Doplnky stravy zo živočíšnych zložiek

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené pre Určené na
Filter

Živiny zo živočíšnych zložiek: 1 - 30 z 57 produktov

Allergy Research Group Štítna žľaza

Allergy Research Group Štítna žľaza, 100 kapsúl

  • tkanivo štítnej žľazy hovädzieho dobytka
  • jemne spracovaný
  • mrazom sušený
€ 36,99 (€ 860,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Medex Včelia materská kašička Junior

Medex Včelia materská kašička Junior, 90 ml

  • 10 ampuliek po 9 ml
  • s vitamínmi A, C, E
  • klinicky testovaný
€ 21,49 (€ 238,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

American Biologics Lyofilizované prepeličie vajcia

American Biologics Lyofilizované prepeličie vajcia, 360 kapsúl

  • lyofilizované prepeličie vajcia
  • prepelice rodu B-Mina
  • s hnedým prosom a kremíkom
€ 64,49 (€ 381,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

HOYER Bio extrakt z propolisu bez alkoholu

HOYER Bio extrakt z propolisu bez alkoholu, 30 ml

  • na vnútorné a vonkajšie použitie
  • v praktickej fľaštičke s kvapkadlom
  • dobrá rozpustnosť
€ 10,89 (€ 363,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Medex Propolisové pastilky forte

Medex Propolisové pastilky forte, 18 pastiliek na cmúľanie

  • s bioflavonoidmi z propolisu
  • doplnené o vitamíny A a C
  • vhodné aj pre deti
€ 9,19 (€ 255,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Slávka zelenoústá 500 mg

ZeinPharma Slávka zelenoústá 500 mg, 90 veg. kapsúl

  • bohatý na omega-3 mastné kyseliny
  • obsahuje 2 % glykozaminoglykánov
  • originál z pobrežia Nového Zélandu
€ 16,19 (€ 317,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Pancreas Natural Glandular Pork

Allergy Research Group Pancreas Natural Glandular Pork, 60 kapsúl

  • žľazový koncentrát vo forme kapsúl
  • špeciálny proces extrakcie
  • veľmi dobrá biologická dostupnosť
€ 36,99 (€ 1.233,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Morské koraly Sango

Nature Love Morské koraly Sango, 90 kapsúl

  • prírodný dodávateľ vápnika a horčíka
  • žiadne nadmerné využívanie živých koralov
€ 15,19 (€ 139,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil unflavored

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil unflavored, neutral (237 ml)

  • zo 100 % divokej tresky
  • v molekulárnej forme triglyceridov
  • neutrálne alebo s ovocnou príchuťou
€ 38,49 (€ 162,41 / l)

Doručenie do 07. októbra

Medex Apikompleks®

Medex Apikompleks®, 250 g

  • med so včelím peľom, materskou kašičkou a propolisom
  • obohatený o vitamíny C a B2
  • vhodný aj pre deti
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Lemon, 237 ml

  • zo 100 % voľne žijúcej tresky
  • príjemná citrónová príchuť
  • 1060 mg celkových omega-3 v 5 ml
€ 44,49 (€ 187,72 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Medex Propolis oral junior

Medex Propolis oral junior, 30 ml

  • od 3 rokov
  • sprej s aplikátorom pripravený na použitie
  • vyrobené na vodnej báze
€ 17,19 (€ 573,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Medex Propolis C + Zn

Medex Propolis C + Zn, 20 šumivých tabliet

  • 20 šumivých tabliet
  • s bioflavonoidmi
€ 10,29 (€ 87,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup

3 Chenes Laboratoires Propolis Sirup, 200 ml

  • špecifický komplex
  • s mätovým esenciálnym olejom
€ 8,25 € 8,69 (€ 41,25 / l)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Laktoferrin

Allergy Research Group Laktoferrin, 90 veg. kapsúl

  • 350 mg laktoferínu na kapsulu
  • vysoko čistý z kravského kolostra
  • praktické denné dávkovanie
€ 173,99 (€ 2.899,83 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Medex Materská kašička Super + D

Medex Materská kašička Super + D, 30 kapsúl

  • lyofilizovaná materská kašička
  • s prirodzeným 10-HDA
  • v kombinácii s vitamínom D
€ 16,29 (€ 1.357,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Medex Bio včelia materská kašička forte

Medex Bio včelia materská kašička forte, 90 ml

  • 1500 mg materskej kašičky
  • s vitamínom C z organickej šťavy z aceroly
  • 10 ampuliek po 9 ml
€ 26,49 (€ 294,33 / l)

Doručenie do 07. októbra

Medex Propolis oral

Medex Propolis oral, 30 ml

  • obsahuje 10 % propolisu
  • vyrobené na vodnej báze
  • vhodný pre dospelých
€ 17,19 (€ 573,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio materská kašička - ženšen

Fleurance Nature Bio materská kašička -​ ženšen, 10 ampuliek

  • na každodenné užívanie
  • jednoduché dávkovanie
  • vegetariánsky doplnok stravy
€ 14,89 (€ 78,37 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio pastilky včelia materská kašička + aloe vera

HOYER Bio pastilky včelia materská kašička + aloe vera, 60 ks

  • prírodné vitálne látky
  • vzácny poklad včiel
  • bez aróm a farbív
€ 5,09 (€ 0,08 / ks)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Chondroitín 500 mg

ZeinPharma Chondroitín 500 mg, 90 kapsúl

  • prírodná sacharidová zlúčenina
  • bez konzervačných látok
  • bez stearanu horečnatého
€ 32,49 (€ 570,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Thyroid Nutrition

Allergy Research Group Thyroid Nutrition, 60 tabliet

  • s vitamínom A a B12
  • obsahuje jód, selén a zinok
  • vegetariánsky
€ 41,49 (€ 691,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Liver Beef Natural Glandular

Allergy Research Group Liver Beef Natural Glandular, 125 veg. kapsúl

  • pre pečeň
  • z hovädzieho dobytka
  • lyofilizovaný
€ 35,99 (€ 399,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Lactoferrin Caps

Sponser® Sport Food Lactoferrin Caps, 90 tabliet

  • s vitamínom C
  • v praktickom prevedení
  • inovatívna receptúra
€ 45,49 (€ 1.260,11 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

HOYER Bio propolis forte kapsuly

HOYER Bio propolis forte kapsuly, 30 ks

  • z prírodných surovín
  • s vitamínom C
  • pripravené dávky
€ 11,29 € 11,89 (€ 0,38 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Medex Materská kašička Super + VIT.D

Medex Materská kašička Super + VIT.D, 90 ml

  • 10 x 9 ml ampulky
  • v tekutej forme
  • pre tínedžerov a dospelých
€ 19,89 (€ 221,00 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio gumené cukríky s propolisom a eukalyptom

Fleurance Nature Bio gumené cukríky s propolisom a eukalyptom, 35 g

  • s medom
  • ideálne na cesty
€ 6,69 (€ 191,14 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Sango koral

Life Light Sango koral, 90 kapsúl

  • z morských koralov
  • s vápnikom a horčíkom
  • v optimálnom pomere
€ 43,49 (€ 966,44 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Medex Bio materská kašička forte

Medex Bio materská kašička forte, 30 kapsúl

  • klinicky potvrdený
  • s vitamínom C a agávovým sirupom
  • pre dospelých
€ 21,99 (€ 610,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Optima Naturals Manuka Benefit

Optima Naturals Manuka Benefit, 30 tabliet

  • s acerolou (vitamín C)
  • so zinkom
  • so sibírskym ženšenom
€ 18,99

Doručenie do 07. októbra