Rôzne ryžové či obilné chlebíky

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Ryžové a obilné chlebíky : 5 produktov

Alnatura Bio šošovicové chlebíky

Alnatura Bio šošovicové chlebíky, 100 g

  • bohaté na bielkoviny
  • bez lepku
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio šošovicové chlebíčky

BIO PRIMO Bio šošovicové chlebíčky, 90 g

  • bielkoviny v chrumkavej forme
  • vegánske a bez lepku
  • 100 % bio pestované v Turecku
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio celozrnné ryžové chlebíky (solené)

Alnatura Bio celozrnné ryžové chlebíky (solené), 100 g

  • pufovaná hnedá ryža a morská soľ
  • chrumkavé a chutné
  • ako snack, na raňajky alebo desiatu
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ryžové chlebíky natur

Alnatura Bio ryžové chlebíky natur, 100 g

  • prírodná chuť pufovanej ryže
  • alternatíva k pečivu a kúskom
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kukuričné chlebíky natur

Alnatura Bio kukuričné chlebíky natur, 110 g

  • príchuť pufovanej kukurice
  • skvelý snack
€ 1,29 (€ 11,73 / kg)

Doručenie do 14. októbra