Polievky, pasty, bujón a iné

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Hotové jedlá: 6 produktov

SHAPE-LINE Zásaditá polievka

SHAPE-LINE Zásaditá polievka, 500 g

  • so srvátkou
  • vhodná ako snack
  • obsahuje aminokyseliny
€ 26,49 (€ 52,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dr. Wunder Bio zázračná zeleninová pasta

Dr. Wunder Bio zázračná zeleninová pasta, 180 g

  • z čerstvej zeleniny
  • bez zvýrazňovačov chuti
  • bez kvasnicového extraktu a glutamátu
€ 19,39 (€ 107,72 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio bujón

Raab Vitalfood Bio bujón, 350 g

  • na 17,5 litra čistého vývaru
  • s kryštalickou soľou z himalájskej oblasti
  • vhodný aj na dochucovanie
€ 8,25 € 8,69 (€ 23,57 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Classic Ayurveda Bio Kitchari hot

Classic Ayurveda Bio Kitchari hot, 240 g

  • bezlepková a vegan
  • rýchla, chutná a nekomplikovaná
  • s basmati ryžou, zeleninou a korením
€ 5,39 (€ 22,46 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Classic Ayurveda Bio Kitchari plain

Classic Ayurveda Bio Kitchari plain, 240 g

  • bezlepková a vegan
  • rýchla, chutná a nekomplikovaná
  • s basmati ryžou, zeleninou a korením
€ 4,39 (€ 18,29 / kg)

Doručenie do 13. októbra

Classic Ayurveda Bio Kitchari tasty

Classic Ayurveda Bio Kitchari tasty, 240 g

  • bezlepková a vegan
  • rýchla, chutná a nekomplikovaná
  • s fazuľou mungo, zeleninou a korením
€ 4,39 (€ 18,29 / kg)

Doručenie do 13. októbra