Doplnky výživy na podporu chudnutia

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Cieľ tréningu Alergény - neobsahuje Vlastnosti Určené pre
Filter

Chudnutie: 1 - 30 z 45 produktov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

  • ako teplý a studený nápoj
  • veľmi bohatý
  • na uhasenie smädu počas tréningu
€ 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations Bromelain DR

pure encapsulations Bromelain DR, 30 kapsúl

  • obsahuje 2400 jednotiek enzýmovej aktivity (GDU) na gram
  • v odolnom obale kapsuly voči kyseline (DRcaps®)
  • rastlinná kombinácia
€ 22,49 € 24,99 (€ 1.874,17 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna, 360 g

  • 80 % rozpustná vláknina
  • tiež pre tehotné ženy, dojčiace ženy a deti
  • neutrálna chuť
€ 34,99 (€ 97,19 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Vitanu Bio konjac tagliatelle

Vitanu Bio konjac tagliatelle, 270 g

  • 1-2 porcie
  • pripravené už za 3 minúty
  • nízky obsah kalórií
€ 3,29 (€ 12,19 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton SLIM Shake

Peeroton SLIM Shake, čokoláda (500 g)

  • sójový proteín, med a jogurt
  • obsahuje vitamíny a minerály
  • jednoduchá aplikácia
€ 25,64 € 28,49 (€ 51,28 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SHAPE-LINE Zásaditá polievka

SHAPE-LINE Zásaditá polievka, 500 g

  • so srvátkou
  • vhodná ako snack
  • obsahuje aminokyseliny
€ 23,84 € 26,49 (€ 47,68 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Artičoková šťava

FutuNatura Artičoková šťava, 500 ml

  • s vitamínom C
€ 9,89 € 10,99 (€ 19,78 / l)

Doručenie do 08. októbra

Life Light Proteínový nápoj v prášku Najara®

Life Light Proteínový nápoj v prášku Najara®, 500 g

  • rastlinné bielkoviny
  • s koenzýmom Q10
  • vitamíny, minerály a stopové prvky
€ 26,09 € 28,99 (€ 52,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94, Neutral (1.500 g)

  • v uzatvárateľnom vrecku
  • s 94 % obsahom proteínu
  • bez tukov
€ 98,09 € 108,99 (€ 65,39 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 26. októbra

SATURO® Vegánsky prášok Balanced

SATURO® Vegánsky prášok Balanced, vanilka (1.400 g)

  • vysokokvalitné rastlinné bielkoviny
  • bohatý na vlákninu a vitamíny
  • dostatočné množstvo na 14 porcií
€ 32,39 € 35,99 (€ 23,14 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SHAPE-LINE Rebarbora FORTE

SHAPE-LINE Rebarbora FORTE, 120 kapsúl

  • s maslovou kôrou
  • s mnohými rôznymi rastlinnými látkami
  • vhodné ako črevná kúra
€ 56,69 € 62,99 (€ 991,08 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

FutuNatura Glukomanán Weight Control

FutuNatura Glukomanán Weight Control, 180 kapsúl

  • s glukomanánom z rastliny konjac
  • doplnený o minerál chróm
  • ideálny pre tých, ktorí nemajú radi šport
€ 17,54 € 19,49 (€ 160,92 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SATURO® Prášok Classic

SATURO® Prášok Classic, čokoláda (1.430 g)

  • zo sójového proteínu
  • s množstvom vitamínov a minerálov
  • vysoký obsah proteínu
€ 31,04 € 34,49 (€ 21,71 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425 g

Sponser® Sport Food Whey Isolate 94 425 g, Caffe Latte (425 g)

  • mlieko od kráv kŕmených trávou
  • obsahuje málo tuku
€ 35,09 € 38,99 (€ 82,56 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry

NaturesPlus® Protein Shake Strawberry, 1.088 g

  • 14 g rastlinných bielkovín
  • vyrobený z hrachu, ryže a sóje
  • bez tuku s 99 kalóriami na porciu
€ 52,19 € 57,99 (€ 47,97 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Peeroton Power Pack Bar

Peeroton Power Pack Bar, Chocolate Split (70 g)

  • s nízkym glykemickým indexom
  • bez priemyselného cukru
€ 2,87 € 3,19 (€ 41,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Glukomanán nápoj Slimming drink

FutuNatura Glukomanán nápoj Slimming drink, 170 g

  • pomarančová príchuť
  • z rastliny konjac
  • s inulínom a vitamínom C
€ 18,89 € 20,99 (€ 111,12 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Amaiva Bio ajurvédsky čaj Slim

Amaiva Bio ajurvédsky čaj Slim, 140 g

  • podľa originálnych ajurvédskych receptúr
  • najvyššia kvalita
  • dóza zachovávajúca arómu
€ 14,12 € 15,69 (€ 100,86 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Peeroton Amino 2300

Peeroton Amino 2300, 190 kapsúl

  • s 18 aminokyselinami
  • obsahuje vitamín B6
  • 190 kapsúl
€ 59,19 € 73,99 (€ 473,52 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Fitness guma na cvičenie, extra silná záťaž

Kintex Fitness guma na cvičenie, extra silná záťaž

  • jednoduché skladnovanie
  • rozmery: d: 2,50 m x š: 15 cm
  • 100 % latex
€ 6,17 € 10,29

Doručenie do 08. októbra

Sponser® Sport Food Low Carb Burner Wild Berries

Sponser® Sport Food Low Carb Burner Wild Berries, 120 g

  • s elektrolytmi
  • v praktických vrecúškach
  • len 10 kalórií na porciu
€ 25,64 € 28,49 (€ 213,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

pure encapsulations Extrakt zo zeleného čaju

pure encapsulations Extrakt zo zeleného čaju, 60 kapsúl

  • bohatý na bioaktívne rastlinné látky
  • bez kofeínu
  • s čajovými katechínmi
€ 38,24 € 42,49 (€ 2.549,33 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Solaray Okra prášok

Solaray Okra prášok, 74,70 g

  • vláknina z uhorky v kombinácii s inulínom
  • neutrálna chuť a univerzálnosť
  • bez lepku a sóje
€ 48,59 € 53,99 (€ 650,47 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Fleurance Nature Mincifine® Extra Strong

Fleurance Nature Mincifine® Extra Strong, 30 tabliet

  • s ID-ID-alG™ a gymnemou
  • s čerešňovou stopkou a chrómom
  • jednoduché dávkovanie
€ 15,56 € 17,29 (€ 420,54 / kg)

Doručenie do 08. októbra

FutuNatura Shape Control

FutuNatura Shape Control, 180 kapsúl

  • z hľúz rastliny konjac
  • s Garcinia cambogia a glukomanánom
  • doplnené o minerál chróm
€ 21,59 € 23,99 (€ 161,12 / kg)

Doručenie do 08. októbra

SOJALL Figural Bio

SOJALL Figural Bio, 300 g

  • sója, pohánka, topinambur a acerola
  • s gukomanánom, bielkovinami, aminokyselinami
  • prírodný vitamín C a B, draslík
€ 29,24 € 32,49 (€ 97,47 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kintex Guma na cvičenie, silná záťaž

Kintex Guma na cvičenie, silná záťaž

  • praktický aj na prenášanie
  • rozmery: d: 2,50 m x š: 15 cm
  • 100 % latex
€ 5,87 € 9,79

Doručenie do 08. októbra

Solaray Morosil Red Orange 400 mg

Solaray Morosil Red Orange 400 mg, 30 veg. kapsúl

  • 400 mg Morosilu® na kapsulu
  • patentovaný extrakt z pomaranča
  • vegan a bez lepku
€ 39,14 € 43,49 (€ 1.863,81 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Optima Naturals Glucomannano Puro

Optima Naturals Glucomannano Puro, 60 kapsúl

  • 500 mg na kapsulu
  • bez lepku a laktózy
€ 20,24 € 22,49 (€ 674,67 / kg)

Doručenie do 08. októbra

NaturesPlus® Ultra Fat Busters S/R

NaturesPlus® Ultra Fat Busters S/R, 60 tabliet

  • dvojvrstvové tablety
  • bez lepku
€ 37,79 € 41,99 (€ 381,72 / kg)

Doručenie do 08. októbra