Alternatívne druhy múk na pečenie

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Staroveké obilniny a alternatívne múky: 1 - 30 z 41 produktov

Bioenergie Bio gaštanová múka

Bioenergie Bio gaštanová múka, 450 g

  • obsahuje draslík a horčík
  • ideálna na pečenie aj ako surovina
  • sladká oriešková chuť
€ 11,49 (€ 25,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Maharishi Ayurveda Biodynamický jačmeň Tsampa

Maharishi Ayurveda Biodynamický jačmeň Tsampa, 250 g

  • plné chuti
  • rôzne možné použitia
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny, 500 g

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • aj na pečenie
  • všestranne použiteľné
€ 15,09 (€ 30,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio pohánková múka

Alnatura Bio pohánková múka, 500 g

  • typická aromatická chuť
  • do sladkej a slanej kuchyne
  • 100 % bez lepku a s vysokým obsahom vlákniny
€ 3,49 (€ 6,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio cícerová múka

Alnatura Bio cícerová múka, 400 g

  • vegan
  • bez lepku
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok, 300 g

  • jemné lisovanie za studena
  • možno zmiešať s inou múkou
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio múka z hroznových jadierok

Ölmühle Solling Bio múka z hroznových jadierok, 500 g

  • na výrobu chleba či pečiva
  • opätovne uzatvárateľné balenie
  • aj na pečenie
€ 6,69 (€ 13,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio orechová múka

Ölmühle Solling Bio orechová múka, 500 g

  • jemne mletá
  • na pečenie a varenie
€ 6,69 (€ 13,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio lupinová múka

Rapunzel Bio lupinová múka, 250 g

  • jemná oriešková chuť
  • proteíny, vláknina a stopové prvky
  • ideálna pre vegánov, športovcov a aktívnych ľudí
€ 3,89 (€ 15,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio múka z tekvicových semienok

Ölmühle Solling Bio múka z tekvicových semienok, 500 g

  • nenápadná chuť
  • jemne mletá
  • na pečenie a zapekanie
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio banánová múka

Govinda Bio banánová múka, 350 g

  • všestranne použiteľná
  • na varenie, pečenie a zahusťovanie
  • chuťovo neutrálna
€ 6,69 (€ 19,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kukuričná múka

Alnatura Bio kukuričná múka, 500 g

  • bez lepku
  • na pečenie a varenie
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • jemná oriešková chuť
  • bez lepku a vegan
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio ľanová múka

Ölmühle Solling Bio ľanová múka, 500 g

  • dobrá a rýchla napučiavacia schopnosť
  • ideálna pre nízkosacharidovú kuchyňu
€ 4,49 (€ 8,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio ľanová múka

Rapunzel Bio ľanová múka, 250 g

  • pbsahuje omega-3 mastné kyseliny
  • na pečenie, varenie a ako náhrada vajec
€ 3,29 (€ 13,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio múčka z hroznových jadierok

Govinda Bio múčka z hroznových jadierok, 200 g

  • vysoký obsah OPC
  • viac ako 50 % vlákniny
  • nízky obsah sodíka a bez lepku
€ 6,29 (€ 31,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio konopná múka

Rapunzel Bio konopná múka, 250 g

  • bohatá na bielkoviny
  • do müsli, polievok a pod
  • jemne oriešková chuť
€ 3,29 (€ 13,16 / kg)

Doručenie do 14. októbra

Ölmühle Solling Bio kokosová múka

Ölmühle Solling Bio kokosová múka, 500 g

  • na pečenie a do müsli
  • jemne mletá
  • vysoká schopnosť napučiavania
€ 5,79 (€ 11,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Mandľová múka čiastočne odmastená BIO

Ölmühle Solling Mandľová múka čiastočne odmastená BIO, 500 g

  • hrubo mletá
  • na pečenie alebo do müsli
  • jemná chuť
€ 12,39 (€ 24,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Fialová kukurica prášok

Terra Elements Fialová kukurica prášok, 250 g

  • bio Zea mays
  • z Peru
  • ideálny do smoothies
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio sezamová múka

Ölmühle Solling Bio sezamová múka, 500 g

  • na pečenie a dochucovanie
  • sladká chuť
  • opätovne uzatvárateľné balenie
€ 7,59 (€ 15,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mandľová múka

Govinda Bio mandľová múka, 200 g

  • jemne mletá
  • nižší obsah tuku
  • viac bielkovín a vlákniny
€ 12,59 (€ 62,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z konopných semien

Bioenergie Bio múka z konopných semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • oriešková chuť
  • na pečenie, varenie a rafináciu
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio ľanová múka

Raab Vitalfood Bio ľanová múka, 200 g

  • jemne oriešková chuť
  • 39 % vlákniny
  • s prírodným vápnikom a železom
€ 6,49 (€ 32,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Bio cícerová múka pražená

Rapunzel Bio cícerová múka pražená, 500 g

  • jemne oriešková a jemná pražená vôňa
  • mletá z celého ovocia
  • do varenia, pečenia a ako náhrada vajec
€ 5,29 (€ 10,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio konopný proteín

FutuNatura Bio konopný proteín, 500 g

  • rastlinný proteín
  • získava sa zo semienok
  • praktický v každodennom živote
€ 15,69 (€ 31,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cícerová múka Besan

Cosmoveda Bio cícerová múka Besan, 1 kg

  • ľahká chuť
  • cenné jedlo bohaté na bielkoviny
€ 10,89 (€ 10,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio celozrnný pohánkový prášok

BioKing Bio celozrnný pohánkový prášok, 500 g

  • päťkrát jemnejší ako múka
  • šetrný výrobný proces
  • sušenie pod 30 °C
€ 6,79 (€ 13,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosová múka

Cosmoveda Bio kokosová múka, 1 kg

  • na varenie a pečenie
  • prirodzene bez lepku
  • alternatíva k múkam obsahujúcim lepok
€ 11,89 (€ 11,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio kokosová múka

Bioenergie Bio kokosová múka, 300 g

  • na varenie, pečenie a ako surovina
  • z kokosu zo Srí Lanky
  • balená v Rakúsku
€ 4,19 (€ 13,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra