Produkty na nohy a žily

Naše nohy udržujú našu telesnú hmotnosť a žily človeka tiež vykonávajú ťažkú prácu. Objavte vhodné produkty, ktoré môžu slúžiť ako podpora pre vaše nohy a žily.

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Nohy a žily: 17 produktov

SOJALL Bio hnedé proso

SOJALL Bio hnedé proso, 250 g

  • naklíčené a fermentované
  • s cennou acerolou
  • prírodný vitamín C a kremík
€ 26,99 (€ 107,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Original Masqueliers Anthogenol OPC kapsuly

Original Masqueliers Anthogenol OPC kapsuly, 90 kapsúl

  • vegetariánske
  • produkt najvyššej kvality
€ 64,99 (€ 2.256,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

NaturesPlus® Hema-Plex®

NaturesPlus® Hema-​Plex®, 30 tabliet

  • s postupným uvoľnením
  • jedna tableta denne
  • s 85 mg železa
€ 16,79 (€ 246,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

KLEAN LABS Homocystrín + TMG

KLEAN LABS Homocystrín + TMG, 90 kapsúl

  • s 500 mg betaínu (TMG) na kapsulu
  • obsahuje aktivované formy B6 a B12
  • bez plnidiel a alergénov
€ 43,49 (€ 869,80 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

anatis Naturprodukte Extrakt z grapefruitových jadierok

anatis Naturprodukte Extrakt z grapefruitových jadierok, 90 kapsúl

  • obsahuje 50 % bioflavonoidov
  • bez prísad
  • bez laktózy a lepku
€ 32,49 (€ 644,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Allergy Research Group Grape Pips

Allergy Research Group Grape Pips, 90 veg. kapsúl

  • 100 mg extraktu z hroznových jadierok na kapsulu
  • 95 % polyfenolov
  • s 83 % oligomérnych proantokyanidínov
€ 46,99 (€ 1.174,75 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Terra Elements OPC kapsuly

Terra Elements OPC kapsuly, 150 kapsúl

  • bez umelých rozpúšťadiel
  • s polyfenolmi
  • vo vegánskych celulózových kapsulách
€ 26,99 (€ 67.475,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio červený vinič a čierne ríbezle

Fleurance Nature Bio červený vinič a čierne ríbezle, 90 tabliet

  • kombinácia 3 rastlín
  • odporúča sa v každom ročnom období
€ 12,62 € 13,29 (€ 252,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Vita Power Bio

SOJALL Vita Power Bio, 240 g

  • bohatý na vitamín C
  • vysoký obsah všetkých vitamínov B
€ 44,49 (€ 185,38 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Optima Naturals Pre ľahké nohy Triple Action

Optima Naturals Pre ľahké nohy Triple Action, 30 veg. kapsúl

  • komplexná, synergická receptúra
  • s 5 špeciálnymi rastlinnými extraktmi
  • rastlinný obal kapsuly
€ 23,49

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio pagaštan konský PLUS

Fleurance Nature Bio pagaštan konský PLUS, 45 tabliet

  • 50 mg aescínu denne
  • s prírodnými zložkami
  • čisto rastlinná receptúra
€ 12,69 (€ 373,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Resveratrol

Life Light Resveratrol, 60 kapsúl

  • s resveratrolom a extraktom z hroznových jadierok
  • doplnený o kvercetín a rutín
  • bez umelých prísad
€ 27,99 (€ 933,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio koncentrát na krvný obed

Fleurance Nature Bio koncentrát na krvný obed, 200 ml

  • s prírodnými zložkami
  • s ríbezľovou príchuťou
  • z 5 bio rastlín
€ 13,39 (€ 66,95 / l)

Doručenie do 07. októbra

Kräutermax Pagaštan konský+

Kräutermax Pagaštan konský+, 50 kapsúl

  • obsahuje aescín z pagaštanu konského
  • s proantokyanidínmi z hroznových jadierok
  • a extraktom z pohánky
€ 35,99 (€ 1.195,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio vinič, hamamel a cyprus

Fleurance Nature Bio vinič, hamamel a cyprus, 10 ampuliek

  • s príchuťou čiernych ríbezlí
  • jednoduché užívanie
  • vegan
€ 13,39 (€ 1.339,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Varixin

FutuNatura Varixin, 60 kapsúl

  • s flavonoidom rutínom
  • acerola nabitá vitamínmi
  • zaujme aj športovcov
€ 15,69 (€ 523,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nikolaus - Nature NN Veinrefresher®

Nikolaus - Nature NN Veinrefresher®, 50 kapsúl

  • s lyzínom a vitamínom C
  • vitamín C z aceroly
  • vegetariánska kapsula
€ 64,99 (€ 3.420,53 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra