Skvelé alternatívy k sladkostiam a snackom

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Snacky a sladkosti: 1 - 30 z 141 produktov

Alnatura Bio šošovicové chlebíky

Alnatura Bio šošovicové chlebíky, 100 g

  • bohaté na bielkoviny
  • bez lepku
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

All Stars Whey-Crisp Bar

All Stars Whey-​Crisp Bar, Chocolate (50 g)

  • bez pridaného cukru
  • s približne 30 % proteínu
  • bez laktózy
€ 3,12 € 3,29 (€ 62,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka 30 % Protein Plus

Powerbar Tyčinka 30 % Protein Plus, Vanilla-​Caramel Crisp (55 g)

  • bohatá na vysokokvalitné bielkoviny
  • veľmi dobrá chuť
  • akciová cena od 15 tyčiniek po 55 g
€ 2,55 € 2,69 (€ 46,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio šošovicové chlebíčky

BIO PRIMO Bio šošovicové chlebíčky, 90 g

  • bielkoviny v chrumkavej forme
  • vegánske a bez lepku
  • 100 % bio pestované v Turecku
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-Pomelozzini®

Share Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-​Pomelozzini®, 4 ks

  • z prírodného pomela
  • fermentovaný vo vlastnej šťave po dobu 30 mesiacov
  • ovocná a šťavnatá chuť
€ 28,96 € 30,49 (€ 7,24 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ovsená tyčinka s mangom

Alnatura Bio ovsená tyčinka s mangom, 60 g

  • celozrnný ovos a sušené mango
  • sladená s ryžovým sirupom
€ 1,59 (€ 26,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Willi Dungl BIO cukríky na hrdlo

Willi Dungl BIO cukríky na hrdlo, 65 g

  • sladká medová náplň
  • intenzívna bylinná chuť
  • so šalviou a extraktom z kvetov bazy čiernej
€ 3,19 (€ 49,08 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Protein Layer

Multipower Protein Layer, Caramel Peanut Crunch (50 g)

  • nízka kalorická hodnota
  • bez kolagénu
€ 3,03 € 3,19 (€ 60,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka Protein+ Low Sugar

Powerbar Tyčinka Protein+ Low Sugar, Vanilla (35 g)

  • 30 % vysokokvalitných bielkovín
  • len 0,9 g cukru na 35 g tyčinku
  • po športe a medzitým
€ 1,79 (€ 51,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Protein Soft Core

Powerbar Protein Soft Core, White Hazelnut (48 g)

  • s chrumkavými kúskami
  • bez pridaného cukru
  • ideálna desiata na cesty
€ 2,49 (€ 51,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower 53% Protein Boost

Multipower 53% Protein Boost, Coconut (50 g)

  • výborná pri diéte
  • nízky obsah cukru
  • rôzne príchute
€ 3,29 (€ 65,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Vegan Layer

Multipower Vegan Layer, Peanutbutter (55 g)

  • s 3 zdrojmi rastlinných bielkovín
  • 24% proteínu na tyčinku
  • iba 1% cukru
€ 3,29 (€ 59,82 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio pastilky echinacea + rakytník

HOYER Bio pastilky echinacea + rakytník, 60 ks

  • prírodné zloženie
  • bez farbív a aróm
  • s vitamínom C
€ 4,99 (€ 0,08 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Multipower Protein Delight Bar

Multipower Protein Delight Bar, Vanilla Cashew Caramel (35 g)

  • lahodná rozmanitosť chutí
  • zdroj proteínu
  • ako snack
€ 2,39 (€ 68,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Vegan 30 High Protein Bar

ironMaxx Vegan 30 High Protein Bar, Chocolate (35 g)

  • 26 % proteínu na tyčinku
  • bez palmového oleja
  • čisto rastlinná
€ 1,09 (€ 31,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Willi Dungl BIO cukríky zázvor a citrón

Willi Dungl BIO cukríky zázvor a citrón, 65 g

  • prírodné výťažky a arómy
  • osviežujúca chuť
€ 3,19 (€ 49,08 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Best Body Nutrition Protein Block

Best Body Nutrition Protein Block, Yoghurt-​Lemon (90 g)

  • 1 tyčinka 90 g
  • obsah proteínu až 54 %
  • znížený obsah sacharidov
€ 4,17 € 4,39 (€ 46,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Protein 30 - High Protein Bar

ironMaxx Protein 30 -​ High Protein Bar, čokoláda (35 g)

  • rôzne variácie
  • senzačne lahodná chuť
  • každá tyčinka má 5 cenných vitamínov
€ 1,09 (€ 31,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Sušené bio brusnice

Rapunzel Sušené bio brusnice, 250 g

  • mierne horkastá chuť
  • rafinované koncentrovanou jablkovou šťavou
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio kukuričné chrumky Minis s kyslou smotanou a cibuľou

Alnatura Bio kukuričné chrumky Minis s kyslou smotanou a cibuľou, 50 g

  • výdatné, pikantné, nadýchané a chrumkavé
  • bez lepku
€ 1,49 (€ 29,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio proteínová tyčinka s konopnými semienkami

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka s konopnými semienkami, 35 g

  • s rakúskym konopným proteínom
  • 100 % bio zložky
  • bez pridaného cukru
€ 3,19 (€ 91,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio celozrnné ryžové chlebíky (solené)

Alnatura Bio celozrnné ryžové chlebíky (solené), 100 g

  • pufovaná hnedá ryža a morská soľ
  • chrumkavé a chutné
  • ako snack, na raňajky alebo desiatu
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio pastilky propolis + šalvia

HOYER Bio pastilky propolis + šalvia, 60 ks

  • prírodná receptúra
  • bez aróm a farbív
  • perfektné v každodennom živote
€ 5,09 (€ 0,08 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka Natural Protein

Powerbar Tyčinka Natural Protein, Salty Peanut Crunch (40 g)

  • optimálna ako snack počas dňa
  • vegánske ingrediencie
  • rastlinný proteín
€ 1,99 (€ 49,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Powerbar Tyčinka 52 % Protein Plus

Powerbar Tyčinka 52 % Protein Plus, Cookies & Cream (50 g)

  • málo cukru
  • málo sacharidov
  • akciová cena od 20 tyčiniek po 50 g
€ 3,12 € 3,29 (€ 62,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio zmes orieškov do šalátu

Alnatura Bio zmes orieškov do šalátu, 100 g

  • do šalátov
  • mix orieškov
  • znovu uzatvárateľné vrecko
€ 2,79 (€ 27,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio goji bobule

Raab Vitalfood Bio goji bobule, 250 g

  • vysoké percento železa
  • s vitamínmi a minerálmi
  • lahodná chuť
€ 13,38 € 14,09 (€ 53,52 / kg)

Doručenie do 07. októbra