Všetko o cestovinách

Filtrovať a zoradiť

Cena Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Cestoviny: 7 produktov

Vitanu Bio konjac tagliatelle

Vitanu Bio konjac tagliatelle, 270 g

  • 1-2 porcie
  • pripravené už za 3 minúty
  • nízky obsah kalórií
€ 3,29 (€ 12,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitanu Bio konjac rezance

Vitanu Bio konjac rezance, 270 g

  • 1-2 porcie
  • ideálny pre ázijské jedlá
  • nízky obsah kalórií
€ 3,29 (€ 12,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Vitanu Bio konjac špagety

Vitanu Bio konjac špagety, 270 g

  • 1-2 porcie
  • nízky obsah kalórií
  • rýchlo pripravené
€ 3,29 (€ 12,19 / kg)

Doručenie do 07. októbra