Sušené ovocie a orechy na plnohodnotný snack

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Sušené ovocie a orechy: 1 - 30 z 41 produktov

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Raab Vitalfood Bio goji bobule

Raab Vitalfood Bio goji bobule, 250 g

  • vysoké percento železa
  • s vitamínmi a minerálmi
  • lahodná chuť
€ 13,38 € 14,09 (€ 53,52 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio plody dráča

Govinda Bio plody dráča, 200 g

  • obsahujú veľa vitamínu C
  • jemne sladkokyslá, ovocná chuť
  • šetrne sušené plody
€ 9,79 (€ 48,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Čučoriedky

Purasana Čučoriedky, 150 g

  • sladené koncentrátom jablkovej šťavy
  • ovocný snack bohatý na minerály
€ 12,99 (€ 86,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio brusnice

Purasana Bio brusnice, 200 g

  • bio brusnice
  • vitamíny a minerály
  • sušené a sladené brusnice
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio Goji bobule

Terra Elements Bio Goji bobule, 250 g

  • ovocná sladká chuť
  • vhodné aj ako čaj
  • bez želatíny
€ 15,09 (€ 60,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Zmes kešu-kakao

Terra Elements Zmes kešu-​kakao, 150 g

  • ručne lúskané kešu oriešky z Bali
  • zmiešané so surovým kakaom
  • s bio cukrom z kokosových kvetov a morskou soľou
€ 9,49 (€ 63,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio prírodný šachor

Govinda Bio prírodný šachor, 250 g

  • celé plody
  • neošetrený a v raw food kvalite
  • prírodná sladká chuť
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga

Classic Ayurveda Bio sušené kúsky manga, 100 g

  • sušená pochúťka
  • slnkom dozretý
  • vyvažuje Vátu a Pittu
€ 6,09 (€ 60,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio sušené marhule

Classic Ayurveda Bio sušené marhule, 200 g

  • aromatické
  • rasayana
  • sladká chuť
€ 9,49 (€ 47,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio kúsky zázvoru

Classic Ayurveda Bio kúsky zázvoru, 120 g

  • na maškrtenie
  • kandizovaný
€ 6,39 (€ 53,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mleté tigrie orechy (nie sú surové)

Govinda Bio mleté tigrie orechy (nie sú surové), 180 g

  • nepražené
  • prirodzene sladké
  • bez lepku a s vysokým obsahom vlákniny
€ 5,09 (€ 28,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio šachor mletý

Govinda Bio šachor mletý, 400 g

  • vysoký obsah vlákniny
  • bez lepku
  • bez laktózy
€ 9,79 (€ 24,48 / kg)

Doručenie do 21. októbra

Classic Ayurveda Sušené figy

Classic Ayurveda Sušené figy, 200 g

  • sušené figy
  • z voľného rastu
€ 7,79 (€ 38,95 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Classic Ayurveda Bio sušený dráč obyčajný

Classic Ayurveda Bio sušený dráč obyčajný, 200 g

  • sladká a kyslá chuť
  • do raw koláčov
€ 10,29 (€ 51,45 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Classic Ayurveda Bio sušené moruše

Classic Ayurveda Bio sušené moruše, 150 g

  • výživné
€ 7,29 (€ 48,60 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii