Cukor vyrobený z prírodných kokosových kvetov

Perfektný ako náhrada cukru

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Kokosový cukor: 4 produkty

Cosmoveda Bio cukor z kokosových kvetov

Cosmoveda Bio cukor z kokosových kvetov, 200 g

  • na pečenie a varenie
  • do nápojov či dezertov
€ 5,59 (€ 27,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov

Terra Elements Bio cukor z kokosových kvetov, 250 g

  • z nektáru kokosových kvetov
  • nízky glykemický index (GI)
  • prírodný - nerafinovaný
€ 8,89 (€ 35,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bioenergie Bio cukor z kokosových kvetov

Bioenergie Bio cukor z kokosových kvetov, 500 g

  • na varenie a pečenie
  • 100 % z čistého kvetinového nektáru kokosových paliem
€ 8,39 (€ 16,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio cukor z kokosových kvetov

Govinda Bio cukor z kokosových kvetov, 400 g

  • dodáva energiu a živiny
  • nízky glykemický index
  • zo sladkého nektáru kvetov
€ 7,09 (€ 17,73 / kg)

Doručenie do 07. októbra