Exotické zmesi korenia

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Zmesi korenia: 1 - 30 z 46 produktov

BioKing Bio zeleninový bujón Hildegard

BioKing Bio zeleninový bujón Hildegard, 300 g

  • s galangalom a yzopom
  • nejodizovaná himalájska kryštalická soľ
  • bez zvýrazňovačov chuti
€ 8,19 (€ 27,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio churna Vata Balance

Cosmoveda Bio churna Vata Balance, 90 g

  • na dochucovanie jedál z ryže a kari
€ 10,89 (€ 121,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio zeleninový bujón

BioKing Bio zeleninový bujón, 300 g

  • bez zvýrazňovačov chuti
  • s himalájskou soľou
  • korenistá, plná chuť
€ 8,29 (€ 27,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Trikatu Churna

Cosmoveda BIO Trikatu Churna, 90 g

  • so zázvorom, dlhým a čiernym korením
  • jemné spracovanie
  • pikantná
€ 12,89 (€ 143,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Tandoori Masala

Cosmoveda Bio Tandoori Masala, 90 g

  • pre lahodné tandoori
  • aj na marinovanie
€ 10,79 (€ 119,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Tikka Curry Masala

Cosmoveda Bio Tikka Curry Masala, 80 g

  • špeciálne vyvážená zmes korenia
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Avipattikara Churna

Cosmoveda BIO Avipattikara Churna, 100 g

  • so zázvorom, čiernym korením, haritaki a oveľa viac
  • pre pitta dóšu
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Curry Masala jemná

Cosmoveda Bio Curry Masala jemná, 80 g

  • mierna alternatíva
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 29. októbra

Cosmoveda Bio 7 Spices Ghee Masala

Cosmoveda Bio 7 Spices Ghee Masala, 90 g

  • pre nezabudnuteľný korenistý nádych
  • prirodzená a svieža vôňa
€ 10,25 € 10,79 (€ 113,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO churna Pitta Balance

Cosmoveda BIO churna Pitta Balance, 250 g

  • na dochucovanie jedál z ryže a kari
€ 26,99 (€ 107,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio zmes korenia Methia

Classic Ayurveda Bio zmes korenia Methia, 100 g

  • pikantne-korenistá
  • hrejivé vlastnosti
  • stimuluje Kaphu
€ 9,59 (€ 95,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Sitopaladi Churna

Cosmoveda BIO Sitopaladi Churna, 100 g

  • bylinná zmes pippali, kardamónu, škorice a vamsalochany
  • vamsalochana = obrovský ostnatý bambus
€ 16,19 (€ 161,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Sambar Masala

Cosmoveda Bio Sambar Masala, 25 g

  • pre lahodný sambar
€ 3,98 € 4,19 (€ 159,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Chana Dal Masala

Cosmoveda Bio Chana Dal Masala, 25 g

  • pre jedlá Channa Dal
€ 3,98 € 4,19 (€ 159,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Korma Curry Masala

Cosmoveda Bio Korma Curry Masala, 80 g

  • špeciálne prispôsobená ajurvédska zmes
  • pre sladké jedlá Korma
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Vegetable Curry Masala

Cosmoveda BIO Vegetable Curry Masala, 80 g

  • do zeleninových kari a polievok
  • na zjemnenie omáčok a duseného mäsa
  • intenzívna chuť
€ 10,25 € 10,79 (€ 128,13 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio pomaranč a granátové jablko

Classic Ayurveda Bio pomaranč a granátové jablko, 60 g

  • do dresingov či dipov
  • do chutney
€ 6,29 (€ 104,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Milk Masala

Cosmoveda Bio Milk Masala, 25 g

  • lahodná, jemne korenisto-sladká vôňa
€ 4,39 (€ 175,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio Oriental Lemon Garden

Classic Ayurveda Bio Oriental Lemon Garden, 70 g

  • ideálna zmes na ryžu a kuskus
€ 9,59 (€ 137,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Moong Dal Masala

Cosmoveda BIO Moong Dal Masala, 80 g

  • pre ľahko stráviteľné jedlá Moong Dal
  • do žltej šošovice
  • do strukovín
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio pomarančovo-zázvorové kari

Classic Ayurveda Bio pomarančovo-​zázvorové kari, 80 g

  • ovocná, pikantná chuť
  • pomarančová vôňa
€ 9,59 (€ 119,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio Garam Masala mletá

Classic Ayurveda Bio Garam Masala mletá, 50 g

  • typická indická chuť
€ 8,49 (€ 169,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Masala (do dezertov)

Cosmoveda Bio Masala (do dezertov), 25 g

  • lahodná vôňa
  • zvodná vôňa
  • do zákuskov, dezertov a pečiva
€ 4,19 (€ 167,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Curry Masala Hot

Cosmoveda BIO Curry Masala Hot, 80 g

  • s 11 koreninami
  • na tradičné kari
  • výborná chuť
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Garam Masala

Cosmoveda Bio Garam Masala, 80 g

  • v indickej kuchyni
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Panch Phoran Masala

Cosmoveda Bio Panch Phoran Masala, 30 g

  • má autentickú chuť
€ 3,79 (€ 126,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Basic Rice Masala

Cosmoveda BIO Basic Rice Masala, 80 g

  • špeciálna plnosť chuti
  • do ryžových jedál
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Safran Rice Masala

Cosmoveda Bio Safran Rice Masala, 25 g

  • známa v indickej kuchyni
€ 5,39 (€ 215,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Basic Dal Masala

Cosmoveda Bio Basic Dal Masala, 80 g

  • na jedlá zo šošovice a fazule
  • má miernu ostrosť
€ 10,79 (€ 134,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Kapha Balance Churna

Cosmoveda BIO Kapha Balance Churna, 90 g

  • kapha
  • všestranná aplikácia
€ 10,89 (€ 121,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra