Výživové doplnky určené na podporu imunitného systému

Doplnky stravy na každý deň

Úlohou imunitného systému je chrániť naše telo pred baktériami, vírusmi, hubami a parazitmi.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Vitamíny Esenciálne mastné kyseliny Minerálne látky Stopové prvky Alergény - neobsahuje Vlastnosti Nutrienty Aminokyseliny Antioxidanty Enzýmy Liečivé huby
Filter

Imunitný systém: 1 - 30 z 703 produktov

Allergy Research Group Štítna žľaza

Allergy Research Group Štítna žľaza, 100 kapsúl

  • tkanivo štítnej žľazy hovädzieho dobytka
  • jemne spracovaný
  • mrazom sušený
€ 33,29 € 36,99 (€ 774,19 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations Vitamín C 1000

pure encapsulations Vitamín C 1000, 250 kapsúl

  • na denné použitie
  • ideálny pre citlivé osoby
  • takmer neutrálne pH
€ 82,79 € 91,99 (€ 271,44 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Nature Love Vitamín D3 + K2

Nature Love Vitamín D3 + K2, 30 ml

  • rozpustený v kokosovom oleji
  • na celý rok
€ 17,54 € 19,49 (€ 584,67 / l)

Doručenie do 08. októbra

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 ks po 9,83 g (295 g)

  • L-arginín a L-citrulín
  • s celkovým obsahom 6 vitamínov
  • osviežujúca príchuť citrusových plodov
€ 85,04 € 94,49 (€ 288,27 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

pure encapsulations Zinok 30

pure encapsulations Zinok 30, 60 kapsúl

  • 30 mg zinku na kapsulu
  • z pikolinátu zinku
  • čisto rastlinný
€ 31,04 € 34,49 (€ 2.069,33 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations Magnesium (glycinát horečnatý)

pure encapsulations Magnesium (glycinát horečnatý), 180 kapsúl

  • šetrná alternatíva
  • pre veľmi citlivých ľudí
€ 66,59 € 73,99 (€ 308,29 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Nature Love Komplex kultúr Probiona

Nature Love Komplex kultúr Probiona, 120 kapsúl

  • s inulínom z ekologického poľnohospodárstva
  • bakteriálne kultúry v enterosolventných kapsulách
  • balenie vystačí na 2 mesiace
€ 21,59 € 23,99 (€ 353,93 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tabliet

  • mikronizovaný DHEA
  • 25 mg na jednu tabletku
  • pre dospelých vo veku 18 rokov a viac
€ 35,54 € 39,49 (€ 1.269,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations CoQ10 60 mg

pure encapsulations CoQ10 60 mg, 120 kapsúl

  • z prírodného zdroja
  • vegan, bez laktózy a bez gluténu
  • bez separačných látok a farbív
€ 94,49 € 104,99 (€ 3.779,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

ZeinPharma Prírodná D-manóza prášok

ZeinPharma Prírodná D-​manóza prášok, 200 g

  • získava sa z brezovej kôry
  • čisto rastlinný a prírodný doplnok
  • bez prídavných látok
€ 67,94 € 75,49 (€ 339,70 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Nature Love Zinok a vitamín C

Nature Love Zinok a vitamín C, 120 kapsúl

  • bisglycinát zinočnatý
  • vysoká biologická dostupnosť
  • balenie na 4 mesiace
€ 11,69 € 12,99 (€ 212,55 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations Vitamín B6

pure encapsulations Vitamín B6, 90 kapsúl

  • aktivovaná forma
  • čisto rastlinný
  • bez zbytočných prísad
€ 29,80 € 33,99 (€ 1.419,05 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Arthrobene Kĺby plus

Arthrobene Kĺby plus, 120 kapsúl

  • s glukosamínom a chondroitín sulfátom
  • obsahuje vápnik z koralových rias
  • zloženie doplnené vitamínmi
€ 50,84 € 56,49 (€ 470,74 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Vitamaze Vitamín D3 + K2

Vitamaze Vitamín D3 + K2, 50 ml

  • z MCT a olivového oleja
  • s pipetou z prírodného kaučuku
  • cholekalciferol (D3) a menachinón MK7 (K2)
€ 17,54 € 19,49 (€ 350,80 / l)

Doručenie do 08. októbra

Medex Včelia materská kašička Junior

Medex Včelia materská kašička Junior, 90 ml

  • 10 ampuliek po 9 ml
  • s vitamínmi A, C, E
  • klinicky testovaný
€ 19,34 € 21,49 (€ 214,89 / l)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Source of Life® Tabs

NaturesPlus® Source of Life® Tabs, 90 tabliet

  • multivitamínový doplnok
  • optimálne zloženie
  • na plnohodnotnom základe
€ 46,34 € 51,49 (€ 226,05 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Maharishi Ayurveda MA 505

Maharishi Ayurveda MA 505, 250 tabliet

  • s Haritaki, Amalaki a Bibhitaki
  • kontrolované organické zložky
€ 49,04 € 54,49 (€ 196,16 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

pure encapsulations Pokožka-vlasy-nechty

pure encapsulations Pokožka-​vlasy-​nechty, 180 kapsúl

  • krása zvnútra
  • špeciálne bioaktívne látky
  • s biotínom a zinkom
€ 68,39 € 75,99 (€ 1.486,74 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Vitamín D3 5000 IU + K2 100 µg (vysoko dávkovaný a vegetariánsky)

Vitamaze Vitamín D3 5000 IU + K2 100 µg (vysoko dávkovaný a vegetariánsky), 180 tabliet

  • vhodný pre vegetariánov
  • bez zbytočných prísad
  • ľahko sa prehĺta
€ 17,54 € 19,49 (€ 389,78 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Železo chelát Forte, 90 kapsúl

  • čisto rastlinný
  • s prírodnými vitamínmi
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 585,12 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 kapsúl

  • Obsahuje vitamín B v aktivovanej forme
  • pre vegánsku a vegetariánsku stravu
  • vegan, bez lepku a laktózy
€ 39,14 € 43,49 (€ 782,80 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Trace Minerals Research ConcenTrace® Trace Mineral Drops

Trace Minerals Research ConcenTrace® Trace Mineral Drops, 237 ml

  • z Veľkého soľného jazera v Utahu v Spojených štátoch
  • 8-krát vyššia koncentrácia ako v morskej vode
  • 100 % prírodné, vysoko koncentrované a bez konzervačných látok
€ 35,99 € 39,99 (€ 151,86 / l)

Doručenie do 08. októbra

HOYER Bio extrakt z propolisu bez alkoholu

HOYER Bio extrakt z propolisu bez alkoholu, 30 ml

  • na vnútorné a vonkajšie použitie
  • v praktickej fľaštičke s kvapkadlom
  • dobrá rozpustnosť
€ 9,80 € 10,89 (€ 326,67 / l)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Glycinát zinočnatý 25 mg

ZeinPharma Glycinát zinočnatý 25 mg, 120 kapsúl

  • gastrorezistentné kapsuly
  • šetrný k žalúdku
  • vegan
€ 12,23 € 13,59 (€ 470,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

ZeinPharma Vitamín B12 kvapky 200 µg

ZeinPharma Vitamín B12 kvapky 200 µg, 50 ml

  • so všetkými 3 bioaktívnymi formami B12
  • jednoduché dávkovanie
  • bez pridaného alkoholu
€ 24,29 € 26,99 (€ 485,80 / l)

Doručenie do 08. októbra

anatis Naturprodukte Šišak bajkalský + andrografia

anatis Naturprodukte Šišak bajkalský + andrografia, 180 kapsúl

  • s listom papáje
  • v rastlinných kapsulách
  • bez prísad, plnív alebo pomocných látok
€ 58,49 € 64,99 (€ 649,89 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

SFI HEALTH Ther-Biotic® Complete

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Complete, 60 veg. kapsúl

  • 12 kmeňov mikroorganizmov
  • viac ako 25 mld. CFU na kapsulu
  • vegetariánsky a bezlepkový
€ 58,49 € 64,99 (€ 2.249,62 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SFI HEALTH Ther-Biotic® Biospora™

SFI HEALTH Ther-​Biotic® Biospora™, 120 veg. kapsúl

  • bacillus coagulans a druhy B.subtilis
  • s prírodnými mikroorganizmami
  • vo vegetariánskych kapsulách
€ 42,29 € 46,99 (€ 1.458,28 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Igennus Pure L-Methylfolate 400 µg

Igennus Pure L-​Methylfolate 400 µg, 180 tabliet

  • prípravok kyseliny listovej
  • hypoalergénny prípravok
  • vegan a bez GMO
€ 20,69 € 22,99 (€ 350,68 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer

Allergy Research Group Biofilm Neutralizer, 60 kapsúl

  • s kyselinou alfa-lipoovou
  • s proteolytickými enzýmami
  • 2 kapsuly denne
€ 48,59 € 53,99 (€ 1.033,83 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra