Prísady na kreatívne nápady na pečenie

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Prísady na pečenie: 9 produktov

Purasana Bio kakaové bôby

Purasana Bio kakaové bôby, 200 g

  • bohaté na vlákninu
  • bohaté na živiny
  • bohaté na fytochemikálie
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio karobový prášok

BioKing Bio karobový prášok, 500 g

  • ovocno-karamelová aróma
  • prirodzene sladká chuť
  • prírodný produkt
€ 7,89 (€ 15,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kokosový krém

Cosmoveda Bio kokosový krém, 350 g

  • chutí intenzívne ako čerstvé kokosové orechy
  • dlhšia trvanlivosť ako kokosové mlieko
€ 7,59 (€ 21,69 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio kakaové bôby Criollo

Terra Elements Bio kakaové bôby Criollo, 200 g

  • extrémne vzácna odroda Criollo
  • jemné sešené pre plnú arómu
  • neošúpané
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

rawster Bio kakaové kúsky

rawster Bio kakaové kúsky, 400 g

  • intenzívna, bylinná chuť
  • kvalita vhodná na surovú konzumáciu
  • bez pridaného cukru
€ 15,91 € 19,89 (€ 39,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio karobový prášok

Terra Elements Bio karobový prášok, 250 g

  • zo Sicílie, Talianska
  • bez kofeínu
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio kakaové kúsky

Purasana Bio kakaové kúsky, 200 g

  • bohaté na vlákninu, živiny a fytochemikálie
  • 100 % bio a nespracované
€ 9,99 (€ 49,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio raw kakaové drviny Criollo

Terra Elements Bio raw kakaové drviny Criollo, 200 g

  • olúpané, rozdrvené kakaové bôby
  • odroda Criollo „Kráľovná kakaa“
  • z Peru
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 14. októbra

Bake Affair Suché droždie

Bake Affair Suché droždie, 110 g

  • na pizzu, chlieb a kysnuté cesto
  • dlhá trvanlivosť
  • jednoduché použitie
€ 5,79 (€ 52,64 / kg)

Doručenie do 19. októbra