Výživové doplnky pre špecifické potreby tela

Produkty pre najrozmanitejšie aplikácie

Nakupovať podľa kategórií

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder
    • placeholder

      Filtrovať a zoradiť

      Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti Oblasť použitia (v prípade zvierat)
      Filter

      Špeciálne potreby: 1 - 30 z 2799 produktov

      Allergy Research Group Štítna žľaza

      Allergy Research Group Štítna žľaza, 100 kapsúl

      • tkanivo štítnej žľazy hovädzieho dobytka
      • jemne spracovaný
      • mrazom sušený
      € 33,29 € 36,99 (€ 774,19 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      pure encapsulations Vitamín C 1000

      pure encapsulations Vitamín C 1000, 250 kapsúl

      • na denné použitie
      • ideálny pre citlivé osoby
      • takmer neutrálne pH
      € 82,79 € 91,99 (€ 271,44 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Nature Love Vitamín D3 + K2

      Nature Love Vitamín D3 + K2, 30 ml

      • rozpustený v kokosovom oleji
      • na celý rok
      € 17,54 € 19,49 (€ 584,67 / l)

      Doručenie do 08. októbra

      Synergy ProArgi 9+

      Synergy ProArgi 9+, 30 ks po 9,83 g (295 g)

      • L-arginín a L-citrulín
      • s celkovým obsahom 6 vitamínov
      • osviežujúca príchuť citrusových plodov
      € 85,04 € 94,49 (€ 288,27 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      pure encapsulations Zinok 30

      pure encapsulations Zinok 30, 60 kapsúl

      • 30 mg zinku na kapsulu
      • z pikolinátu zinku
      • čisto rastlinný
      € 31,04 € 34,49 (€ 2.069,33 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Peeroton Mineral Vitamin Drink

      Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

      • ako teplý a studený nápoj
      • veľmi bohatý
      • na uhasenie smädu počas tréningu
      € 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      pure encapsulations Magnesium (glycinát horečnatý)

      pure encapsulations Magnesium (glycinát horečnatý), 180 kapsúl

      • šetrná alternatíva
      • pre veľmi citlivých ľudí
      € 66,59 € 73,99 (€ 308,29 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Synergy Mistify

      Synergy Mistify, 2 x 730 ml fľaša

      • bohatý zdroj cenných antioxidantov
      • veľmi vysoká hodnota ORAC
      • jedinečná kombinácia živín
      € 90,99 € 115,98 (€ 62,32 / l)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Synergy e9 Energie

      Synergy e9 Energie, 30 ks (243 g)

      • s L-arginínom
      • so zmesou vitamínov
      • chuť piña colady
      € 68,84 € 76,49 (€ 283,29 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Nature Love Komplex kultúr Probiona

      Nature Love Komplex kultúr Probiona, 120 kapsúl

      • s inulínom z ekologického poľnohospodárstva
      • bakteriálne kultúry v enterosolventných kapsulách
      • balenie vystačí na 2 mesiace
      € 21,59 € 23,99 (€ 353,93 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized

      Allergy Research Group DHEA 25 mg Micronized, 60 tabliet

      • mikronizovaný DHEA
      • 25 mg na jednu tabletku
      • pre dospelých vo veku 18 rokov a viac
      € 35,54 € 39,49 (€ 1.269,29 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      pure encapsulations CoQ10 60 mg

      pure encapsulations CoQ10 60 mg, 120 kapsúl

      • z prírodného zdroja
      • vegan, bez laktózy a bez gluténu
      • bez separačných látok a farbív
      € 94,49 € 104,99 (€ 3.779,60 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Nature Love Vitamín B komplex

      Nature Love Vitamín B komplex, 90 kapsúl

      • bioaktívne formy vitamínu B
      • vegan a bez lepku
      • balenie na 3 mesiace
      € 15,56 € 17,29 (€ 370,48 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Nature Love Komplex horčíka

      Nature Love Komplex horčíka, 90 kapsúl

      • bez geneticky modifikovaných prísad
      • vysoké dávkovanie 400 mg horčíka
      • balenie na 1,5 mesiaca
      € 12,23 € 13,59 (€ 167,53 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Nature Love Bio maca čierna

      Nature Love Bio maca čierna, 120 kapsúl

      • 3000 mg prášku Maca
      • vysoká dávka pre neho
      • optimalizovaná s prírodným vitamínom C
      € 18,44 € 20,49 (€ 173,96 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      ZeinPharma Prírodná D-manóza prášok

      ZeinPharma Prírodná D-​manóza prášok, 200 g

      • získava sa z brezovej kôry
      • čisto rastlinný a prírodný doplnok
      • bez prídavných látok
      € 67,94 € 75,49 (€ 339,70 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Nature Love Zinok a vitamín C

      Nature Love Zinok a vitamín C, 120 kapsúl

      • bisglycinát zinočnatý
      • vysoká biologická dostupnosť
      • balenie na 4 mesiace
      € 11,69 € 12,99 (€ 212,55 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Vitaplex Vitamín D3 Liquid, 1 000 IU

      Vitaplex Vitamín D3 Liquid, 1 000 IU, 30 ml

      • jednoduché použitie vďaka pipete
      • patrí medzi najpredávanejšie D vitamíny
      € 33,29 € 36,99 (€ 1.109,67 / l)

      Doručenie do 08. októbra

      pure encapsulations Vitamín B6

      pure encapsulations Vitamín B6, 90 kapsúl

      • aktivovaná forma
      • čisto rastlinný
      • bez zbytočných prísad
      € 29,80 € 33,99 (€ 1.419,05 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      SOJALL Bio hnedé proso

      SOJALL Bio hnedé proso, 250 g

      • naklíčené a fermentované
      • s cennou acerolou
      • prírodný vitamín C a kremík
      € 24,29 € 26,99 (€ 97,16 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Arthrobene Kĺby plus

      Arthrobene Kĺby plus, 120 kapsúl

      • s glukosamínom a chondroitín sulfátom
      • obsahuje vápnik z koralových rias
      • zloženie doplnené vitamínmi
      € 50,84 € 56,49 (€ 470,74 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Vitamaze Vitamín D3 + K2

      Vitamaze Vitamín D3 + K2, 50 ml

      • z MCT a olivového oleja
      • s pipetou z prírodného kaučuku
      • cholekalciferol (D3) a menachinón MK7 (K2)
      € 17,54 € 19,49 (€ 350,80 / l)

      Doručenie do 08. októbra

      Vitamaze Kolagén

      Vitamaze Kolagén, 60 kapsúl

      • s chondroitínom a lyzínom
      • bez stearanu horečnatého
      € 18,89 € 20,99 (€ 363,27 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Nature Love Výťažok z kurkumy

      Nature Love Výťažok z kurkumy, 45 kapsúl

      • vysoký obsah kurkumínu
      • veľmi dobrá biologická dostupnosť
      • vystačí na 4,5 mesiaca
      € 14,12 € 15,69 (€ 403,43 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Nature Love Komplex ostropestreca mariánskeho

      Nature Love Komplex ostropestreca mariánskeho, 60 kapsúl

      • sekundárne rastlinné látky
      • s 200 mg silymarínu
      • balenie na 2 mesiace
      € 11,69 € 12,99 (€ 292,25 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Vitamaze Glukozamín + chondroitín + MSM

      Vitamaze Glukozamín + chondroitín + MSM, 240 kapsúl

      • optimalizovaný s vitamínom C
      • na denné užívanie
      • bez stearanu horečnatého
      € 21,59 € 23,99 (€ 103,40 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      ZeinPharma Essence L Omega-3 1000 mg

      ZeinPharma Essence L Omega-​3 1000 mg, 140 gélových kapsúl

      • s EPA a DHA
      • v mäkkých kapsulách
      • z rybej želatíny
      € 18,89 € 20,99 (€ 106,12 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Medex Včelia materská kašička Junior

      Medex Včelia materská kašička Junior, 90 ml

      • 10 ampuliek po 9 ml
      • s vitamínmi A, C, E
      • klinicky testovaný
      € 19,34 € 21,49 (€ 214,89 / l)

      Doručenie do 08. októbra

      NaturesPlus® Source of Life® Tabs

      NaturesPlus® Source of Life® Tabs, 90 tabliet

      • multivitamínový doplnok
      • optimálne zloženie
      • na plnohodnotnom základe
      € 46,34 € 51,49 (€ 226,05 / kg)

      Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

      Allergy Research Group DHEA 10 Micronized

      Allergy Research Group DHEA 10 Micronized, 60 tabliet

      • 10 mg DHEA na tabletu
      • mikronizovaná lipidová matrica
      • prírodný hormón z koreňa yamu
      € 26,99 € 29,99 (€ 963,93 / kg)

      Doručenie do 08. októbra

      Ľudské telo je skutočným zázrakom prírody. V stresujúcom každodennom živote si ľudia často neuvedomujú jeho množstvo funkcií. To je dôvod, prečo telo vo svojej individuálnej rozmanitosti potrebuje správnu podporu. Imunitný systém, kĺby alebo dokonca duševná rovnováha sú len niektoré oblasti použitia, ktorým môžu vhodné výživové doplnky prospieť. Správna starostlivosť o telo zaisťuje aj vonkajšie vyžarovanie. Perfektné doplnky na každý deň a počas náročných fáz.