Prášky a kapsuly na báze vzácnych superpotravín

Superfoods sú potraviny, ktoré sú významnou zásobárňou proteinov, vitamínov, minerálov, esenciálnych polysacharidov, antioxidantov, enzymov a esenciálnych mastných kyselín.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Superfood: 1 - 30 z 236 produktov

Raab Vitalfood Bio prášok zo šípok

Raab Vitalfood Bio prášok zo šípok, 150 g

  • s vitamínom C a mastnými kyselinami
  • z kontrolovaného ekologického pestovania
  • ručne a s láskou zbierané plody
€ 17,37 € 18,29 (€ 115,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Nature Love Bio maca čierna

Nature Love Bio maca čierna, 120 kapsúl

  • 3000 mg prášku Maca
  • vysoká dávka pre neho
  • optimalizovaná s prírodným vitamínom C
€ 20,49 (€ 193,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Arthrobene Kĺby plus

Arthrobene Kĺby plus, 120 kapsúl

  • s glukosamínom a chondroitín sulfátom
  • obsahuje vápnik z koralových rias
  • zloženie doplnené vitamínmi
€ 56,49 (€ 523,06 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-Pomelozzini®

Share Pralinky vyrobené z fermentovaného ovocia pomelo Share-​Pomelozzini®, 4 ks

  • z prírodného pomela
  • fermentovaný vo vlastnej šťave po dobu 30 mesiacov
  • ovocná a šťavnatá chuť
€ 28,96 € 30,49 (€ 7,24 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio konopné semienka

Govinda Bio konopné semienka, 150 g

  • s nenasýtenými mastnými kyselinami
  • ako prísada do pečiva a cestovín
  • oriešková aróma
€ 5,39 (€ 35,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ZeinPharma Cordyceps CS-4 500 mg

ZeinPharma Cordyceps CS-​4 500 mg, 120 kapsúl

  • výťažok zo žezlovky
  • zo šetrnej vodnej extrakcie
  • so 40 % polysacharidov
€ 29,49 (€ 427,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio zelená zmes v prášku

Purasana Bio zelená zmes v prášku, 200 g

  • s chlorellou, spirulinou a jačmennou trávou
  • obsahuje vitamíny a stopové prvky
  • prírodný zdroj rastlinných látok
€ 18,39 (€ 91,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Psyllium mleté

Life Light Psyllium mleté, 500 g

  • šupky semien skorocelu indického (Plantago ovata/Psyllium)
  • 80 % rastlinnej vlákniny
  • bez prísad
€ 17,39 (€ 34,78 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio konopné semienka lúpané

Alnatura Bio konopné semienka lúpané, 200 g

  • jemná oriešková chuť
  • do müsli, polievok a šalátov
  • žiadny opojný účinok
€ 4,79 (€ 23,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio spirulina prášok

Purasana Bio spirulina prášok, 200 g

  • bez akýchkoľvek prísad
  • ideálny do smoothies a ovocných štiav
  • z poctivého pestovania
€ 15,19 (€ 75,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Bio huba Cordyceps sinensis

anatis Naturprodukte Bio huba Cordyceps sinensis, 180 kapsúl

  • širokospektrálny prášok vyrobený zo všetkých častí huby
  • pôvodný tibetský kmeň
  • v bio kvalite
€ 51,99 (€ 555,45 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

ZeinPharma Maca Gold 570 mg

ZeinPharma Maca Gold 570 mg, 180 kapsúl

  • vegánske kapsuly
  • s vitamínom C a zinkom
  • bez konzervačných látok
€ 23,49 (€ 184,96 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio prášok z pšeničnej trávy

Purasana Bio prášok z pšeničnej trávy, 200 g

  • so sekundárnymi rastlinnými látkami
  • tiež do müsli a jogurtov
  • pôvod: Utah
€ 32,49 (€ 162,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Amaiva Maca Plus

Amaiva Maca Plus, 60 kapsúl

  • s ashwagandhou
  • obsahuje Tribulus terrestris
€ 32,49 (€ 947,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Life Light Psyllium nemleté

Life Light Psyllium nemleté, 500 g

  • 80% obsah vlákniny
  • bez prísad
  • bez GMO
€ 16,19 (€ 32,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Bio liečivá huba Reishi

anatis Naturprodukte Bio liečivá huba Reishi, 180 kapsúl

  • širokospektrálny prášok vyrobený zo všetkých častí huby
  • 100 % bio kvalita
  • pestovaná na živných médiách
€ 60,49 (€ 746,79 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Raab Vitalfood Bio konopný proteínový prášok

Raab Vitalfood Bio konopný proteínový prášok, 500 g

  • so železom a horčíkom
  • omega-3 a -6 mastné kyseliny
  • oriešková chuť
€ 21,99 (€ 43,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

SOJALL Royal Bio

SOJALL Royal Bio, 240 g

  • naklíčené a fermentované
  • so spermidínom a sójovým proteínom
  • prírodný zdroj vitamínu B
€ 34,99 (€ 145,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra

FutuNatura Bio chia semienka

FutuNatura Bio chia semienka, 1.000 g

  • superpotravina
  • zdroj bielkovín
  • chuťovo neutrálne
€ 12,29 (€ 12,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio zelený smoothie mix

Purasana Bio zelený smoothie mix, 150 g

  • rýchla a jednoduchá príprava
€ 12,34 € 12,99 (€ 82,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda BIO asafoetida

Cosmoveda BIO asafoetida, 10 g

  • s mletou senovkou gréckou
  • na varenie
  • zvýrazňuje chuť jedla
€ 4,19 (€ 419,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Nature Love Bio spirulina a chlorella

Nature Love Bio spirulina a chlorella, 360 tabliet

  • 6000 mg rias
  • bez ďalších prísad
€ 16,29 (€ 90,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 240 kapsúl

  • optimálna kombinácia
  • vo vysokej dávke
  • bez stearanu horečnatého
€ 23,99 (€ 116,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Vitálna bio huba Tremella

anatis Naturprodukte Vitálna bio huba Tremella, 90 kapsúl

  • certifikát ekologického poľnohospodárstva
  • kapsulovaný doplnok v Rakúsku
  • prirodzene obsahuje kyselinu glukurónovú
€ 35,99 (€ 666,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Bio baobabový olej

anatis Naturprodukte Bio baobabový olej, 100 ml

  • nefiltrovaný
  • neriedený
  • bez prísad
€ 25,99 (€ 259,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Rapunzel Sušené bio brusnice

Rapunzel Sušené bio brusnice, 250 g

  • mierne horkastá chuť
  • rafinované koncentrovanou jablkovou šťavou
€ 7,59 (€ 30,36 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitamaze Maca

Vitamaze Maca, 120 kapsúl

  • optimálna kombinácia
  • vo forme vysokej dávky
  • bez stearanu horečnatého
€ 21,99 (€ 208,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Purasana Bio camu camu prášok

Purasana Bio camu camu prášok, 100 g

  • bohaté na zinok a vitamín C
  • obsahujú viac vitamínu C ako pomaranč
€ 17,29 (€ 172,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

anatis Naturprodukte Bio Agaricus

anatis Naturprodukte Bio Agaricus, 90 kapsúl

  • pestovaná na živných médiách
  • širokospektrálny prášok zo všetkých častí huby
€ 30,70 € 35,49 (€ 588,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra