Osviežujúce nápoje na každý deň

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Highlights Výrobca Alergény - neobsahuje Vlastnosti
Filter

Nápoje: 1 - 30 z 553 produktov

Peeroton Mineral Vitamin Drink

Peeroton Mineral Vitamin Drink, brusnica (300 g)

  • ako teplý a studený nápoj
  • veľmi bohatý
  • na uhasenie smädu počas tréningu
€ 19,49 € 32,49 (€ 64,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio hroznová šťava (prirodzene zakalená)

Alnatura Bio hroznová šťava (prirodzene zakalená), 1 l

  • 100 % šťava
  • z červeného hrozna
€ 2,89 (€ 2,89 / l)

Doručenie do 07. októbra

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 2264 g, Gourmet Chocolate (2.264 g)

  • pred intenzívnym silovým tréningom
  • prvotriedna chuť
  • najvyššia kvalita produktu
€ 190,99 (€ 84,36 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 15. októbra

Bio šťava z červenej repy (fermentovaná kyselinou mliečnou)

Alnatura Bio šťava z červenej repy (fermentovaná kyselinou mliečnou), 500 ml

  • 100 % ekologické pestovanie Demeter
  • sladko-aromatická chuť s jemnou kyslosťou
€ 1,79 (€ 3,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

Raab Vitalfood Bio hrachový proteín

Raab Vitalfood Bio hrachový proteín, 400 g

  • vegánsky zdroj bielkovín
  • so všetkými 8 esenciálnymi aminokyselinami
  • bez lepku a laktózy
€ 19,39 (€ 48,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 932 g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed Whey Protein Isolate 932 g, Gourmet Chocolate (932 g)

  • ocenený 5 rokov po sebe
  • kvalitný srvátkový proteínový izolát
  • bez cukru a tuku
€ 86,99 (€ 93,34 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 15. októbra

Alnatura Bio kokosové mlieko

Alnatura Bio kokosové mlieko, 400 ml

  • vysoký obsah kokosu
  • bez stabilizátorov
  • do exotických jedál
€ 2,59 (€ 6,48 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio orieškový nápoj natur

Alnatura Bio orieškový nápoj natur, 1 l

  • chutí ako orieškový nugát
  • obsahuje 5 % bio lieskových orieškov
  • bez laktózy, mliečnych bielkovín a lepku
€ 3,89 (€ 3,89 / l)

Doručenie do 07. októbra

ironMaxx 100% Whey Protein

ironMaxx 100% Whey Protein, Banana-​Yoghurt (900 g)

  • vysoký obsah bielkovín až do 80 %
  • optimálna rozpustnosť vo vode
  • kompletný sortiment aminokyselín
€ 43,21 € 45,49 (€ 48,01 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

TEEKANNE Ice Tea Raspberry and Lemon

TEEKANNE Ice Tea Raspberry and Lemon, 45 g

  • zalievaný za studena
  • bez kalórií a cukru
  • svieža a ovocná chuť
€ 4,19 (€ 93,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

TEEKANNE Ice Tea Peach and Passion Fruit

TEEKANNE Ice Tea Peach and Passion Fruit , 45 g

  • balený v Rakúsku
  • bez cukru a kalórií
  • osviežujúco ovocný
€ 4,19 (€ 93,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Sponser® Sport Food Senior Protein

Sponser® Sport Food Senior Protein, Chocolate (455 g)

  • bohatý na kolagén a HMB
  • bezlepkový
  • s vitamínom D
€ 45,49 (€ 99,98 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Terra Elements Bio raw kakaový prášok Criollo

Terra Elements Bio raw kakaový prášok Criollo, 500 g

  • na rafináciu potravín, pečiva a nápojov
  • nie je alkalizovaný
€ 26,99 (€ 53,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír

Obsthof Retter Bio zázvorový elixír, 500 ml

  • bez alkoholu
  • 100 % koncentrovaný
  • bez umelých aróm
€ 15,79 (€ 31,58 / l)

Doručenie do 07. októbra

TEEKANNE Cold & Fresh - Organic Orange Rosemary

TEEKANNE Cold & Fresh -​ Organic Orange Rosemary, 41 g

  • ovocné stredomorské príchute
  • sladkosť zo sladkých listov
  • 15 čajových vrecúšok na studené nálevy
€ 3,79 (€ 92,44 / kg)

Doručenie do 07. októbra

TEEKANNE Ice Tea Currant and Lemon

TEEKANNE Ice Tea Currant and Lemon , 18 dvojkomorových vrecúšok (45 g)

  • bobuľovo-ovocný a citrónový
  • čaj zalievaný studenopu vodou
  • bez pridaného cukru
€ 4,19 (€ 93,11 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Govinda Bio ryžový proteínový prášok

Govinda Bio ryžový proteínový prášok, 400 g

  • prírodný zdroj bielkovín
  • vyrobený z hnedej ryže
  • neutrálna chuť
€ 13,99 (€ 34,98 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Herbafulvo Esencia

Herbafulvo Esencia, s extraktom z papáje (750 ml)

  • prírodná bylinná esencia
  • ručne vyrobená
  • ihneď pripravená na pitie
€ 27,99 (€ 37,32 / l)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Love

Pukka Bio bylinkový čaj Love, 24 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 207,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Best Body Nutrition Vital Drink

Best Body Nutrition Vital Drink, malina (1.000 ml)

  • pomer miešania 1:80
  • vhodný aj do výrobníka sódy
€ 19,94 € 20,99 (€ 19,94 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosový nápoj natur

Alnatura Bio kokosový nápoj natur, 750 ml

  • 100 % kokosová šťava
  • bez akýchkoľvek prísad
  • jemná a mierne sladká chuť
€ 3,89 (€ 5,19 / l)

Doručenie do 07. októbra

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze

Best Body Nutrition Vital Drink ZEROP® Squeeze, čierne ríbezle (48 ml)

  • prírodná chuť
  • vegánsky a nízkokalorický
  • vhodný do sodastreamu
€ 3,51 € 4,39 (€ 73,13 / l)

Doručenie do 07. októbra

Pukka Bio bylinkový čaj Peace

Pukka Bio bylinkový čaj Peace, 30 g

  • bylinná čajová zmes
  • príjemná chuť
  • bez kofeínu
€ 4,99 (€ 166,33 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio sójový nápoj s vanilkou

Alnatura Bio sójový nápoj s vanilkou, 1 l

  • bez lepku a laktózy
  • vhodný na napenenie
  • európske sójové bôby
€ 2,29 (€ 2,29 / l)

Doručenie do 07. októbra

Bio ovsený nápoj

BIO PRIMO Bio ovsený nápoj, prírodná (1 l)

  • jemne sladká chuť
  • zjemňuje kávu, smoothies, kakao
  • aj na varenie
€ 1,89 (€ 1,89 / l)

Doručenie do 07. októbra

Obsthof Retter Lesné bio čisté čučoriedky

Obsthof Retter Lesné bio čisté čučoriedky, 750 ml

  • čistá a prirodzená
  • bez prísad
€ 15,69 (€ 20,92 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio kokosový nápoj (nesladený)

Alnatura Bio kokosový nápoj (nesladený), 1 l

  • nízkotučný a vegan
  • Bez lepku a laktózy
  • Exotická chuť
€ 3,19 (€ 3,19 / l)

Doručenie do 07. októbra

Alnatura Bio džús z červeného grapefruitu

Alnatura Bio džús z červeného grapefruitu, 750 ml

  • ovocno-bylinná chuť
€ 4,49 (€ 5,99 / l)

Doručenie do 07. októbra

BioKing Bio kakaový prášok

BioKing Bio kakaový prášok, 150 g

  • čiastočne odolejovaný (10-12 %)
  • šetrný výrobný proces
€ 8,69 (€ 57,93 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Obsthof Retter Bio šťava z arónie

Obsthof Retter Bio šťava z arónie, 750 ml

  • z čistého lisovania ovocia
  • ideálna na jesenné obdobie
  • prirodzene zakalená
€ 9,89 (€ 13,19 / l)

Doručenie do 07. októbra