Výživové doplnky na podporu trávenia

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Trávenie, žalúdok a črevá: 1 - 30 z 483 produktov

pure encapsulations Vitamín C 1000

pure encapsulations Vitamín C 1000, 250 kapsúl

  • na denné použitie
  • ideálny pre citlivé osoby
  • takmer neutrálne pH
€ 91,99 (€ 301,61 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

  • ako teplý a studený nápoj
  • veľmi bohatý
  • na uhasenie smädu počas tréningu
€ 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

pure encapsulations CoQ10 60 mg

pure encapsulations CoQ10 60 mg, 120 kapsúl

  • z prírodného zdroja
  • vegan, bez laktózy a bez gluténu
  • bez separačných látok a farbív
€ 99,74 € 104,99 (€ 3.989,60 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Nature Love Komplex kultúr Probiona

Nature Love Komplex kultúr Probiona, 120 kapsúl

  • s inulínom z ekologického poľnohospodárstva
  • bakteriálne kultúry v enterosolventných kapsulách
  • balenie vystačí na 2 mesiace
€ 23,99 (€ 393,28 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 ks po 9,83 g (295 g)

  • L-arginín a L-citrulín
  • s celkovým obsahom 6 vitamínov
  • osviežujúca príchuť citrusových plodov
€ 94,49 (€ 320,31 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Raab Vitalfood Bio prášok zo šípok

Raab Vitalfood Bio prášok zo šípok, 150 g

  • s vitamínom C a mastnými kyselinami
  • z kontrolovaného ekologického pestovania
  • ručne a s láskou zbierané plody
€ 17,37 € 18,29 (€ 115,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio prášok z akáciového vlákna, 360 g

  • 80 % rozpustná vláknina
  • tiež pre tehotné ženy, dojčiace ženy a deti
  • neutrálna chuť
€ 34,99 (€ 97,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badián

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Bio badián, 180 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • z celého mletého ovocia
  • bez plnív a konzervantov
€ 45,49 (€ 505,44 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • tekutý doplnok stravy
  • s chlorofylom, lucernou a jačmeňom
  • mätová príchuť
€ 40,49 (€ 55,47 / l)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Ewald Töth® Zásaditá zmes minerálov

Dr. Ewald Töth® Zásaditá zmes minerálov, 500 g

  • s dôležitými minerálmi
  • bez umelých aróm a konzervačných látok
€ 45,49 (€ 90,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Allergy Research Group GastroCleanse

Allergy Research Group GastroCleanse, 100 veg. kapsúl

  • šupky psyllia
  • aktívne uhlie a chlorofyl
  • vitamín C a horčík
€ 31,99 (€ 376,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Koenzým Q10 100 mg

ZeinPharma Koenzým Q10 100 mg, 120 kapsúl

  • 100 % identický s telom produkovaným Q10
  • výroba na čisto rastlinnej báze
  • nad 40 rokov
€ 43,49 (€ 820,57 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. Ewald Töth® Zásadité minerály v kapsulách

Dr. Ewald Töth® Zásadité minerály v kapsulách, 90 kapsúl

  • s minerálnymi zložkami
  • vápnik, draslík a horčík
  • jednoduché dávkovanie s kapsulami
€ 32,49 (€ 499,85 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Komplex ostropestreca mariánskeho

Nature Love Komplex ostropestreca mariánskeho, 60 kapsúl

  • sekundárne rastlinné látky
  • s 200 mg silymarínu
  • balenie na 2 mesiace
€ 12,99 (€ 324,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Výťažok z kurkumy

Nature Love Výťažok z kurkumy, 45 kapsúl

  • vysoký obsah kurkumínu
  • veľmi dobrá biologická dostupnosť
  • vystačí na 4,5 mesiaca
€ 15,69 (€ 448,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kadidlový extrakt + zázvor + kurkuma

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Kadidlový extrakt + zázvor + kurkuma, 120 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • unikátna kombinácia
  • plnené ručne
€ 41,49 (€ 671,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Cordyceps CS-4 500 mg

ZeinPharma Cordyceps CS-​4 500 mg, 120 kapsúl

  • výťažok zo žezlovky
  • zo šetrnej vodnej extrakcie
  • so 40 % polysacharidov
€ 29,49 (€ 427,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Bio badián

anatis Naturprodukte Bio badián, 180 kapsúl

  • vhodný pre deti
  • 100 % bio kvalita
  • bez prísad, plnív a pomocných látok
€ 45,49 (€ 574,37 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Horký melón

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Horký melón, 60 kapsúl

  • s liečivou hubou Coprinus
  • obsahuje škoricové polyfenoly a chróm
  • bez prídavných látok
€ 26,99 (€ 749,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Curcumin-Triplex³ 500 mg

ZeinPharma Curcumin-​Triplex³ 500 mg, 150 kapsúl

  • 100 % prírodné zložky
  • bez syntetických prísad
  • vegánska receptúra
€ 61,99 (€ 632,55 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Maharishi Ayurveda MA 505

Maharishi Ayurveda MA 505, 250 tabliet

  • s Haritaki, Amalaki a Bibhitaki
  • kontrolované organické zložky
€ 54,49 (€ 217,96 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Carnium Botanicals MenoWELL

Carnium Botanicals MenoWELL, 60 kapsúl

  • s prírodnými rastlinnými látkami
  • s vitexom a koreňom yamu
  • vegan a bez lepku
€ 30,49 (€ 929,57 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitaplex FibreControl

Vitaplex FibreControl, 450 g

  • prírodná vláknina
  • čistá akáciová vláknina z akácie senegalskej
  • jednoduché dávkovanie
€ 25,49 (€ 56,64 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z olivových listov

Dr. med. Ehrenberger Bio- & Naturprodukte Extrakt z olivových listov, 90 kapsúl

  • 100 % prírodný pôvod
  • bohatý na horké látky
  • bez alergénov
€ 29,49 (€ 910,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

pure encapsulations Zásaditý prášok plus

pure encapsulations Zásaditý prášok plus, 200 g

  • s cennými minerálmi a zinkom
  • dobrá absorpcia
  • bez aróm a farbív
€ 24,99 (€ 124,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Carnium Botanicals Her Biotic

Carnium Botanicals Her Biotic, 30 kapsúl

  • so 6 bakteriálnymi kmeňmi
  • vr. extraktu z brusníc
  • vegánske zloženie
€ 32,49 (€ 1.993,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitamaze Vitamín D3

Vitamaze Vitamín D3, 180 tabliet

  • veľmi vysoké dávkovanie
  • 1 kapsula každých 20 dní
€ 23,99 (€ 222,13 / kg)

Doručenie do 07. októbra

pure encapsulations CoQ10 120 mg

pure encapsulations CoQ10 120 mg, 120 kapsúl

  • biologicky aktívny
  • ideálny od 30 rokov
  • získaný biofermentáciou
€ 177,99 (€ 2.966,50 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

anatis Naturprodukte Šišak bajkalský + andrografia

anatis Naturprodukte Šišak bajkalský + andrografia, 180 kapsúl

  • s listom papáje
  • v rastlinných kapsulách
  • bez prísad, plnív alebo pomocných látok
€ 64,99 (€ 722,11 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Raab Vitalfood Bio kurkuma

Raab Vitalfood Bio kurkuma, 300 tabliet

  • vegan
  • s piperínom
  • vyrobené v Nemecku
€ 18,29 (€ 203,22 / kg)

Doručenie do 07. októbra