Koreniny na zjemnenie a ochutenie jedál

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Jednodruhové korenia: 1 - 30 z 66 produktov

Obsthof Retter Bio kurkumová pasta

Obsthof Retter Bio kurkumová pasta, 100 g

  • na teplé nápoje
  • vhodná aj ako nátierka
  • ručne vyrobená
€ 10,79 (€ 107,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO asafoetida

Cosmoveda BIO asafoetida, 10 g

  • s mletou senovkou gréckou
  • na varenie
  • zvýrazňuje chuť jedla
€ 4,19 (€ 419,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kardamón čierny celý

Cosmoveda Bio kardamón čierny celý, 60 g

  • kyslá, zemitá chuť
€ 21,99 (€ 366,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO zázvor mletý

Cosmoveda BIO zázvor mletý, 10 g

  • posilňuje Agni
€ 1,60 € 1,69 (€ 160,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio prášok z kurkumy

Purasana Bio prášok z kurkumy, 200 g

  • pôvod: India
  • bio certifikovaný
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kardamón zelený mletý

Cosmoveda Bio kardamón zelený mletý, 22 g

  • z Indie
€ 6,29 (€ 285,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio cejlónska škorica

Ölmühle Solling Bio cejlónska škorica, 180 g

  • jemne mletá
  • z celej škorice
  • čistý, rastlinný produkt
€ 9,69 (€ 53,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio cejlónska škorica - prášok

FutuNatura Bio cejlónska škorica -​ prášok, 250 g

  • všestranne použiteľná
  • aromatická
  • jemne mletý prášok
€ 14,59 (€ 58,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio fenikel mletý

Cosmoveda Bio fenikel mletý, 80 g

  • posilňuje Agni
  • jemne mletý fenikel
€ 8,69 (€ 108,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio rasca mletá

Cosmoveda Bio rasca mletá, 25 g

  • sladko-korenistá chuť
  • na kapustové a zemiakové jedlá
  • do polievok a omáčok
€ 3,12 € 3,29 (€ 124,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio zázvorový prášok

Purasana Bio zázvorový prášok, 200 g

  • na šťavy, smoothies, kokteily a čaj
  • z koreňa zázvoru
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cesnak mletý

Cosmoveda Bio cesnak mletý, 100 g

  • hodí sa ku všetkým jedlám z rýb a mäsa
€ 8,69 (€ 86,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio rímska rasca mletá

Cosmoveda Bio rímska rasca mletá, 10 g

  • z Indie
€ 2,19 (€ 219,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio paprika sladká mletá

Cosmoveda Bio paprika sladká mletá, 90 g

  • jemná papriková chuť
€ 9,30 € 9,79 (€ 103,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio šafran celý

Cosmoveda Bio šafran celý, 0,10 g

  • do sladkých jedál
  • do kari
€ 3,29 (€ 32.900,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z kurkumy

Terra Elements Bio prášok z kurkumy, 200 g

  • korenistá jemná chuť
  • aj ako čaj
  • čeľaď ďumbierovité
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio rasca čierna celá

Cosmoveda Bio rasca čierna celá, 100 g

  • na kari a hydinu a mnoho iného
€ 9,79 (€ 97,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio badián mletý

Cosmoveda Bio badián mletý, 25 g

  • do polievok a dezertov
  • k zelenine a kari
€ 5,39 (€ 215,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio badián celý

Cosmoveda Bio badián celý, 8 g

  • do polievok a dezertov
  • k zelenine a kari
€ 2,69 (€ 336,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok z kurkumy

Raab Vitalfood Bio prášok z kurkumy, 100 g

  • na smoothies
  • obsahuje železo a mangán
  • s korením
€ 14,09 (€ 140,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio muškátový oriešok mletý

Cosmoveda Bio muškátový oriešok mletý, 30 g

  • aromatický a všestranný
  • jemne mletý
€ 7,59 (€ 253,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Čierny kmín - semienka

Ölmühle Solling Čierny kmín -​ semienka, 500 g

  • korenistá chuť
  • všestranné použitie
€ 10,79 (€ 21,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO kardamón zelený celý

Cosmoveda BIO kardamón zelený celý, 20 g

  • do dezertov a nápojov
  • do jedál s ryžou a kari
  • u Indie
€ 6,29 (€ 314,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio ajowan celý

Cosmoveda Bio ajowan celý, 30 g

  • k zemiakom a chlebu
  • chutí ako tymián
€ 5,99 (€ 199,67 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio muškátový kvet mletý

Cosmoveda Bio muškátový kvet mletý, 25 g

  • chutí sladko a horko
  • na dochucovanie používajte striedmo
€ 5,39 (€ 215,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cejlónska škorica celá

Cosmoveda Bio cejlónska škorica celá, 10 ks

  • obľúbená prísada do pečiva a dezertov
  • hodí sa do vareného vína, punču, likéru a čaju
  • pôvod: Srí Lanka
€ 9,79 (€ 0,98 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Asafoetida Fair Trade

Cosmoveda Asafoetida Fair Trade, 33 g

  • povzbudzujúca, hrejivá, štipľavá a horká chuť
  • znižuje vátu a kaphu
€ 7,59 (€ 230,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Rímska rasca celá Fair Trade

Cosmoveda Rímska rasca celá Fair Trade, 80 g

  • všestranné použitie
€ 8,69 (€ 108,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio šafran mletý

Cosmoveda Bio šafran mletý, 0,10 g

  • má výraznú žltú farbu
  • k sladkým jedlám
  • do kari
€ 3,12 € 3,29 (€ 31.200,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio klinček celý

Cosmoveda Bio klinček celý, 25 g

  • ideálny pre garam masala
€ 3,59 (€ 143,60 / kg)

Doručenie do 07. októbra