Výživové doplnky pre deti

Detský organizmus má často iné nároky ako dospelý. Tu nájdete rôzne prírodné výživové doplnky či produkty vhodné pre deti.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené na
Filter

Pre deti: 1 - 30 z 103 produktov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

  • ako teplý a studený nápoj
  • veľmi bohatý
  • na uhasenie smädu počas tréningu
€ 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte, 90 kapsúl

  • čisto rastlinný
  • s prírodnými vitamínmi
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 585,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Igennus Super B-Complex Methylated Vitamin B

Igennus Super B-​Complex Methylated Vitamin B, 180 tabliet

  • vysoká biologická dostupnosť
  • extra malé tablety
  • s vitamínom C
€ 34,99 (€ 603,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Vitamín B-komplex forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Vitamín B-​komplex forte, 60 kapsúl

  • vyrobené zo sadeníc quinoa
  • 100 % prírodný pôvod
€ 28,49 (€ 814,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Animal Parade Multivitamin (180 žuvacích tabliet)

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin (180 žuvacích tabliet), multi ovocie (180 žuvacích tabliet)

  • multivitamíny v tvare zvierat pre deti
  • v rôznych príchutiach
  • formula Source of Life®
€ 37,49 (€ 101,32 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Bio hnedé proso

SOJALL Bio hnedé proso, 250 g

  • naklíčené a fermentované
  • s cennou acerolou
  • prírodný vitamín C a kremík
€ 26,99 (€ 107,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Igennus Vegepa® PURE EPA

Igennus Vegepa® PURE EPA, 60 kapsúl

  • s omega-3 a omega-6
  • s vitamínom E
  • EPA z oleja zo sardel
€ 19,49 (€ 649,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Medex Včelia materská kašička Junior

Medex Včelia materská kašička Junior, 90 ml

  • 10 ampuliek po 9 ml
  • s vitamínmi A, C, E
  • klinicky testovaný
€ 21,49 (€ 238,78 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Horký melón

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Horký melón, 60 kapsúl

  • s liečivou hubou Coprinus
  • obsahuje škoricové polyfenoly a chróm
  • bez prídavných látok
€ 26,99 (€ 749,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z olivových listov

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z olivových listov, 90 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • bohatý na horké látky
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 910,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koleus extrakt v kapsulách

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Koleus extrakt v kapsulách, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • bez alergénov
  • vhodný pre diabetikov
€ 28,49 (€ 357,02 / kg)

Doručenie do 07. októbra

pure encapsulations EPA/DHA liquid

pure encapsulations EPA/DHA liquid, 200 ml

  • s certifikátom Friend of the Sea
  • prírodná citrónová aróma
  • bez laktózy a bez gluténu
€ 71,49 (€ 357,45 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte MSM kapsuly

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte MSM kapsuly, 150 kapsúl

  • 100 % prírodný a rastliný
  • ručne vyrobený
  • bez alergénov
€ 49,99 (€ 333,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Igennus Echiomega

Igennus Echiomega, 60 kapsúl

  • omega-3-6-9 mastné kyseliny z hadinca (Echium)
  • ideálna alternatíva rybieho tuku
  • 60 kapsúl
€ 17,29 (€ 576,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • naklíčené a fermentované
  • so spermidínom a sójovým proteínom
  • prírodný zdroj vitamínu B
€ 34,99 (€ 145,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade GOLD Multivitamin

NaturesPlus® Animal Parade GOLD Multivitamin, 120 žuvacích tabliet

  • vitamín D3 a K2
  • špeciálne prispôsobené potrebám detí
  • bez cukru
€ 36,99 (€ 142,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals

Igennus Pure & Essential Methylated Multivitamin & Minerals, 60 tabliet

  • najmä pre ženy
  • prírodný a halal
  • s vitamínmi a minerálmi
€ 18,39 (€ 238,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Medex Omega-3 junior sirup

Medex Omega-​3 junior sirup, 140 ml

  • lahodná chuť
  • obsahuje DHA & EPA
  • s množstvom vitamínov
€ 16,29 (€ 116,36 / l)

Doručenie do 07. októbra

Medex Apikompleks®

Medex Apikompleks®, 250 g

  • med so včelím peľom, materskou kašičkou a propolisom
  • obohatený o vitamíny C a B2
  • vhodný aj pre deti
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio medový sirup fenikel + tymián

HOYER Bio medový sirup fenikel + tymián, 250 g

  • s praktickým dávkovačom
  • bez pridaného cukru
  • aj pre deti od 12 mesiacov
€ 5,99 (€ 23,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Igennus Neurobalance™

Igennus Neurobalance™, 120 tabliet

  • pikolinát zinočnatý
  • citrát horečnatý
  • vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát)
€ 15,09 (€ 277,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio žihľava

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio žihľava, 120 kapsúl

  • vážená superpotravina
  • z celých listov
  • bez plnív a prísad
€ 18,29 (€ 390,81 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Igennus Triple Magnesium Complex Tabs

Igennus Triple Magnesium Complex Tabs, 180 tabliet

  • nepufrované formy horčíka
  • neobsahuje oxid horečnatý
  • optimálna absorpcia
€ 46,49 (€ 190,53 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade Inner Ear Support

NaturesPlus® Animal Parade Inner Ear Support, 90 žuvacích tabliet

  • zábavné žuvacie tablety v tvare zvierat
  • chutné pre deti
  • špeciálna kombinácia životne dôležitých látok
€ 26,99 (€ 142,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade GOLD Multivitamin

NaturesPlus® Animal Parade GOLD Multivitamin, 120 žuvacích tabliet

  • mix príchutí čerešne, pomaranča a hrozna
  • bez cukru
  • pre deti od 2 rokov
€ 36,99 (€ 142,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin, 90 žuvacích tabliet

  • lahodná chuť
  • žuvacie tablety v roztomilých zvieracích tvaroch
  • s plnohodnotnými koncentrátmi z ovocia a zeleniny
€ 25,99 (€ 144,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Železo, vitamín C + sirup s kyselinou listovou

Medex Železo, vitamín C + sirup s kyselinou listovou, 150 ml

  • chutný sirup
  • ideálny aj pre športovcov a deti
  • so 74 % medu
€ 17,29 (€ 115,27 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio semienka čiernej rasce

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio semienka čiernej rasce, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný
  • z celých semien
€ 30,49 (€ 338,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade Vitamín D3 500 IU

NaturesPlus® Animal Parade Vitamín D3 500 IU, 90 žuvacích tabliet

  • lahodná čerešňová príchuť
  • zábavné tvary zvierat
  • pre deti
€ 12,99 (€ 70,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

NaturesPlus® Animal Parade® Kids Immune Booster

NaturesPlus® Animal Parade® Kids Immune Booster, 90 žuvacích tabliet

  • s množstvom rôznych vitamínov a minerálov
  • so zárukami kvality od nezávislých laboratórií
€ 17,79 (€ 95,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra