Pyré z rôznych orechov a semien

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Pyré z orechov a semien: 1 - 30 z 53 produktov

Alnatura Bio mandľové maslo tmavé

Alnatura Bio mandľové maslo tmavé, 250 g

  • výrazné chute a roztierateľná textúra
  • z nelúpaných organických mandlí
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio sezamové maslo Tahini

Alnatura Bio sezamové maslo Tahini, 250 g

  • do dipov, hummusu a korenených jedál
  • aromatická oriešková chuť
  • bez stabilizátorov
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio mandľové maslo

Rapunzel Bio mandľové maslo, 500 g

  • 100 % pražené mandle
  • oriešková mandľová chuť
  • vegan a bez prísad
€ 17,29 (€ 34,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosové maslo

Alnatura Bio kokosové maslo, 225 g

  • bez stabilizátorov
  • krémové a jemné
€ 4,59 (€ 20,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio pražená mandľová nátierka s cukrom z kokosových kvetov

Rapunzel Bio pražená mandľová nátierka s cukrom z kokosových kvetov, 250 g

  • s praženými mandľami
  • bez umelých prísad
  • jemná karamelová aróma
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio šachorový krém

Govinda Bio šachorový krém, 250 g

  • pre celú rodinu
  • bez pridaného cukru
  • roztierateľný
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosovo-mandľový krém

Alnatura Bio kokosovo-​mandľový krém, 250 g

  • jemná a krémová receptúra
  • bez emulgátorov
€ 6,69 (€ 26,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio mandľový krém s tonkou

Rapunzel Bio mandľový krém s tonkou, 250 g

  • mandle, mlieko a fazuľa tonka
  • jemné arómy
  • na natieranie a plnenie
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio čokoládovo-orieškový krém

Alnatura Bio čokoládovo-​orieškový krém, 250 g

  • 45% lieskových orieškov
  • bez emulgátorov
  • ideálny ako nátierka
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kešu maslo

Alnatura Bio kešu maslo, 250 g

  • 100 % bio kešu oriešky
  • extra krémové s intenzívnou chuťou
  • všestranná prísada na varenie a pečenie
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio kokosovo-orieškové maslo s datľami

Rapunzel Bio kokosovo-​orieškové maslo s datľami, 200 g

  • prirodzene sladké a bez emulgátorov
  • na pečivo, do müsli a pod.
€ 7,59 (€ 37,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio orechovo-nugátový krém (vegánsky)

Rapunzel Bio orechovo-​nugátový krém (vegánsky), 250 g

  • s 33 % pražených lieskových orieškov
  • obsahuje sladkú lupinovú múku
€ 5,59 (€ 22,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio makadamový krém

Rapunzel Bio makadamový krém, 250 g

  • pražená makadamové orechy, kakao a morská soľ
  • sladený cukrom Cristallino
  • na natieranie, plnenie a maškrtenie
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio orieškovo-nugátový krém

Alnatura Bio orieškovo-​nugátový krém, 250 g

  • krémová, oriešková a aromatická
  • obsahuje 25 % pražených lieskových orieškov
  • vegan a bez emulgátorov
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio kokosová pasta

Rapunzel Bio kokosová pasta, 215 g

  • 100 % aromatická kokosová príchuť
  • obzvlášť jemná textúra
€ 4,19 (€ 19,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio tahini (sezamové maslo)

Rapunzel Bio tahini (sezamové maslo), 250 g

  • jemne opražený a mletý sezam
  • bez prísad
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio pražené mandle Sélection

Alnatura Bio pražené mandle Sélection, 225 g

  • chrumkavé mandle a cejlónska škorica
  • bez pridaného cukru a emulgátorov
€ 7,89 (€ 35,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio Chufella

Govinda Bio Chufella, 220 g

  • bez palmového oleja
  • orieškovo-čokoládová chuť
  • nátierka so šachorom
€ 8,79 (€ 39,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio crunchy arašidové maslo so soľou

Rapunzel Bio crunchy arašidové maslo so soľou, 500 g

  • bez prísad
  • ochutené s morskou soľou
€ 7,09 (€ 14,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio krémové arašidové maslo

Rapunzel Bio krémové arašidové maslo, 250 g

  • extra krémové a aromatické
  • 91 % pražených arašidov
  • s cukrom Cristallino a morskou soľou
€ 4,39 (€ 17,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio kešu maslo

Rapunzel Bio kešu maslo, 500 g

  • 100 % kešu oriešky
  • obzvlášť jemné
€ 15,19 (€ 30,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio arašidové maslo jemné

Alnatura Bio arašidové maslo jemné, 250 g

  • zo 100 % arašidov
  • ázijsko-orechové
  • bez stabilizátorov
€ 3,39 (€ 13,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio arašidové maslo jemné

Rapunzel Bio arašidové maslo jemné, 500 g

  • 100 % arašidy
  • žiadne iné zložky
  • aromatická chuť
€ 7,09 (€ 14,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio arašidové maslo Crunchy

Alnatura Bio arašidové maslo Crunchy, 250 g

  • zo 100 % pražených arašidov
  • bez stabilizátorov
€ 3,59 (€ 14,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio tahini biele (sezamové maslo)

Rapunzel Bio tahini biele (sezamové maslo), 250 g

  • vyrobené z lúpaného sezamu
  • jemne mleté
  • mierna chuť
€ 5,19 (€ 20,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Protein Creme

ironMaxx Protein Creme, Choc Almond (250 g)

  • nízky obsah sacharidov
  • bez lepku
  • nízky obsah cukru
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio kešu krém

Rapunzel Bio kešu krém, 250 g

  • vegánsky pôžitok
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio arašidové maslo crunchy

Rapunzel Bio arašidové maslo crunchy, 500 g

  • s kúskami arašidov
  • z pražených arašidov
  • s cukrom Rapadura a morskou soľou
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio tmavý kokosový krém

Rapunzel Bio tmavý kokosový krém, 250 g

  • 100 % vegan
  • a tým najlepším kakaom
  • intenzívne čokoládový
€ 5,09 (€ 20,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio kokosovo-mandľové maslo s datľami

Rapunzel Bio kokosovo-​mandľové maslo s datľami, 250 g

  • prirodzene sladký a bez emulgátorov
  • skvelé na pečivo, do müsli a pod.
€ 7,09 (€ 28,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra