Múky na pečenie

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Múky: 1 - 30 z 45 produktov

Bioenergie Bio gaštanová múka

Bioenergie Bio gaštanová múka, 450 g

  • obsahuje draslík a horčík
  • ideálna na pečenie aj ako surovina
  • sladká oriešková chuť
€ 11,49 (€ 25,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny

Raab Vitalfood Bio proteínová múka z lupiny, 500 g

  • vysokokvalitný zdroj proteínu
  • aj na pečenie
  • všestranne použiteľné
€ 15,09 (€ 30,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio cícerová múka

Alnatura Bio cícerová múka, 400 g

  • vegan
  • bez lepku
€ 2,89 (€ 7,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok

Raab Vitalfood Bio múka z hroznových jadierok, 300 g

  • jemné lisovanie za studena
  • možno zmiešať s inou múkou
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio banánová múka

Govinda Bio banánová múka, 350 g

  • všestranne použiteľná
  • na varenie, pečenie a zahusťovanie
  • chuťovo neutrálna
€ 6,69 (€ 19,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kukuričná múka

Alnatura Bio kukuričná múka, 500 g

  • bez lepku
  • na pečenie a varenie
€ 2,19 (€ 4,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien

Bioenergie Bio múka z tekvicových semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • jemná oriešková chuť
  • bez lepku a vegan
€ 4,69 (€ 18,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Fialová kukurica prášok

Terra Elements Fialová kukurica prášok, 250 g

  • bio Zea mays
  • z Peru
  • ideálny do smoothies
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mandľová múka

Govinda Bio mandľová múka, 200 g

  • jemne mletá
  • nižší obsah tuku
  • viac bielkovín a vlákniny
€ 12,59 (€ 62,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio múka z konopných semien

Bioenergie Bio múka z konopných semien, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • oriešková chuť
  • na pečenie, varenie a rafináciu
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cícerová múka Besan

Cosmoveda Bio cícerová múka Besan, 1 kg

  • ľahká chuť
  • cenné jedlo bohaté na bielkoviny
€ 10,89 (€ 10,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosová múka

Cosmoveda Bio kokosová múka, 1 kg

  • na varenie a pečenie
  • prirodzene bez lepku
  • alternatíva k múkam obsahujúcim lepok
€ 11,89 (€ 11,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio kokosová múka

Bioenergie Bio kokosová múka, 300 g

  • na varenie, pečenie a ako surovina
  • z kokosu zo Srí Lanky
  • balená v Rakúsku
€ 4,19 (€ 13,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio sladká lupinová múka

Govinda Bio sladká lupinová múka, 300 g

  • bez lepku a cholesterolu
  • vysoký obsah bielkovín (65 %)
  • vysoký obsah vlákniny (28 g na 100 g)
€ 11,89 (€ 39,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio celozrnná ryžová múka

Alnatura Bio celozrnná ryžová múka, 500 g

  • pojivo a prísada na pečenie
  • bez lepku
  • vegan
€ 3,29 (€ 6,58 / kg)

Doručenie do 14. októbra

Govinda Bio manioková múka

Govinda Bio manioková múka, 450 g

  • jemná chuť
  • obzvlášť jemná textúra
  • s vláknninou
€ 5,39 (€ 11,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Teffová múka

Govinda Teffová múka, 450 g

  • orechová príchuť
  • mierne sladká chuť
  • bez lepku a s vysokým obsahom vlákniny
€ 7,59 (€ 16,87 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Alnatura Bio kokosová múka

Alnatura Bio kokosová múka, 300 g

  • jemná ovocná kokosová príchuť
  • na varenie, rafináciu a pečenie
  • vegánska, bezlepková a s vysokým obsahom bielkovín
€ 2,19 (€ 7,30 / kg)

Doručenie do 14. októbra

Bioenergie Bio mandľová múka

Bioenergie Bio mandľová múka, 250 g

  • pôvod: poľnohospodárstvo EÚ
  • balená v Rakúsku
  • jemná, oriešková chuť
€ 11,89 (€ 47,56 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Cosmoveda Bio ryžová múka

Cosmoveda Bio ryžová múka, 1 kg

  • ako pojivo a na prípravu cesta
  • neobsahuje lepidlo (lepok)
  • vhodná na pečivo a chlieb
€ 11,89 (€ 11,89 / kg)

Doručenie do 29. októbra

Govinda Bio kokosová múka

Govinda Bio kokosová múka, 350 g

  • tropická lahôdka
  • vysoký obsah bielkovín
  • nízkokalorická
€ 3,69 (€ 10,54 / kg)

Doručenie do 02. novembra

Bioenergie Bio ľanová múka

Bioenergie Bio ľanová múka, 250 g

  • balená v Rakúsku
  • na varenie, pečenie a ako surová strava
  • chuť mierne oriešková
€ 5,09 (€ 20,36 / kg)

Doručenie do 27. októbra