Žuvačky a cukríky

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Sladkosti : 12 produktov

Propolia Organic Propolis Gums

Propolia Organic Propolis Gums, med a citrón (45 g)

  • s čistým extraktom z propolisu
  • praktické balenie
  • jednoduché receptúry
€ 7,79 (€ 173,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio ovocné gumené cukríky (bez želatíny)

BIO PRIMO Bio ovocné gumené cukríky (bez želatíny), ovocné srdiečka (100 g)

  • rôzne ovocné príchute
  • jemne gumová konzistencia
  • vegan, bez laktózy a lepku
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Vypredané

Bio ovocné gumené cukríky (bez želatíny)

BIO PRIMO Bio ovocné gumené cukríky (bez želatíny), ovocná zmes (100 g)

  • rôzne ovocné príchute
  • jemne gumová konzistencia
  • vegan, bez laktózy a lepku
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra