Skvelé výrobky z medu

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Med: 20 produktov

HOYER Včelia materská kašička v bio mede

HOYER Včelia materská kašička v bio mede, 250 g

  • kvetinový med
  • čistý prírodný produkt
  • dôležité vitamíny a aminokyseliny
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Propolis v bio mede

HOYER Propolis v bio mede, 250 g

  • s bio kvetovým medom
  • výrazná chuť
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio manuka med

HOYER Bio manuka med, MGO 100+ (250 g)

  • originál z Nového Zélandu
  • korenistá chuť
  • aj na vonkajšie použitie
€ 15,47 € 16,29 (€ 61,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio gaštanový med

HOYER Bio gaštanový med, 500 g

  • z toskánskych horských oblastí
  • silná chuť
  • z nektáru a medovice
€ 10,49 (€ 20,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio akáciový med s jarnými kvetmi

HOYER Bio akáciový med s jarnými kvetmi, 1 kg

  • nádherná aróma
  • hodí sa k čaju
  • zostáva tekutý po dlhú dobu
€ 19,09 (€ 19,09 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio lesný med

HOYER Bio lesný med, 250 g

  • jemne horkastá, živicová vôňa
  • zo zmiešaných lesov
  • pôvodom z Piemontu
€ 5,29 (€ 21,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z jedle bielej

HOYER Bio med z jedle bielej, 250 g

  • z oblasti Schwarzwald
  • silný a korenistý
  • z kvapiek medovice
€ 9,59 (€ 38,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z divokých kvetov

HOYER Bio med z divokých kvetov, 500 g

  • ovocná vôňa
  • z letných kvetov
  • pôvod: Kuba a Mexiko
€ 7,19 (€ 14,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio vidiecky med

HOYER Bio vidiecky med, 1 kg

  • krémový a jemný
  • z rozličných kvetov
  • rôznorodá aróma
€ 12,89 (€ 12,89 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio levanduľový med

HOYER Bio levanduľový med, 250 g

  • kvetinovo-ovocná vôňa
  • z Bulharska a Francúzska
€ 5,79 (€ 23,16 / kg)

Doručenie do 30. októbra

Bio med Manuka z Nového Zélandu

BIO PRIMO Bio med Manuka z Nového Zélandu, MGO 400+ (250 g)

  • horká až pikantná chuť
  • na vnútorné a vonkajšie použitie
  • bez laktózy a lepku
€ 33,49 (€ 133,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z horských kvetov

HOYER Bio med z horských kvetov, 500 g

  • harmonický a aromatický
  • krémová konzistencia
  • z Brazílie a Mexika
€ 7,19 (€ 14,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z jarných kvetov

HOYER Bio med z jarných kvetov, 250 g

  • jemná aróma
  • z bavorských lúk
  • ekologická značka EÚ a pečať Naturland
€ 5,29 (€ 21,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Divoké plody v bio mede - rakytník

HOYER Divoké plody v bio mede -​ rakytník, 250 g

  • ovocná, sladká chuť
  • vysoký obsah vitamínu C
€ 6,49 (€ 25,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Divoké plody v bio mede -  baza

HOYER Divoké plody v bio mede -​ baza, 250 g

  • sladký a ovocný
  • cenné ingrediencie
€ 6,39 (€ 25,56 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z pomarančových kvetov

HOYER Bio med z pomarančových kvetov, 250 g

  • sladká chuť
  • krémová textúra
  • z Talianska a Španielska
€ 5,79 (€ 23,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio kvetový med

BioKing Bio kvetový med, 500 g

  • z Rakúska
  • šetrný výrobný proces
€ 14,29 (€ 28,58 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio agátový med

HOYER Bio agátový med, 500 (500 g)

  • jemná chuť
  • z agátového nektáru
  • pôvod: Maďarsko a Rumunsko
€ 11,49 (€ 22,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z lipových kvetov

HOYER Bio med z lipových kvetov, 250 g

  • z Bulharska a Maďarska
  • ľahká mentolová vôňa
  • charakteristická svetlá farba
€ 5,29 (€ 21,16 / kg)

Doručenie do 07. októbra

HOYER Bio med z lúčnych kvetov

HOYER Bio med z lúčnych kvetov, 500 g

  • aromaticky sladký
  • skôr krémová konzistencia
  • z Južnej Ameriky a východnej Európy
€ 7,19 (€ 14,38 / kg)

Vypredané