Prírodné doplnky na báze probiotík

Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré sa okrem iného môžu nachádzať v potravinách.

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené na
Filter

Probiotiká: 1 - 30 z 69 produktov

Nature Love Komplex kultúr Probiona

Nature Love Komplex kultúr Probiona, 120 kapsúl

  • s inulínom z ekologického poľnohospodárstva
  • bakteriálne kultúry v enterosolventných kapsulách
  • balenie vystačí na 2 mesiace
€ 21,59 € 23,99 (€ 353,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Carnium Botanicals Her Biotic

Carnium Botanicals Her Biotic, 30 kapsúl

  • so 6 bakteriálnymi kmeňmi
  • vr. extraktu z brusníc
  • vegánske zloženie
€ 29,24 € 32,49 (€ 1.793,87 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SFI HEALTH Ther-Biotic® Complete

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Complete, 60 veg. kapsúl

  • 12 kmeňov mikroorganizmov
  • viac ako 25 mld. CFU na kapsulu
  • vegetariánsky a bezlepkový
€ 58,49 € 64,99 (€ 2.249,62 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SFI HEALTH Ther-Biotic® Biospora™

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Biospora™, 120 veg. kapsúl

  • bacillus coagulans a druhy B.subtilis
  • s prírodnými mikroorganizmami
  • vo vegetariánskych kapsulách
€ 42,29 € 46,99 (€ 1.458,28 / kg)

Doručenie do 08. októbra

American Biologics L-Reuteri

American Biologics L-​Reuteri, 60 veg. kapsúl

  • prírodné mikroorganizmy
  • v kombinácii s akáciovým práškom
  • 5 miliárd jednotiek tvoriacich kolónie
€ 29,24 € 32,49 (€ 1.059,42 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Kyselina propiónová 500 mg

ZeinPharma Kyselina propiónová 500 mg, 120 kapsúl

  • propionát sodný
  • čisté zloženie
  • optimálne dávkovanie
€ 19,79 € 21,99 (€ 286,81 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SFI HEALTH Ther-Biotic® Complete (prášok)

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Complete (prášok), 64 g

  • 12 rôznych druhov
  • na báze inulínu
  • s technológiou InTactic®
€ 87,74 € 97,49 (€ 1.370,94 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

pure encapsulations Probio Basic

pure encapsulations Probio Basic, 60 kapsúl

  • obsahuje kyslo stabilné baktérie
  • s Bifidobacterium
  • s laktobacilom
€ 47,24 € 52,49 (€ 1.889,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group BifidoBiotics

Allergy Research Group BifidoBiotics, 60 veg. kapsúl

  • symbiotické bifidobaktérie
  • s laktobacilmi
  • vysušené mrazom (lyofilizované)
€ 35,54 € 39,49 (€ 355,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Orthica Orthiflor Original

Orthica Orthiflor Original, 120 kapsúl

  • 9 kmeňov živých kultúr
  • bez lepku, bez aróm
  • jednoduché dávkovanie
€ 50,84 € 56,49 (€ 498,43 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

NaturesPlus® Animal Parade Inner Ear Support

NaturesPlus® Animal Parade Inner Ear Support, 90 žuvacích tabliet

  • zábavné žuvacie tablety v tvare zvierat
  • chutné pre deti
  • špeciálna kombinácia životne dôležitých látok
€ 24,29 € 26,99 (€ 127,84 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Allergy Research Group Saccharomyces boulardii

Allergy Research Group Saccharomyces boulardii, 60 veg. kapsúl

  • probiotikum
  • priame vstrebávanie
  • na kolonizáciu prospešných baktérií
€ 34,64 € 38,49 (€ 805,58 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BRAINEFFECT DAILY GUT v prášku

BRAINEFFECT DAILY GUT v prášku, Strawberry (240 g)

  • 16 miliárd živých bakteriálnych kultúr
  • viac ako 1/5 potreby vlákniny
  • s exkluzívnym komplexom EPx12®
€ 48,59 € 53,99 (€ 202,46 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 16. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte 10 kmeňov Lactobacillus

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte 10 kmeňov Lactobacillus, 60 kapsúl

  • 15 miliárd baktérií a 10 kvalitných kmeňov
  • s práškom z triphaly a extraktom z triphaly
  • ručne vyrábané v Rakúsku
€ 39,99 (€ 1.110,83 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BRAINEFFECT DAILY GUT v prášku

BRAINEFFECT DAILY GUT v prášku, Peach Raspberry (240 g)

  • bez pridaného cukru
  • ľahko dávkovateľný
  • premyslené zloženie
€ 48,59 € 53,99 (€ 202,46 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Allergy Research Group Lactobacillus

Allergy Research Group Lactobacillus, 100 veg. kapsúl

  • odolné baktérie mliečneho kvasenia
  • lyofilizované a bez mliečnych výrobkov
  • 100 veg. kapsúl
€ 44,54 € 49,49 (€ 404,91 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

anatis Naturprodukte Črevné baktérie Lactobac

anatis Naturprodukte Črevné baktérie Lactobac, 60 kapsúl

  • obsahuje extrémne vysoký počet životaschopných zárodkov
  • odolné voči žalúdočnej šťave a žlči
  • bez prísad, plnív a pomocných látok
€ 33,29 € 36,99 (€ 1.232,96 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SANOPOLY PriosaBIOTICS

SANOPOLY PriosaBIOTICS, 60 kapsúl

  • s množstvom drobných mikroorganizmov
  • poskytuje vlákninu vo veľkých množstvách
€ 58,49 € 64,99 (€ 1.462,25 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

American Biologics Probiotiká L. Rhamnosus Plus

American Biologics Probiotiká L. Rhamnosus Plus, 60 kapsúl

  • bez zárodkov tvoriacich laktát
  • 4 probiotické kmene
  • vhodné aj pre deti
€ 39,14 € 43,49 (€ 652,33 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Allergy Research Group Essential-Biotic® L. Rhamnosus GG

Allergy Research Group Essential-​Biotic® L. Rhamnosus GG, 60 veg. kapsúl

  • 25 miliárd jednotiek tvoriacich kolónie
  • najlepšie preskúmaný bakteriálny kmeň na svete
  • stabilné pri izbovej teplote
€ 48,59 € 53,99 (€ 747,54 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Vitamaze Črevná flóra Vital

Vitamaze Črevná flóra Vital, 60 kapsúl

  • bez stearanu horečnatého
  • laktobacily, bifidobaktérie a laktokoky
  • s inulínom
€ 17,54 € 19,49 (€ 736,97 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Acidophilus Caps

NaturesPlus® Acidophilus Caps, 90 veg. kapsúl

  • 100 % prírodné zloženie
  • baktérie mliečneho kvasenia a citrusový pektín
  • ideálne aj na cesty
€ 13,58 € 15,09 (€ 271,60 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Orthica Orthiflor Plus

Orthica Orthiflor Plus, 30 vrecúšok (90 g)

  • zmes 10 bakteriálnych kmeňov
  • praktické predporciované vrecúška
  • jednoduchá rozpustnosť v kvapaline
€ 51,74 € 57,49 (€ 574,89 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

SanaCare Sana Darm Floral

SanaCare Sana Darm Floral, 30 kapsúl

  • 9 aktívnych bakteriálnych kultúr
  • 15 miliárd kmeňov na kapsulu
  • vegan a s nízkym obsahom histamínu
€ 26,54 € 29,49 (€ 1.579,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Fleurance Nature Probioboost® Intímna flóra

Fleurance Nature Probioboost® Intímna flóra, 30 kapsúl

  • približne 3 miliardy probiotík
  • s vitamínom B
  • jednoduché užívanie
€ 15,20 € 16,89 (€ 434,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

BRAINEFFECT Gut Care

BRAINEFFECT Gut Care, 60 kapsúl

  • s vitamínmi B12 a B6
  • na denné užívanie
  • vegan
€ 24,29 € 26,99 (€ 398,20 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Igennus Live Cultures+

Igennus Live Cultures+, 30 kapsúl

  • obsahuje vápnik a vitamín A
  • poskytuje lakto- a bifidobaktérie
  • vegánske zloženie
€ 20,69 € 22,99 (€ 844,49 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Carnium Botanicals Unibiotic Saccharomyces Boulardii

Carnium Botanicals Unibiotic Saccharomyces Boulardii, 30 kapsúl

  • s Lactobacillus acidophilus
  • s rastlinným inulínom
  • vegánska receptúra
€ 29,24 € 32,49 (€ 1.642,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Orthica Orthiflor Start

Orthica Orthiflor Start, 42 g

  • 3 vybrané bakteriálne kmene
  • špeciálne pre deti a tehotné ženy
  • praktická prášková forma na miešanie
€ 16,79 € 27,99 (€ 399,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Animal Parade AcidophiKiDZ

NaturesPlus® Animal Parade AcidophiKiDZ, 90 žuvacích tabliet

  • žuvacie tablety v živočíšnej forme
  • s príchuťou bobúľ
  • pre deti
€ 23,39 € 25,99 (€ 146,19 / kg)

Doručenie do 08. októbra