Rastlinné múky do kuchyne

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Múka: 1 - 30 z 124 produktov

Bioenergie Bio gaštanová múka

Bioenergie Bio gaštanová múka, 450 g

  • obsahuje draslík a horčík
  • ideálna na pečenie aj ako surovina
  • sladká oriešková chuť
€ 11,49 (€ 25,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Stévia tabs

Raab Vitalfood Stévia tabs, 300 tabliet

  • 1 tableta zodpovedá 1 kocke cukru
  • neutrálna chuť
  • jednoduché použitie
€ 5,99 (€ 332,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny, 500 g

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • aj na pečenie
  • všestranne použiteľné
€ 15,09 (€ 30,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium, 50 g

  • alternatívne stolové sladidlo
  • biely kryštalický extrakt
  • 1 g zodpovedá 66 kockám cukru
€ 18,29 (€ 365,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio kakaové bôby

Purasana Bio kakaové bôby, 200 g

  • bohaté na vlákninu
  • bohaté na živiny
  • bohaté na fytochemikálie
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio cícerová múka

Alnatura Bio cícerová múka, 400 g

  • vegan
  • bez lepku
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok, 300 g

  • jemné lisovanie za studena
  • možno zmiešať s inou múkou
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio banánová múka

Govinda Bio banánová múka, 350 g

  • všestranne použiteľná
  • na varenie, pečenie a zahusťovanie
  • chuťovo neutrálna
€ 6,69 (€ 19,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kukuričná múka

Alnatura Bio kukuričná múka, 500 g

  • bez lepku
  • na pečenie a varenie
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • jemná oriešková chuť
  • bez lepku a vegan
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery, 400 g

  • chuť podobná karamelu
  • do tpelých či studených nápojov
  • do dezertov a indických jedál
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio med Manuka z Nového Zélandu

BIO PRIMO Bio med Manuka z Nového Zélandu, MGO 400+ (250 g)

  • horká až pikantná chuť
  • na vnútorné a vonkajšie použitie
  • bez laktózy a lepku
€ 33,49 (€ 133,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Tekutá stévia Nature King

BioKing Tekutá stévia Nature King, 125 ml

  • na sladenie jedál a nápojov
  • alternatíva k domácemu cukru
  • bez syntetických sladidiel
€ 6,19 (€ 49,52 / l)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Tekutá stévia

Raab Vitalfood Tekutá stévia, 50 ml

  • 3 kvapky zodpovedajú 1 kocke cukru
  • do jedla a nápojov
  • bez lepku a laktózy
€ 7,59 (€ 151,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade)

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade), 400 g

  • karamelová chuť
  • do intenzívnych čajov
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosový krém

Cosmoveda Bio kokosový krém, 350 g

  • chutí intenzívne ako čerstvé kokosové orechy
  • dlhšia trvanlivosť ako kokosové mlieko
€ 7,59 (€ 21,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio kakaové bôby Criollo

Terra Elements Bio kakaové bôby Criollo, 200 g

  • extrémne vzácna odroda Criollo
  • jemné sešené pre plnú arómu
  • neošúpané
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Kandizovaný cukor biely (fair trade)

Cosmoveda Kandizovaný cukor biely (fair trade), 400 g

  • na sladenie nápojov, dezertov a bylinkových čajov
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Prémiový brezový cukor

Raab Vitalfood Prémiový brezový cukor, 750 g

  • rastlinné stolové sladidlo
  • asi o 40 % menej kalórií
  • na pečenie, varenie a sladenie
€ 16,29 (€ 21,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio karobový prášok

Terra Elements Bio karobový prášok, 250 g

  • zo Sicílie, Talianska
  • bez kofeínu
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Fialová kukurica prášok

Terra Elements Fialová kukurica prášok, 250 g

  • bio Zea mays
  • z Peru
  • ideálny do smoothies
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cukor z kokosových kvetov

Cosmoveda Bio cukor z kokosových kvetov, 200 g

  • na pečenie a varenie
  • do nápojov či dezertov
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov, 250 g

  • z nektáru kokosových kvetov
  • nízky glykemický index (GI)
  • prírodný - nerafinovaný
€ 8,89 (€ 35,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mandľová múka

Govinda Bio mandľová múka, 200 g

  • jemne mletá
  • nižší obsah tuku
  • viac bielkovín a vlákniny
€ 12,59 (€ 62,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio cukor z kokosových kvetov

Bioenergie Bio cukor z kokosových kvetov, 500 g

  • na varenie a pečenie
  • 100 % z čistého kvetinového nektáru kokosových paliem
€ 8,39 (€ 16,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio kakaové kúsky

Purasana Bio kakaové kúsky, 200 g

  • bohaté na vlákninu, živiny a fytochemikálie
  • 100 % bio a nespracované
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z konopných semien

Bioenergie Bio múka z konopných semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • oriešková chuť
  • na pečenie, varenie a rafináciu
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Brezový cukor

Raab Vitalfood Brezový cukor, 300 g

  • stolové sladidlo na báze xylitolu
  • asi o 40 % menej kalórií
  • ideálny na varenie a pečenie
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Stolové bio práškové sladidlo - Erytritol

Bioenergie Stolové bio práškové sladidlo -​ Erytritol, 300 g v papierovej dóze

  • s 0 kcal
  • šetré k zubom
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Stévia v tabletách

BioKing Stévia v tabletách, 18 g

  • ideálna alternatíva stolového cukru
  • bez syntetických látok
  • s < 0,2 kcal na tabletu
€ 4,19 (€ 232,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra