Rôzne druhy orechov

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Orechy: 8 produktov

BioKing Bio mletý šachor

BioKing Bio mletý šachor, 1.000 g

  • prirodzene sladký
  • bez pridaných aróm
€ 16,89 (€ 16,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Zmes kešu-kakao

Terra Elements Zmes kešu-​kakao, 150 g

  • ručne lúskané kešu oriešky z Bali
  • zmiešané so surovým kakaom
  • s bio cukrom z kokosových kvetov a morskou soľou
€ 9,49 (€ 63,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio prírodný šachor

Govinda Bio prírodný šachor, 250 g

  • celé plody
  • neošetrený a v raw food kvalite
  • prírodná sladká chuť
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio zmes orechov (pražená a nesolená)

Alnatura Bio zmes orechov (pražená a nesolená), 150 g

  • mandle, kešu a lieskové oriešky
  • ako snack, na pečenie a varenie
  • bio kvalita
€ 4,99 (€ 33,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio Chew!

Classic Ayurveda Bio Chew!, 90 g

  • ajurvédska zmes semien
  • semená pražené s kamennou soľou
  • pre svieži dych
€ 4,89 (€ 54,33 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Govinda Bio mleté tigrie orechy (nie sú surové)

Govinda Bio mleté tigrie orechy (nie sú surové), 180 g

  • nepražené
  • prirodzene sladké
  • bez lepku a s vysokým obsahom vlákniny
€ 5,09 (€ 28,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio šachor mletý

Govinda Bio šachor mletý, 400 g

  • vysoký obsah vlákniny
  • bez lepku
  • bez laktózy
€ 9,79 (€ 24,48 / kg)

Doručenie do 21. októbra

BioKing Bio študentská zmes

BioKing Bio študentská zmes, 200 g

  • hrozienka, datle, brusnice
  • kešu orechy, mandle, para orechy, lieskové a vlašské orechy
  • ideálne na cesty
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii