrovinka s pomarančom, 200 g

  • s pomarančom a strúhaným kokosom
  • ovocná, sladká chuť
  • úplne prírodné zloženie
€ 6,19 (€ 30,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio ďatlovo-čokoládová cukrovinka

BioKing Bio ďatlovo-​čokoládová cukrovinka, 200 g

  • úplne prírodná
  • ručne spracovaná
  • so strúhaným kokosom
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio kokosové Laddu

Govinda Bio kokosové Laddu, 120 g

  • vegánske
  • vyvažuje Pittu
  • sladká chuť
€ 5,19 (€ 43,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio datľami

Govinda Ovocné guličky s bio datľami, 100 g

  • ovocno-orechová chuť
  • ideálny snack počas dňa
  • prirodzene sladké
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Kocky s bio kokosom

Govinda Kocky s bio kokosom, 100 g

  • orieškovo-kokosová príchuť
  • jemne sa roztápajúce
  • ideálna maškrta
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio Natur Laddu

Govinda Bio Natur Laddu, 120 g

  • pre všetkých gurmánov
  • vyrovnáva dóšu
  • bez umelých prísad
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mandľové kúzlo

Govinda Bio mandľové kúzlo, 120 g

  • s datľami a škoricou
  • kontrolované ekologické pestovanie
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio figami

Govinda Ovocné guličky s bio figami, 100 g

  • aromatická sladká chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio tyčinka Transit Nature®

Fleurance Nature Bio tyčinka Transit Nature®, 3 tyčiniek

  • obohatená o mandle
  • jemná a chutná
  • vegan
€ 8,49 (€ 91,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čokoládové guličky Premium

Govinda Bio čokoládové guličky Premium, 120 g

  • s jemnými datľami
  • bez mlieka
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)

Doručenie do 21. októbra

BioKing Bio banánovo-brusnicová cukrovinka

BioKing Bio banánovo-​brusnicová cukrovinka, 125 g

  • úplne prírodná
  • obalené strúhaným kokosom
  • prirodzene sladká chuť
€ 5,19 (€ 41,52 / kg)

Doručenie do 13. októbra

BioKing Bio marhuľová cukrovinka

BioKing Bio marhuľová cukrovinka, 200 g

  • úplne prírodná
  • šetrne a ručne vyrobená
  • zjemnená strúhaným kokosom
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii