Výživové doplnky z koreňa maca

Maca (Lepidium meyenii) je rastlina z Ánd, ktorej koreňový prášok obsahuje špeciálne účinné látky.

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Maca: 21 produktov

Nature Love Bio maca čierna

Nature Love Bio maca čierna, 120 kapsúl

  • 3000 mg prášku Maca
  • vysoká dávka pre neho
  • optimalizovaná s prírodným vitamínom C
€ 20,49 (€ 193,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Maca Gold 570 mg

ZeinPharma Maca Gold 570 mg, 180 kapsúl

  • vegánske kapsuly
  • s vitamínom C a zinkom
  • bez konzervačných látok
€ 23,49 (€ 184,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 kapsúl

  • s ashwagandhou
  • obsahuje Tribulus terrestris
€ 32,49 (€ 947,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 240 kapsúl

  • optimálna kombinácia
  • vo vysokej dávke
  • bez stearanu horečnatého
€ 23,99 (€ 116,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 120 kapsúl

  • optimálna kombinácia
  • vo forme vysokej dávky
  • bez stearanu horečnatého
€ 21,99 (€ 208,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio čierna maca - prášok

FutuNatura Bio čierna maca -​ prášok, 500 g

  • získava sa zo sušených koreňov čiernej macy
  • výborný zdroj živín
  • vhodný aj na pečenie
€ 23,99 (€ 47,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio maca prášok

Purasana Bio maca prášok, 200 g

  • vegan
  • sušená na slnku
  • bohatá na vápnik a železo
€ 15,19 (€ 75,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Maca Extra Strong 20:1

FutuNatura Maca Extra Strong 20:1, 120 kapsúl

  • vysokokoncentrovaná receptúra
  • suchý extrakt z koreňa 20 : 1
  • pre mužov a ženy
€ 27,49 (€ 458,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio maca kapsuly

Raab Vitalfood Bio maca kapsuly, 80 kapsúl

  • extrakcia z koreňa
  • bez lepku a laktózy
  • 100 % vegánske
€ 15,09 (€ 377,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Best Body Nutrition MACA Arginine Testobolan Booster

Best Body Nutrition MACA Arginine Testobolan Booster, 100 kapsúl

  • so zinkom a vitamínom B6
  • vegánske obaly kapsúl
€ 21,99 (€ 237,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Maca

anatis Naturprodukte Maca, 180 kapsúl

  • s L-arginínom a L-lyzínom
  • bez syntetických materiálov
€ 34,99 (€ 327,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio maca prášok

Ölmühle Solling Bio maca prášok, 250 g

  • 100 % prírodný
  • began a bez lepku
€ 9,89 (€ 39,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Carnium Botanicals Bio Maca

Carnium Botanicals Bio Maca, 120 kapsúl

  • prírodná receptúra
  • holistická podpora
  • vegan a bez lepku
€ 21,99 (€ 305,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio maca prášok

Raab Vitalfood Bio maca prášok, 150 g

  • získaný z koreňa
  • jemne vysušený na slnku
  • v raw food kvalite
€ 16,19 (€ 107,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Extrakt z ašvagandy 500 mg

ZeinPharma Extrakt z ašvagandy 500 mg, 120 kapsúl

  • 100 % extrakt z koreňa
  • vysoká koncentrácia
  • rasayana
€ 32,49 (€ 470,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio maca - prášok

FutuNatura Bio maca -​ prášok, 500 g

  • osvedčená kvalita
  • jemne mletý prášok
  • prírodné zložky
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® E-Fem™

NaturesPlus® E-​Fem™, 60 kapsúl

  • s tradičnými ajurvédskymi bylinkami
  • obsahuje aminokyseliny
€ 48,49 (€ 138,54 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Fleurance Nature Bio maca

Fleurance Nature Bio maca, 60 tabliet

  • pre ženy i mužov
  • obsahuje živiny
  • optimálne dávkovanie
€ 12,09 (€ 403,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx Maca Origin 1300

ironMaxx Maca Origin 1300, 260 kapsúl

  • čistý, bylinný extrakt z Peru
  • vynikajúca kvalita surovín
€ 48,99 (€ 128,92 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

ironMaxx Maca Origin 800

ironMaxx Maca Origin 800, 130 kapsúl

  • čistý, rastlinný extrakt z Peru
  • vynikajúca kvalita surovín
€ 22,99 (€ 191,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Solaray antioxidačné xantóny

Solaray antioxidačné xantóny, 60 kapsúl

  • 0,6 % glukozinolátov
  • kapsuly sa ľahko prehĺtajú
€ 41,99 (€ 1.679,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra