Korenie na dochutenie jedál

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Korenie: 9 produktov

Cosmoveda Bio biele korenie celé

Cosmoveda Bio biele korenie celé, 40 g

  • má miernu ostrosť
€ 6,49 (€ 162,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Pippali celé (fair trade)

Cosmoveda Pippali celé (fair trade), 20 g

  • jemnejšie ako čierne korenie
  • z Indie
€ 4,39 (€ 219,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio pippali mleté Fair Trade

Cosmoveda Bio pippali mleté Fair Trade, 35 g

  • sladká, hrejivá, stimulujúca ostrosť
  • jemnejšie ako čierne korenie
€ 6,16 € 6,49 (€ 176,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Pippali Churna

Cosmoveda BIO Pippali Churna, 100 g

  • z Piper longum
  • so sekundárnymi rastlinnými látkami
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio pippali celé

Cosmoveda Bio pippali celé, 100 g

  • pikantné
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čierne korenie mleté

Cosmoveda Bio čierne korenie mleté, 100 g

  • všestranné použitie
€ 10,34 € 10,89 (€ 103,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio čierne korenie celé

Cosmoveda Bio čierne korenie celé, 100 g

  • celé korenie z Indie
  • pikantná chuť
  • s piperínom a bisabololom
€ 10,89 (€ 99,00 / kg Hmotnosť po odkvapkaní)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio pippali mleté

Cosmoveda Bio pippali mleté, 100 g

  • sladká, hrejivá, stimulujúca ostrosť
  • jemnejšie ako čierne korenie
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio čierne korenie celé

Classic Ayurveda Bio čierne korenie celé, 70 g

  • vhodný do tmavých pokrmov
€ 5,39 (€ 77,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra