Bylinky na zjemnenie a ochutenie jedál

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Bylinky: 23 produktov

BioKing Grécke oregano

BioKing Grécke oregano, 30 g

  • intenzívna vôňa a chuť
  • ako korenie alebo čajový nálev
  • starostlivo spracované gréckymi horskými farmármi
€ 4,39 (€ 146,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio koriander celý

Cosmoveda Bio koriander celý, 60 g

  • sladká aromatická chuť
  • semená obsahujú kumarín a linalool
€ 6,49 (€ 108,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO majorán drvený

Cosmoveda BIO majorán drvený, 20 g

  • do výdatných jedál
  • aj ako čaj
  • z vlastných fair trade projektov
€ 3,79 (€ 189,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio koriander mletý

Cosmoveda Bio koriander mletý, 250 g

  • prísada do kari
€ 18,29 (€ 73,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio tymián drvený

Cosmoveda Bio tymián drvený, 40 g

  • intenzívna chuť
  • všestranný
  • výrobok zo surovej stravy
€ 4,19 (€ 104,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO kôpor

Cosmoveda BIO kôpor, 30 g

  • veľmi populárny v Európe
  • všestranný
  • výrobok zo surovej stravy
€ 4,39 (€ 146,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO kôpor semienka

Cosmoveda BIO kôpor semienka, 25 g

  • obsahuje esenciálne oleje
  • vhodné aj ako čaj
  • výrobok zo surovej stravy
€ 3,29 (€ 131,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio koriander celý

Classic Ayurveda Bio koriander celý, 60 g

  • vyrovnáva všetky 3 dóše
  • podporuje Agni
€ 4,89 (€ 81,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio palina drvená

Cosmoveda Bio palina drvená, 30 g

  • intenzívne korenie
  • ideálna do výdatných jedál
  • z vlastných fair trade projektov
€ 4,17 € 4,39 (€ 139,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO medvedí cesnak krájaný

Cosmoveda BIO medvedí cesnak krájaný, 60 g

  • výrobok zo surovej stravy
  • podobný cesnaku
€ 9,79 (€ 163,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kari listy hrubé

Cosmoveda Bio kari listy hrubé, 5 g

  • hodí sa do dalu
  • hrubé listy
€ 1,69 (€ 338,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO ligurček drvený

Cosmoveda BIO ligurček drvený, 20 g

  • nezameniteľná vôňa
  • tiež známy ako maggi
  • z vlastných fair trade projektov
€ 3,79 (€ 189,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO šalvia krájaná

Cosmoveda BIO šalvia krájaná, 30 g

  • veľmi obľúbená v Taliansku
  • z vlastných fair trade projektov
€ 4,39 (€ 146,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio petržlenová vňať

Cosmoveda Bio petržlenová vňať, 100 g

  • príjemná vôňa
  • z vlastných fair trade projektov
€ 16,19 (€ 161,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio koriander krájané listy

Cosmoveda Bio koriander krájané listy, 15 g

  • veľmi obľúbený
€ 3,29 (€ 219,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO rozmarín drvený

Cosmoveda BIO rozmarín drvený, 200 g

  • vysoko aromatický
  • populárny v Stredomorí
  • do šalátov a polievok
€ 19,39 (€ 96,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio estragón

Cosmoveda Bio estragón, 25 g

  • do omáčok
  • z vlastných fair trade projektov
€ 4,39 (€ 175,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO saturejka drvená

Cosmoveda BIO saturejka drvená, 30 g

  • mierne ostrá
  • z vlastných fair trade projektov
€ 3,79 (€ 126,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO oregano drvené

Cosmoveda BIO oregano drvené, 25 g

  • stredomorské korenie
  • z vlastných fair trade projektov
€ 3,79 (€ 151,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO bazalka drvená

Cosmoveda BIO bazalka drvená, 30 g

  • všestranné korenie
  • z vlastných fair trade projektov
€ 4,39 (€ 146,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO kôpor drvený

Cosmoveda BIO kôpor drvený, 20 g

  • veľmi populárny v Európe
  • všestranný
  • výrobok zo surovej stravy
€ 3,79 (€ 189,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio krájané listky koriandra

Classic Ayurveda Bio krájané listky koriandra, 15 g

  • príjemne pikantné
  • do šalátov, polievok a zeleniny
  • k rybám, hydine a mäsu
€ 5,89 (€ 392,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio bobkový list

Cosmoveda Bio bobkový list, 10 g

  • intenzívna vôňa
  • k výdatným jedlám
  • aj na nakladanie uhoriek
€ 2,69 (€ 269,00 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii