Rôzne druhy sušeného ovocia

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Sušené ovocie: 30 produktov

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-Pomelozzini®

Share Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-​Pomelozzini®, 4 ks

  • z prírodného pomela
  • fermentovaný vo vlastnej šťave po dobu 30 mesiacov
  • ovocná a šťavnatá chuť
€ 28,96 € 30,49 (€ 7,24 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Sušené bio brusnice

Rapunzel Sušené bio brusnice, 250 g

  • mierne horkastá chuť
  • rafinované koncentrovanou jablkovou šťavou
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio goji bobule

Raab Vitalfood Bio goji bobule, 250 g

  • vysoké percento železa
  • s vitamínmi a minerálmi
  • lahodná chuť
€ 13,38 € 14,09 (€ 53,52 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio datle Deglet Nour, s kôstkami

BioKing Bio datle Deglet Nour, s kôstkami, 500 g

  • krajina pôvodu: Tunisko
  • sladká medová chuť
€ 5,39 (€ 10,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio plody dráča

Govinda Bio plody dráča, 200 g

  • obsahujú veľa vitamínu C
  • jemne sladkokyslá, ovocná chuť
  • šetrne sušené plody
€ 9,79 (€ 48,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio figy

BioKing Bio figy, 500 g

  • turecké horské figy
  • intenzívna chuť
  • šetrne sušené
€ 10,39 (€ 20,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Čučoriedky

Purasana Čučoriedky, 150 g

  • sladené koncentrátom jablkovej šťavy
  • ovocný snack bohatý na minerály
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio brusnice

Purasana Bio brusnice, 200 g

  • bio brusnice
  • vitamíny a minerály
  • sušené a sladené brusnice
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio baby banány

BioKing Bio baby banány, 100 g

  • zberajú sa zrelé plody
  • ľahká jablková aróma
  • obľúbená maškrta pre deti
€ 3,29 (€ 32,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio brusnice

BioKing Bio brusnice, 250 g

  • kyslá ovocná chuť
  • šetrne sušené
€ 10,39 (€ 41,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio hrozienka sultánky

BioKing Bio hrozienka sultánky, 500 g

  • krajina pôvodu: Turecko
  • šetrne spracované
  • silná, sladká vôňa
€ 9,59 (€ 19,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio slivky

BioKing Bio slivky, 500 g

  • šetrné spracovanie
  • intenzívna chuť
€ 12,99 (€ 25,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosové lupienky pražené

Alnatura Bio kokosové lupienky pražené, 100 g

  • nesírené a vegan
€ 2,19 (€ 21,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio Goji bobule

Terra Elements Bio Goji bobule, 250 g

  • ovocná sladká chuť
  • vhodné aj ako čaj
  • bez želatíny
€ 15,09 (€ 60,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosové lupienky

Alnatura Bio kokosové lupienky, 100 g

  • bez konzervantov
  • 100 % organické pestovanie zo Srí Lanky
€ 2,09 (€ 20,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio pomarančové vločky

BioKing Bio pomarančové vločky, 200 g

  • jemné a chrumkavé
  • sladko-kyslá chuť
  • sušené s ryžovou múkou
€ 9,19 (€ 45,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga, 100 g

  • sušená pochúťka
  • slnkom dozretý
  • vyvažuje Vátu a Pittu
€ 6,09 (€ 60,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené marhule

Classic Ayurveda Bio sušené marhule, 200 g

  • aromatické
  • rasayana
  • sladká chuť
€ 9,49 (€ 47,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio mango

BioKing Bio mango, 100 g

  • silne aromatická a sladká chuť
  • šetrne sušené
  • krajina pôvodu: Burkina Faso
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio kúsky zázvoru

Classic Ayurveda Bio kúsky zázvoru, 120 g

  • na maškrtenie
  • kandizovaný
€ 6,39 (€ 53,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio banánové vločky

BioKing Bio banánové vločky, 200 g

  • intenzívna chuť
  • banány dozreté na slnku
  • šetrne sušené
€ 7,59 (€ 37,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio ananás

BioKing Bio ananás, 100 g

  • krajina pôvodu: Burkina Faso
  • šetrne sušené
€ 5,99 (€ 59,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio machovka peruánska

BioKing Bio machovka peruánska, 100 g

  • ovocná, sladká chuť s jemne kyslou arómou
  • zber zrelých plodov
  • šetrné spracovanie
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio datle Deglet Nour, bez kôstok

BioKing Bio datle Deglet Nour, bez kôstok, 250 g

  • krajina pôvodu: Tunisko
  • sladká medová chuť
€ 3,29 (€ 13,16 / kg)

Doručenie do 13. októbra

BioKing Bio biele moruše

BioKing Bio biele moruše, 100 g

  • nebesky sladké
  • obľúbená maškrta
€ 4,19 (€ 41,90 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Classic Ayurveda Sušené figy

Classic Ayurveda Sušené figy, 200 g

  • sušené figy
  • z voľného rastu
€ 7,79 (€ 38,95 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

BioKing Bio marhule

BioKing Bio marhule, 250 g

  • šetrný proces sušenia
  • prírodný výrobok
  • krajina pôvodu: Turecko
€ 5,89 (€ 23,56 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Classic Ayurveda Bio sušený dráč obyčajný

Classic Ayurveda Bio sušený dráč obyčajný, 200 g

  • sladká a kyslá chuť
  • do raw koláčov
€ 10,29 (€ 51,45 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Classic Ayurveda Bio sušené moruše

Classic Ayurveda Bio sušené moruše, 150 g

  • výživné
€ 7,29 (€ 48,60 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii