Naše obľúbené potraviny

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Forma Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

🌿 Top 50 bestsellerov: 23 produktov

Alnatura Bio šošovicové chlebíky

Alnatura Bio šošovicové chlebíky, 100 g

  • bohaté na bielkoviny
  • bez lepku
€ 1,79 (€ 17,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Bio šošovicové chlebíčky

BIO PRIMO Bio šošovicové chlebíčky, 90 g

  • bielkoviny v chrumkavej forme
  • vegánske a bez lepku
  • 100 % bio pestované v Turecku
€ 1,39 (€ 15,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Slivky ShareOriginal®

Share Slivky ShareOriginal® , 500 g

  • fermentované zelené slivky
  • celé ovocie - s jadrom
  • sladko-kyslá chuť
€ 96,49 (€ 192,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Alnatura Bio sójový nápoj s vanilkou

Alnatura Bio sójový nápoj s vanilkou, 1 l

  • bez lepku a laktózy
  • vhodný na napenenie
  • európske sójové bôby
€ 2,29 (€ 2,29 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio kokosový nápoj (nesladený), 1 l

  • nízkotučný a vegan
  • Bez lepku a laktózy
  • Exotická chuť
€ 3,19 (€ 3,19 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ryžový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio ryžový nápoj (nesladený), 1 l

  • nízkotučný a vegánsky
  • bez lepku a laktózy
€ 1,99 (€ 1,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio sójový nápoj

BIO PRIMO Bio sójový nápoj, prírodný (1 l)

  • jemná chuť
  • vegánsky, bez laktózy a lepku
  • 100 % z talianskeho ekologického poľnohospodárstva
€ 1,69 (€ 1,69 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio ryžový nápoj

BIO PRIMO Bio ryžový nápoj, prírodný (1 l)

  • mierne sladká chuť
  • bez laktózy a lepku, vegánsky
  • bez pridaného cukru
€ 1,79 (€ 1,79 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio ryžové chlebíky natur

Alnatura Bio ryžové chlebíky natur, 100 g

  • prírodná chuť pufovanej ryže
  • alternatíva k pečivu a kúskom
€ 1,09 (€ 10,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio mandľový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio mandľový nápoj (nesladený), 1 l

  • bez stabilizátorov
  • bez lepku a laktózy
  • vhodný na napenenie
€ 3,79 (€ 3,79 / l)

Doručenie do 14. októbra