Výživové doplnky Life Light

S dlhoročnými skúsenosťami a rozsiahlymi odbornými znalosťami je LIFE LIGHT od roku 1993 jedným z najrenomovanejších poskytovateľov ortomolekulárnych mikroživín. Rakúska spoločnosť sa vyznačuje najvyššími požiadavkami v oblasti kvality a zabezpečenia kvality surovín a ponúka jedinečné produkty pre najrôznejšie potreby.

Nakupovať podľa kategórií

Life Light: 151 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Ľudia a ich snaha o radosť zo života sú jadrom filozofie Life Light. Preto sa spoločnosť od roku 1993 snaží pomáhať ľuďom viac si užívať život vývojom a výrobou vysokokvalitných mikroživín. Čisto rakúska spoločnosť prikladá veľký význam konaniu úplne nezávisle a zodpovedne. To si tiež všimnete na jedinečných produktoch od spoločnosti Life Light, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú presvedčivé vo všetkých smeroch.

Kompetencie a vedecké nasadenie sú zárukou najvyššej kvality produktov Life Light. Kvalita výrobkov Life Light je navyše založená na týchto pilieroch:

 • Používanie bezchybných surovín.
 • Použitie prírodných základných materiálov.
 • Komplexné kontroly kvality.
 • Šetrné spracovanie.

Keďže spoločnosť Life Light od svojho založenia neustále rastie, môže sa teraz uchýliť k rozsiahlej sieti, takže dostupné vedomosti a existujúce štruktúry ďaleko presahujú bežné výrobné schopnosti. Life Light je tiež aktívna ako podpora pre skupinu lekárskych odborníkov pri vývoji ich vlastných výživových prípravkov a dáva im k dispozícii svoje rozsiahle odborné znalosti. Life Light je vždy aktuálna, pokiaľ ide o vývoj nových mikroživín, a preto môže ponúkať výrobky, ktoré zodpovedajú súčasnému stavu vedy vo všetkých oblastiach.

Jedinečný štandard kvality

Zachovanie čistoty a prirodzenosti použitých surovín je tvrdenie, že spoločnosť Life Light sa vždy snaží stretnúť so svojimi výrobkami. Pretože v spoločnosti hrá mimoriadne dôležitú úlohu udržateľnosť a prístup k prírode, ktorý šetrí zdroje, na výrobu jedinečných produktov sa uprednostňujú miestne byliny a rastliny z chránených kláštorných záhrad alebo biologických alpských pastvín. Tieto sú starostlivo ošetrované a starostlivo zozbierané, a preto zodpovedajú vysokým štandardom kvality Life Light.

Aby bolo možné trvale zaručiť mimoriadne vysoké štandardy kvality svetla Life Light, implementovala spoločnosť Life Light bezpečnostný systém, ktorý ide ďaleko nad rámec zákonných kontrol. Od prijatia surovín po výrobu jednotlivých prípravkov a ich dodávky sú všetky výrobné kroky plynulo zdokumentované. Týmto spôsobom ponúka Life Light svojim zákazníkom najvyššiu možnú transparentnosť a istotu, že dostávajú výrobky špičkovej kvality. Spoločnosť Life Light nesie kvôli vysokej kvalite svojich výrobkov aj tieto osvedčenia:

 • Nemecká štátna organická certifikácia
 • EÚ-Bio-Logo
 • Dietetické jedlá

Predávaním vedomostí pre lepšiu kvalitu života

Pre Life Light je prenos vedomostí rovnako dôležitý ako výroba jedinečných doplnkov výživy. S holistickou zdravotnou platformou FORUM VIA SANITAS ponúka Life Light tiež možnosť prenosu vedomostí. Toto fórum sa zameriava na ortomolekulárne mikroživiny, huby a byliny používané na dobré životné podmienky človeka. Medzi jej služby patrí:

 • Znalostný portál pre živiny s odbornými publikáciami a praktickými tipmi.
 • Vedenie štúdií.
 • Rôzne podujatia, ako napríklad odborné kongresy a odborné semináre.
 • Sieť na profesionálnu výmenu odborníkov a zainteresovaných strán.

Life Light tak ponúka holistický prístup k téme blaha človeka a podporuje ľudí rôznymi spôsobmi.