Všetko o cukre a alternatívnych sladidlách

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Cukor a alternatívy: 1 - 30 z 50 produktov

Raab Vitalfood Stévia tabs

Raab Vitalfood Stévia tabs, 300 tabliet

  • 1 tableta zodpovedá 1 kocke cukru
  • neutrálna chuť
  • jednoduché použitie
€ 5,99 (€ 332,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium, 50 g

  • alternatívne stolové sladidlo
  • biely kryštalický extrakt
  • 1 g zodpovedá 66 kockám cukru
€ 18,29 (€ 365,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery, 400 g

  • chuť podobná karamelu
  • do tpelých či studených nápojov
  • do dezertov a indických jedál
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio med Manuka z Nového Zélandu

BIO PRIMO Bio med Manuka z Nového Zélandu, MGO 400+ (250 g)

  • horká až pikantná chuť
  • na vnútorné a vonkajšie použitie
  • bez laktózy a lepku
€ 33,49 (€ 133,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Tekutá stévia Nature King

BioKing Tekutá stévia Nature King, 125 ml

  • na sladenie jedál a nápojov
  • alternatíva k domácemu cukru
  • bez syntetických sladidiel
€ 6,19 (€ 49,52 / l)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Tekutá stévia

Raab Vitalfood Tekutá stévia, 50 ml

  • 3 kvapky zodpovedajú 1 kocke cukru
  • do jedla a nápojov
  • bez lepku a laktózy
€ 7,59 (€ 151,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade)

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade), 400 g

  • karamelová chuť
  • do intenzívnych čajov
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Kandizovaný cukor biely (fair trade)

Cosmoveda Kandizovaný cukor biely (fair trade), 400 g

  • na sladenie nápojov, dezertov a bylinkových čajov
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Prémiový brezový cukor

Raab Vitalfood Prémiový brezový cukor, 750 g

  • rastlinné stolové sladidlo
  • asi o 40 % menej kalórií
  • na pečenie, varenie a sladenie
€ 16,29 (€ 21,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cukor z kokosových kvetov

Cosmoveda Bio cukor z kokosových kvetov, 200 g

  • na pečenie a varenie
  • do nápojov či dezertov
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov, 250 g

  • z nektáru kokosových kvetov
  • nízky glykemický index (GI)
  • prírodný - nerafinovaný
€ 8,89 (€ 35,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio cukor z kokosových kvetov

Bioenergie Bio cukor z kokosových kvetov, 500 g

  • na varenie a pečenie
  • 100 % z čistého kvetinového nektáru kokosových paliem
€ 8,39 (€ 16,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Brezový cukor

Raab Vitalfood Brezový cukor, 300 g

  • stolové sladidlo na báze xylitolu
  • asi o 40 % menej kalórií
  • ideálny na varenie a pečenie
€ 8,69 (€ 28,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Stolové bio práškové sladidlo - Erytritol

Bioenergie Stolové bio práškové sladidlo -​ Erytritol, 300 g v papierovej dóze

  • s 0 kcal
  • šetré k zubom
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Stévia v tabletách

BioKing Stévia v tabletách, 18 g

  • ideálna alternatíva stolového cukru
  • bez syntetických látok
  • s < 0,2 kcal na tabletu
€ 4,19 (€ 232,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Ag&aacute;vov&yacute; cukor

Bioenergie Agávový cukor, 200 g

  • neutrálna chuť
  • 100 % prírodný
  • 100 % vyrobený z čistého agávového nektáru
€ 6,69 (€ 33,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio sirup z kokosov&yacute;ch kvetov

Cosmoveda Bio sirup z kokosových kvetov, 250 ml

  • aromatický, čierno-hnedý sirup
  • bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály
  • fair trade produkt
€ 8,19 (€ 32,76 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio surov&yacute; trstinov&yacute; cukor

Cosmoveda Bio surový trstinový cukor, 400 g

  • viacnásobne kryštalizovaný
  • z vlastných fair trade projektov
€ 4,19 (€ 10,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio cukor z kokosov&yacute;ch kvetov

Govinda Bio cukor z kokosových kvetov, 400 g

  • dodáva energiu a živiny
  • nízky glykemický index
  • zo sladkého nektáru kvetov
€ 7,09 (€ 17,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra