Výrobky zo stévie

Ideálna ako alternatíva k cukru

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Druh stravy Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Stévia: 9 produktov

Raab Vitalfood Stévia tabs

Raab Vitalfood Stévia tabs, 300 tabliet

  • 1 tableta zodpovedá 1 kocke cukru
  • neutrálna chuť
  • jednoduché použitie
€ 5,99 (€ 332,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium

Raab Vitalfood Extrakt zo stévie Premium, 50 g

  • alternatívne stolové sladidlo
  • biely kryštalický extrakt
  • 1 g zodpovedá 66 kockám cukru
€ 18,29 (€ 365,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Tekutá stévia Nature King

BioKing Tekutá stévia Nature King, 125 ml

  • na sladenie jedál a nápojov
  • alternatíva k domácemu cukru
  • bez syntetických sladidiel
€ 6,19 (€ 49,52 / l)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Tekutá stévia

Raab Vitalfood Tekutá stévia, 50 ml

  • 3 kvapky zodpovedajú 1 kocke cukru
  • do jedla a nápojov
  • bez lepku a laktózy
€ 7,59 (€ 151,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Sladidlo zo stévie

Amaiva Sladidlo zo stévie, 290 g

  • bez umelých aróm a prísad
  • žiadna horká pachuť
  • príjemný sladký zážitok
€ 9,99 (€ 34,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Stévia v tabletách

BioKing Stévia v tabletách, 18 g

  • ideálna alternatíva stolového cukru
  • bez syntetických látok
  • s < 0,2 kcal na tabletu
€ 4,19 (€ 232,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

BioKing St&eacute;via 1:1 sladidlo

BioKing Stévia 1:1 sladidlo, 350 g

  • ideálna alternatíva stolového cukru
  • bez syntetických látok
€ 8,89 (€ 25,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Tekut&aacute; st&eacute;via

Govinda Tekutá stévia, 50 ml

  • nepoškodzuje zuby
  • z čistých glykozidov steviolu
€ 6,19 (€ 123,80 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda St&eacute;via tabs

Govinda Stévia tabs, 300 tabletiek

  • 300 tabs
  • šetrná výroba
  • praktické balenie
€ 4,09 (€ 227,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra