Konzervy a nakladané potraviny

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti Ajurvédsky druh produktu
Filter

Nakladané a konzervované potraviny: 5 produktov

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie

Govinda Bio mangové pyré, 100 % ovocie, 210 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 4,39 (€ 20,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio mangové pyré

Govinda Bio mangové pyré, 975 ml

  • mango Alphonso
  • šetrne spracované
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry
€ 16,09 (€ 16,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus)

Cosmoveda Bio Chyavanprash (Amlamus), 230 g

  • má všetkých 6 príchutí
  • špeciálna zmes bylín
  • tradične vyrobený
€ 24,99 (€ 108,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio slivkové pyré

Fleurance Nature Bio slivkové pyré, 295 g

  • bio kvalita
  • pasterizované
  • všestranné použitie
€ 7,19 (€ 24,37 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Fleurance Nature Bio pyré zo sliviek a rebarbory

Fleurance Nature Bio pyré zo sliviek a rebarbory, 290 g

  • výživné
  • všestranné použitie
  • vegan
€ 7,19 (€ 24,79 / kg)

Doručenie do 07. októbra