Výrobky z trstinového cukru

Prírodný cukor

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Trstinový cukor: 5 produktov

BioKing Bio trstinový cukor

BioKing Bio trstinový cukor, 1.000 g

  • karamelovo sladová chuť
  • na sladenie a pečenie
€ 8,89 (€ 8,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery

Cosmoveda Bio trstinový cukor Jaggery, 400 g

  • chuť podobná karamelu
  • do tpelých či studených nápojov
  • do dezertov a indických jedál
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio surový trstinový cukor Demerara

BioKing Bio surový trstinový cukor Demerara, 1.000 g

  • svetlý karamelový tón
  • ideálny na sladenie a pečenie
€ 7,49 (€ 7,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade)

Cosmoveda Kandizovaný cukor hnedý (fair trade), 400 g

  • karamelová chuť
  • do intenzívnych čajov
€ 5,59 (€ 13,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio surový trstinový cukor

Cosmoveda Bio surový trstinový cukor, 400 g

  • viacnásobne kryštalizovaný
  • z vlastných fair trade projektov
€ 4,19 (€ 10,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra