Superfood Chia semienka a chia produkty

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Chia semienka: 7 produktov

Raab Vitalfood Bio chia semienka

Raab Vitalfood Bio chia semienka, 500 g

  • vláknina a bielkoviny
  • vysokokvalitné vitamíny a minerály
  • obsahuje mastné kyseliny omega 3 a 6
€ 9,79 (€ 19,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio chia semienka čierne

Cosmoveda Bio chia semienka čierne, 250 g

  • bez chuti
  • silná napučiavacia schopnosť
  • pôvod: Mexiko
€ 8,99 (€ 35,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio chia semienka

Purasana Bio chia semienka, 400 g

  • prírodné omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • vysoký obsah vlákniny
€ 11,19 (€ 27,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Chia semienka

Ölmühle Solling Chia semienka, 500 g

  • bez lepku
€ 10,89 (€ 21,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio raw chia semienka

Terra Elements Bio raw chia semienka, 500 g

  • 100 % surové bio chia semienka (Salvia hispanica)
  • na miešanie s ovocím a orechmi
€ 15,59 (€ 31,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio chia semienka

Govinda Bio chia semienka, 450 g

  • vysokokvalitný proteín
  • bohaté na minerály a vitamíny
  • bohaté na esenciálne mastné kyseliny OMEGA-3 a OMEGA-6
€ 7,89 (€ 17,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio chia semienka

FutuNatura Bio chia semienka, 1.000 g

  • superpotravina
  • zdroj bielkovín
  • chuťovo neutrálne
€ 12,29 (€ 12,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra