Tyčinky na cesty

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Tyyčinky: 1 - 30 z 75 produktov

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom

Govinda Ovocné guličky s bio šachorom, 100 g

  • jemná oriešková chuť
  • na občerstvenie počas dňa
  • len z 3 ingrediencií
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čokoládou, 100 g

  • lahodná čokoládová chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrába sa trvalo udržateľným spôsobom
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio mandľami

Govinda Ovocné guličky s bio mandľami, 100 g

  • ovocno-orechová chuť
  • z vlastnej manufaktúry
  • vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou

Govinda Ovocné guličky s bio čerešňami a čokoládou, 100 g

  • ovocno-čokoládová chuť
  • ideálne na maškrtenie
  • čisto rastlinné
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čokoládové guličky Delight

Govinda Bio čokoládové guličky Delight, 120 g

  • starostlivo vybrané ingrediencie
  • s jemnými mandľami
  • v raw food kvalite
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky Energy

Govinda Ovocné guličky Energy, 120 g

  • bez pridaného cukru
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio energy guličky s banánom a arašidmi

BIO PRIMO Bio energy guličky s banánom a arašidmi, 30 g

  • vegan
  • bez lepku
€ 1,09 (€ 36,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio gaštanová cukrovinka

Govinda Bio gaštanová cukrovinka, 100 g

  • škorica a vanilka
  • bečené gaštany
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio sezamové Laddu

Govinda Bio sezamové Laddu, 120 g

  • ajurvédska cícerová cukrovinka
  • viac než len lahodná chuť
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio cukrovinka Paradiso

Govinda Bio cukrovinka Paradiso, 100 g

  • sladená agávovým sirupom
  • kvalitné ingrediencie
  • ručná práca
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné kocky s bio mangom

Govinda Ovocné kocky s bio mangom, 100 g

  • ovocná chuť
  • z vlastnej manufaktúry
  • ideálne ako maškrta počas dňa
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio kokosové Laddu

Govinda Bio kokosové Laddu, 120 g

  • vegánske
  • vyvažuje Pittu
  • sladká chuť
€ 5,19 (€ 43,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio datľami

Govinda Ovocné guličky s bio datľami, 100 g

  • ovocno-orechová chuť
  • ideálny snack počas dňa
  • prirodzene sladké
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Medex Prírodná tyčinka

Medex Prírodná tyčinka, morská soľ (40 g)

  • kombinácia orechov, mandlí a medu
  • bez prísad
  • bezlepkový energetický snack
€ 2,59 (€ 64,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

All Stars SKYR Protein Bar

All Stars SKYR Protein Bar, Coconut (35 g)

  • proteínová tyčinka s proteínom SKYR
  • krémová chuť
  • bez lepku a menej cukru
€ 1,59 (€ 45,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Kocky s bio kokosom

Govinda Kocky s bio kokosom, 100 g

  • orieškovo-kokosová príchuť
  • jemne sa roztápajúce
  • ideálna maškrta
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio Natur Laddu

Govinda Bio Natur Laddu, 120 g

  • pre všetkých gurmánov
  • vyrovnáva dóšu
  • bez umelých prísad
€ 5,39 (€ 44,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mandľové kúzlo

Govinda Bio mandľové kúzlo, 120 g

  • s datľami a škoricou
  • kontrolované ekologické pestovanie
€ 4,79 (€ 39,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Ovocné guličky s bio figami

Govinda Ovocné guličky s bio figami, 100 g

  • aromatická sladká chuť
  • ideálna maškrta
  • vyrábané udržateľne a spravodlivo
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio čokoládové guličky Premium

Govinda Bio čokoládové guličky Premium, 120 g

  • s jemnými datľami
  • bez mlieka
  • kontrolovaná bio kvalita
€ 4,99 (€ 41,58 / kg)

Doručenie do 21. októbra