Schalk Mühle

Schalk Mühle je hrdým rodinným podnikom od roku 1859. So zameraním na udržateľnú výrobu a zachovanie tradičných výrobných postupov ponúka značka vynikajúce potraviny v bio kvalite. Navyše s využitím miestnych poľnohospodárskych surovín môže Schalk Mühle zaručiť minimálne prepravné trasy.

Filtrovať a zoradiť

Cena Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Schalk Mühle: 1 - 30 z 33 produktov

Bio proteínová tyčinka s konopnými semienkami

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka s konopnými semienkami, 35 g

  • s rakúskym konopným proteínom
  • 100 % bio zložky
  • bez pridaného cukru
€ 2,87 € 3,19 (€ 82,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio surový proteínový prášok z tekvicových semienok

Schalk Mühle Bio surový proteínový prášok z tekvicových semienok, 750 g

  • 100 % prírodné zložky
  • šetrne vyrobené
  • všestranné použitie
€ 22,49 € 24,99 (€ 29,99 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio proteínová zmes s kakaom „Schalkolade“

Schalk Mühle Bio proteínová zmes s kakaom „Schalkolade“, 250 g

  • 100 % rakúske suroviny
  • sladkú chuť
€ 11,60 € 12,89 (€ 46,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio surový proteínový prášok z ľanových semien

Schalk Mühle Bio surový proteínový prášok z ľanových semien, 350 g

  • 35 % bielkovín
  • 100 % z Rakúska
  • skvele napučí
€ 7,64 € 8,49 (€ 21,83 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio surový slnečnicový proteínový prášok

Schalk Mühle Bio surový slnečnicový proteínový prášok, 350 g

  • obsah bielkovín 47 %
  • autentická chuť
  • bez prídavných látok
€ 10,25 € 11,39 (€ 29,29 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Schalk Mühle Bio panenský repkový olej

Schalk Mühle Bio panenský repkový olej, 500 ml

  • svetlá farba a silná chuť a vôňa
  • bez praženia
€ 12,05 € 13,39 (€ 24,10 / l)

Doručenie do 08. októbra

Bio surový proteínový prášok z konopných semienok

Schalk Mühle Bio surový proteínový prášok z konopných semienok, 350 g

  • 100 % rakúske ingrediencie
  • 40 % rastlinných bielkovín
  • všestranné použitie
€ 10,25 € 11,39 (€ 29,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio panenský ľaničníkový olej

Schalk Mühle Bio panenský ľaničníkový olej, 250 ml

  • 100 % z Rakúska
  • lisovaný za studena
  • 45 % omega-3 mastných kyselín
€ 10,97 € 12,19 (€ 43,88 / l)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio panenský konopný olej

Schalk Mühle Bio panenský konopný olej, 500 ml

  • trávnatá chuť
  • charakteristická vôňa
  • vyvážený pomer mastných kyselín
€ 26,09 € 28,99 (€ 52,18 / l)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio panenský ľanový olej

Schalk Mühle Bio panenský ľanový olej, 250 ml

  • za studena lisovaný
  • so 60 % omega-3 mastnými kyselinami
  • bohatý na vitamíny
€ 10,97 € 12,19 (€ 43,88 / l)

Doručenie do 22. októbra

Bio nátierka zo surových slnečnicových semien

Schalk Mühle Bio nátierka zo surových slnečnicových semien, 100 ml

  • ideálne ako nátierka na chlieb
  • na zjemnenie zeleninových štiav
  • bez pridaných aditív a olejov
€ 6,74 € 7,49 (€ 67,40 / l)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio surové slnečnicové semená

Schalk Mühle Bio surové slnečnicové semená, 300 g

  • proteínová náhrada pre vegánov a vegetariánov
  • bohaté na vitamíny B
  • na priamu konzumáciu alebo ako prísada do pečenia
€ 4,31 € 4,79 (€ 14,37 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka Fruit Mix

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka Fruit Mix, 35 g

  • vegánska
  • základ: arónia a jahodový prášok
  • ideálna na turistiku, cyklistiku, lyžovanie
€ 2,96 € 3,29 (€ 84,57 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio kukurica na popcorn

Schalk Mühle Bio kukurica na popcorn, 300 g

  • 100 % z Rakúska
  • jednoduchá príprava
  • chutné občerstvenie
€ 4,31 € 4,79 (€ 14,37 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio proteínová tyčinka Schalkolade

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka Schalkolade, 35 g

  • ideálna pre prestávky v práci alebo pri športe
  • malý power booster
  • s prírodnými zložkami
€ 2,96 € 3,29 (€ 84,57 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Schalk Mühle Bio krém z tekvicových semien s kakaom

Schalk Mühle Bio krém z tekvicových semien s kakaom, 100 g

  • zjemnený cukrom
  • skvele sa hodí ako dip k zelenine
€ 7,01 € 7,79 (€ 70,10 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio špaldové krekry z tekvicových semiačok

Schalk Mühle Bio špaldové krekry z tekvicových semiačok, 80 g

  • z najcennejších surovín
  • bez palmového oleja a laktózy
  • bohaté na proteíny
€ 2,51 € 2,79 (€ 31,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio špaldové sušienky z ľanových semienok

Schalk Mühle Bio špaldové sušienky z ľanových semienok, 80 g

  • vegan a bez palmového oleja
  • bohatý snack na bielkoviny a vlákninu
€ 2,51 € 2,79 (€ 31,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio konopný orieškový krém s kakaom

Schalk Mühle Bio konopný orieškový krém s kakaom, 100 g

  • ideálny na pečenie
  • lahodný aj ako nátierka
  • jemne oriešková chuť
€ 7,01 € 7,79 (€ 70,10 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bio proteínová tyčinka Fruit Mix s čokoládovou polevou

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka Fruit Mix s čokoládovou polevou, 42 g

  • s bobuľami, jemne kyslá a jemne oriešková
  • arónia, jahody a semienka
  • bez pridaného cukru a 100 % prírodná
€ 3,23 € 3,59 (€ 76,90 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio panenský slnečnicový olej

Schalk Mühle Bio panenský slnečnicový olej, 250 ml

  • CO2-neutrálna produkcia
  • najčistejšia chuť
  • z Rakúska
€ 8,00 € 8,89 (€ 32,00 / l)

Doručenie do 08. októbra

Bio proteínová tyčinka s tekvicovými semienkami

Schalk Mühle Bio proteínová tyčinka s tekvicovými semienkami, 35 g

  • najlepšie bio ingrediencie
  • 30 % proteínový prášok
  • jemne oriešková chuť
€ 2,87 € 3,19 (€ 82,00 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Proteínový prášok z pražených bio tekvicových semien

Schalk Mühle Proteínový prášok z pražených bio tekvicových semien, 350 g

  • úžasne oriešková chuť
  • 59 % obsah bielkovín
  • ručne pražené semená
€ 7,64 € 8,49 (€ 21,83 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Schalk Mühle Bio surové ľanové semená

Schalk Mühle Bio surové ľanové semená, 300 g

  • vysoký obsah omega 3
  • ideálne na raňajky alebo počas dňa
  • s cennými vitamínmi
€ 4,31 € 4,79 (€ 14,37 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Bio Fruit Protein Mix s aróniou a jahodami

Schalk Mühle Bio Fruit Protein Mix s aróniou a jahodami, 210 g

  • bez cukru
  • zjemňuje jogurty a müsli
€ 11,60 € 12,89 (€ 55,24 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Schalk Mühle Bio surové konopné semená

Schalk Mühle Bio surové konopné semená, 300 g

  • 100 % z Rakúska
  • s obsahom aminokyselín
  • aj na dochutenie šalátov
€ 11,60 € 12,89 (€ 38,67 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Schalk Mühle Bio panenský požltový olej

Schalk Mühle Bio panenský požltový olej, 250 ml

  • vhodný pre nevarené jedlá
  • bohatý na nenasýtené mastné kyseliny
  • mierna chuť
€ 13,04 € 14,49 (€ 52,16 / l)

Momentálne nie je k dispozícii

Schalk Mühle Bio pražené a solené tekvicové semená

Schalk Mühle Bio pražené a solené tekvicové semená, 140 g

  • občerstvenie bez zlého svedomia
  • optimálne dodajú energiu
  • vegan a 100 % z Rakúska
€ 4,49 € 4,99 (€ 32,07 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio pesto z tekvicových semien

Schalk Mühle Bio pesto z tekvicových semien, 80 g

  • sýto zelená farba
  • oriešková chuť
  • vhodný ako nátierka alebo pesto
€ 7,73 € 8,59 (€ 96,63 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Schalk Mühle Bio surový prášok z arónie

Schalk Mühle Bio surový prášok z arónie, 200 g

  • vynikajúca kvalita
  • z Rakúska
  • do cereálií a kokteilov
€ 9,71 € 10,79 (€ 48,55 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Udržateľnosť je veľmi dôležitá

S vlastnou vodnou elektrárňou je spoločnosť schopná vytvárať si vlastné požiadavky na elektrickú energiu! Okrem vodnej energie využíva aj silu lesa.