Rôzne druhy ovocia v prášku

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Ovocné prášky: 23 produktov

Purasana Bio camu camu prášok

Purasana Bio camu camu prášok, 100 g

  • bohaté na zinok a vitamín C
  • obsahujú viac vitamínu C ako pomaranč
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Acai prášok BIO

Purasana Acai prášok BIO, 100 g

  • do koláča alebo ovocnej šťavy
  • lyofilizovaný
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio haritaki

Terra Elements Bio haritaki, 100 g

  • žltá farba
  • jemne mletý
  • môže sa použiť aj ako rasayana
€ 12,99 (€ 129,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio goji prášok

Purasana Bio goji prášok, 200 g

  • horkosladká chuť
  • esenciálne vitamíny a karotenoidy
  • 100 % bio
€ 23,99 (€ 119,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

rawster Bio šípkový prášok

rawster Bio šípkový prášok, 400 g

  • intenzívna červená farba
  • v prírodnom stave
  • všestranné použitie
€ 15,59 € 19,49 (€ 38,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio brusnicový prášok

Terra Elements Bio brusnicový prášok, 100 g

  • aj ako čaj
  • sladkasto-bylinková chuť
€ 20,99 (€ 209,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio šípky mleté

Ölmühle Solling Bio šípky mleté, 500 g

  • raw food kvalita
  • ručne zbierané
€ 11,39 (€ 22,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z arónie

Terra Elements Bio prášok z arónie, 100 g

  • z čeľade ružovité
  • príjemne kyslastá chuť
€ 8,69 (€ 86,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok zo šípok

Terra Elements Bio prášok zo šípok, 100 g

  • raw food kvalita
  • aj ako čaj
€ 11,89 (€ 118,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z guarany

Terra Elements Bio prášok z guarany, 100 g

  • sušená na slnku
  • raw food kvalita
  • prirodzene koncentrovaný kofeín (cca 3,5%)
€ 14,09 (€ 140,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio acai prášok

Raab Vitalfood Bio acai prášok, 80 g

  • ručný zber
  • šetrné spracovanie
  • s ovocnou, mierne horkastou chuťou
€ 19,49 (€ 243,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z bobúľ acai

Terra Elements Bio prášok z bobúľ acai, 90 g

  • tmavofialová farba
  • sušené mrazom
€ 20,99 (€ 233,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z maqui

Terra Elements Bio prášok z maqui, 100 g

  • mrazom sušený ovocný prášok
  • identické s príchuťou čučoriedok
€ 21,99 (€ 219,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Amchur

Cosmoveda Bio Amchur, 35 g

  • sladká a kyslá chuť
  • do indických jedál
€ 5,39 (€ 154,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio mangový prášok

Cosmoveda Bio mangový prášok, 20 g

  • má sladkokyslú chuť
  • ako nealkoholický nápoj a oveľa viac
€ 4,19 (€ 209,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio cvikla

Purasana Bio cvikla, 200 g

  • bohatá na vitamíny, vlákninu a minerály
€ 15,19 (€ 75,95 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Govinda Bio prášok z červenej repy

Govinda Bio prášok z červenej repy, 200 g

  • vhodný na zafarbenie cestovín
  • ovocná, jemne sladká chuť
  • aromatická červená zložka
€ 10,29 (€ 51,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio banánový prášok

Purasana Bio banánový prášok, 250 g

  • na strome dozreté bio banány
  • intenzívna chuť
  • banány z Ekvádoru
€ 14,09 (€ 56,36 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Purasana Bio lucuma prášok

Purasana Bio lucuma prášok, 200 g

  • vysoký obsah sacharidov
  • sladká, prirodzená chuť
  • pôvod: Peru
€ 15,19 (€ 75,95 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Terra Elements Bio prášok z bobúľ goji

Terra Elements Bio prášok z bobúľ goji, 100 g

  • ovocno-sladká chuť
  • do smoothies, ovocného šalátu alebo müsli
  • raw food kvalita
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 27. októbra

Terra Elements Bio prášok z amalaki

Terra Elements Bio prášok z amalaki, 100 g

  • z čeľade mliečnikovité
  • jemne mletý
€ 12,99 (€ 129,90 / kg)

Doručenie do 14. októbra

Terra Elements Bio prášok zo schizandry

Terra Elements Bio prášok zo schizandry, 100 g

  • bobule 5 chutí
  • s esenciálnymi olejmi
€ 20,99 (€ 209,90 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii

Schalk Mühle Bio surový prášok z arónie

Schalk Mühle Bio surový prášok z arónie, 200 g

  • vynikajúca kvalita
  • z Rakúska
  • do cereálií a kokteilov
€ 10,79 (€ 53,95 / kg)

Doručenie do 22. októbra