Kandizovaný cukor, prášok z kukuričného sirupu a oveľa viac

Veľký sortiment rôznych sladidiel

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Ďalšie alternatívy: 8 produktov

Kandisin Classic - tablety

Kandisin Classic -​ tablety, 90 g

  • žiadne kalórie
  • ideálne na sladenie kávy a čaju
  • na báze sacharínu a cyklamátu
€ 6,49 (€ 72,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Erytritol

FutuNatura Erytritol, 1.000 g

  • prírodné sladidlo
  • stolové sladidlo na báze erytritolu
  • 0 kalórií
€ 13,89 (€ 13,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Stolové bio práškové sladidlo - Erytritol

Bioenergie Stolové bio práškové sladidlo -​ Erytritol, 300 g v papierovej dóze

  • s 0 kcal
  • šetré k zubom
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Agávový cukor

Bioenergie Agávový cukor, 200 g

  • neutrálna chuť
  • 100 % prírodný
  • 100 % vyrobený z čistého agávového nektáru
€ 6,69 (€ 33,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Sladidlo Goviosid

Govinda Sladidlo Goviosid, 400 g

  • kryštalický granulát
  • s prírodným cukrovým alkoholom
  • nízkokalorické
€ 14,39 (€ 35,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio sirup z kokosových kvetov

Cosmoveda Bio sirup z kokosových kvetov, 250 ml

  • aromatický, čierno-hnedý sirup
  • bohatý na vitamíny, aminokyseliny a minerály
  • fair trade produkt
€ 8,19 (€ 32,76 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder Bio keto sladidlo

Dr. Wunder Bio keto sladidlo, 400 g

  • 100 % erytritol
  • alternatívne sladidlo
  • pre diétu s nízkym obsahom kalórií
€ 13,39 (€ 33,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Topil Bio

SOJALL Topil Bio, 250 ml

  • koncentrát šťavy z topinamburu
  • bohatý na inulín/oligofruktózu
  • s prirodzeným obsahom draslíka
€ 17,29 (€ 69,16 / l)

Doručenie do 07. októbra