Korenie a soľ pre vaše pokrmy

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Korenie a soľ: 1 - 30 z 179 produktov

BioKing Bio zeleninový bujón Hildegard

BioKing Bio zeleninový bujón Hildegard, 300 g

  • s galangalom a yzopom
  • nejodizovaná himalájska kryštalická soľ
  • bez zvýrazňovačov chuti
€ 8,19 (€ 27,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio churna Vata Balance

Cosmoveda Bio churna Vata Balance, 90 g

  • na dochucovanie jedál z ryže a kari
€ 10,89 (€ 121,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO asafoetida

Cosmoveda BIO asafoetida, 10 g

  • s mletou senovkou gréckou
  • na varenie
  • zvýrazňuje chuť jedla
€ 4,19 (€ 419,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio zeleninový bujón

BioKing Bio zeleninový bujón, 300 g

  • bez zvýrazňovačov chuti
  • s himalájskou soľou
  • korenistá, plná chuť
€ 8,29 (€ 27,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio camu camu prášok

Purasana Bio camu camu prášok, 100 g

  • bohaté na zinok a vitamín C
  • obsahujú viac vitamínu C ako pomaranč
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Acai prášok BIO

Purasana Acai prášok BIO, 100 g

  • do koláča alebo ovocnej šťavy
  • lyofilizovaný
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO zázvor mletý

Cosmoveda BIO zázvor mletý, 10 g

  • posilňuje Agni
€ 1,60 € 1,69 (€ 160,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio kardamón zelený mletý

Cosmoveda Bio kardamón zelený mletý, 22 g

  • z Indie
€ 6,29 (€ 285,91 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio haritaki

Terra Elements Bio haritaki, 100 g

  • žltá farba
  • jemne mletý
  • môže sa použiť aj ako rasayana
€ 12,99 (€ 129,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio goji prášok

Purasana Bio goji prášok, 200 g

  • horkosladká chuť
  • esenciálne vitamíny a karotenoidy
  • 100 % bio
€ 23,99 (€ 119,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio fenikel mletý

Cosmoveda Bio fenikel mletý, 80 g

  • posilňuje Agni
  • jemne mletý fenikel
€ 8,69 (€ 108,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Zmes draselných solí

Raab Vitalfood Zmes draselných solí, 1000 g náplň

  • alternatíva kuchynskej soli
  • do všetkých jedál a pokrmov
  • vegan a bez lepku
€ 12,89 (€ 12,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO Trikatu Churna

Cosmoveda BIO Trikatu Churna, 90 g

  • so zázvorom, dlhým a čiernym korením
  • jemné spracovanie
  • pikantná
€ 12,89 (€ 143,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio rasca mletá

Cosmoveda Bio rasca mletá, 25 g

  • sladko-korenistá chuť
  • na kapustové a zemiakové jedlá
  • do polievok a omáčok
€ 3,12 € 3,29 (€ 124,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio zázvorový prášok

Purasana Bio zázvorový prášok, 200 g

  • na šťavy, smoothies, kokteily a čaj
  • z koreňa zázvoru
€ 14,09 (€ 70,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Tandoori Masala

Cosmoveda Bio Tandoori Masala, 90 g

  • pre lahodné tandoori
  • aj na marinovanie
€ 10,79 (€ 119,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio cesnak mletý

Cosmoveda Bio cesnak mletý, 100 g

  • hodí sa ku všetkým jedlám z rýb a mäsa
€ 8,69 (€ 86,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio rímska rasca mletá

Cosmoveda Bio rímska rasca mletá, 10 g

  • z Indie
€ 2,19 (€ 219,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio koriander celý

Cosmoveda Bio koriander celý, 60 g

  • sladká aromatická chuť
  • semená obsahujú kumarín a linalool
€ 6,49 (€ 108,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio paprika sladká mletá

Cosmoveda Bio paprika sladká mletá, 90 g

  • jemná papriková chuť
€ 9,30 € 9,79 (€ 103,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z kurkumy

Terra Elements Bio prášok z kurkumy, 200 g

  • korenistá jemná chuť
  • aj ako čaj
  • čeľaď ďumbierovité
€ 11,89 (€ 59,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio šafran celý

Cosmoveda Bio šafran celý, 0,10 g

  • do sladkých jedál
  • do kari
€ 3,29 (€ 32.900,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ jemná

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ jemná, 1 kg

  • lámaná rukou
  • z minerálov a stopových prvkov
€ 9,39 (€ 9,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ hrubá

Cosmoveda Ajurvédska kamenná soľ hrubá, 500 g

  • z úpätia himalájskej oblasti
  • lámaná rukou
  • bohatá na minerály
€ 5,89 (€ 11,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO majorán drvený

Cosmoveda BIO majorán drvený, 20 g

  • do výdatných jedál
  • aj ako čaj
  • z vlastných fair trade projektov
€ 3,79 (€ 189,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio rasca čierna celá

Cosmoveda Bio rasca čierna celá, 100 g

  • na kari a hydinu a mnoho iného
€ 9,79 (€ 97,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio koriander mletý

Cosmoveda Bio koriander mletý, 250 g

  • prísada do kari
€ 18,29 (€ 73,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio brusnicový prášok

Terra Elements Bio brusnicový prášok, 100 g

  • aj ako čaj
  • sladkasto-bylinková chuť
€ 20,99 (€ 209,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Ölmühle Solling Bio šípky mleté

Ölmühle Solling Bio šípky mleté, 500 g

  • raw food kvalita
  • ručne zbierané
€ 11,39 (€ 22,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio prášok z arónie

Terra Elements Bio prášok z arónie, 100 g

  • z čeľade ružovité
  • príjemne kyslastá chuť
€ 8,69 (€ 86,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra